Dziś jest środa, 27 marca. Imieniny Ernesta, Lidii, Ruperta.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

KK Oleśnica przegrywa z liderem [ZDJĘCIA, WIDEO]

12.01 o 20:40Komentarzy: 8Kategoria: Sport
Team-Plast Koszykarski Klub Oleśnica przed własną publicznością przegrał mecz z zespołem KS HES Basketball Wrocław. Goście wygrali 84:59.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

KKO przegrał trudny mecz z liderem tabeli

Dzisiaj w hali sportowej OKR Atol Team-Plast Koszykarski Klub Oleśnica podejmował lidera tabeli, zespół KS HES Basketball Wrocław. Publiczność dopisała, a w przerwach spotkania przeprowadzono konkursy, w których można było wygrać m.in. szaliki oraz bony podarunkowe.

Niestety, tym razem oleśnicki klub musiał uznać wyższość rywali. Szczególnie mocno słabo wypadła w ich wykonaniu pierwsza kwarta. KS HES Basketball Wrocław ostatecznie wygrał mecz 84:59.

- Pierwszą kwartę bardzo mocno przespaliśmy. Chłopaki przestraszeni i gdzieś to się potem odbiło. Straciliśmy za dużą przewagę punktową. Ciężko było to potem odrobić - mówi w rozmowie z portalem MojaOlesnica.pl Piotr Gliniak, trener KKO. - Wynik odzwierciedla poziom dwóch drużyn. To jest drużyna, która idzie na awans - dodaje.