reklama
reklama
Dziś jest wtorek, 19 lutego. Imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Turniej szczypiorniaka w Dobroszycach

4.02 o 09:46Komentarzy: Kategoria: Sport
Gminne Centrum Kultury im. Anny Sojko zorganizowało turnieje piłki ręcznej dziewcząt i chłopców. Publikujemy wyniki sportowych rywalizacji.



Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt

Klasy IV
1m. Kociary: Lena Grobelska, Maryna Kopeć, Kaja Stępień, Mielna Grzybowska, Maja Dolińska , Patrycja Pietras
2m. Atomówki :Amelia Jakubowska, Aurelia Florczak, Kinga Kaleta, Iga Furman Jagoda Kuczyńska

Klasy: V- VI
Pusheen Girls: Nina Mikuła, Olivia Kominiak, Wiktoria Chochół, Natalia Guz, Zuzanna Maciąg, Julia Szot, Maja Maciąg, Wiktoria Zdanowicz.
W związku z tym, że zgłosił się tylko jeden zespół, dziewczyny podzieliły się na dwa zespoły i zagrały mecz

Turniej Piłki Ręcznej Chłopców

Klasy IV:
1m. Electro: Jan Kasina, Kszysztof Lota, Piotr Metodiev, Gabriel Sytar, Antoni Byrzykowski,
2m. FC Dobrzeń : Miłosz Koprowski, Sebastian Dębski, Bartek Rzepka, Filip Kucharski, Miłosz, Kuba Marcinkowski, Darek Bielaszka

Klasy V- VI:
1m. FC KOKSY : Antoni Podczaszyński, Bartłomiej Chrzanowski, Szymon Śnieżek, Kacper Gąciarz, Mikołaj Mielcarek
2. FC Ostre Dziki: Gracjan Roś, Mikołaj Banasik, Marcin Peniuk, Jakub Sytar, Mateusz Smerd, Bartosz Dereniowski, Iwo Bartoś, Karol Staszczak
3m. FC Kaczki: Kuba Dobrzaniecki, Kacper Prusiński, Patrk Jarczewski, Filip Szymanowicz, Marcin Żybort, Miłosz Piotrowski, Oliwier Niedzielski.

Klasy VII- VIII
1m. Wiadro: Jakub Żuraw, Oskar Dorobiała , Szymon Bednarski, Olaf Szczygieł, Jan Surma, Jakub Sikora, Kacper Jakubowski, Adrian Urbaniak
2m. Saicento: Damian Papis, Brajan Cyganowski, Kacper Tabisz , Alan Prusiński, Grzegorz Staroń, Mateusz Szczegura
3m. EKS Kolektyw Dobroszyce : Kacper Mendez, Igor Sobieraj, Jakub Mastalerz, Jakub Sikora, Filip Stefański, Jakub Broda

Turniej Piłki Nożnej Chłopców

Klasy IV- VI
1m. KS Świnki Peppy – Mikołaj Banasik, Marcin Peniuk, Gracjan Roś, Iwo Bartoś
2m. Eletro - Gabryś Sytar, Antoni Byrzykowski, Mikołaj Andonosow, Krzysztof Lota, Silvano Andonov

Klasy VII – VIII
1m. FC Bombki – Kacper Tabisz, Brajan Cyganowski, Mateusz Szczegura, Alan Prusiński, Igor Miodek, Andrzej Pawiński, Grzegorz Staroń
2m. Czarni Łuczyna – Jakub Sikora, Jakub Mastalerz, Igor Sobieraj, Filip Stefański, Jakub Broda

Zobacz też: Galeria zdjęć na stronie GCK na Facebooku

źródło: GCK Dobroszyce

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Komentarze Facebooka

reklama
Ostatnio dodane
Kilkadziesiąt tysięcy na odprawy
dzisiaj o 13:42/ Aktualności
Pierwsze miejsce piłkarek z I LO!
dzisiaj o 13:19/ Sport
GKN kupuje działkę za 32 mln złotych!
dzisiaj o 11:37/ Aktualności
Utrudnienia na Lwowskiej w Oleśnicy
dzisiaj o 11:31/ Aktualności
Marcowy repertuar kina w BiFK
dzisiaj o 10:31/ Kultura
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube