reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny Laury, Alberta, Marcjana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Konferencja przed finałem WOŚP [WIDEO]

12.01 o 15:55Komentarzy: 39Kategoria: Aktualności
W oleśnickim sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbyła się konferencja prasowa przed niedzielnym finałem akcji.


Magdalena Żołędziewska-Bugdoł i Katarzyna Suchińska

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Oleśnicy zaprosił dzisiaj po południu dziennikarzy do siedziby Hufca ZHP Oleśnica, gdzie odbyła się konferencja prasowa.

Prowadziły ją szefowa sztabu Katarzyna Suchińska i rzeczniczka akcji Magdalena Żołędziewska-Bugdoł. Przedstawiły one plan 27. Finału WOŚP w naszym mieście oraz zaprosiły oleśniczan do uczestnictwa w wydarzeniach zaplanowanych na ten dzień.

Jak się dowiedzieliśmy, jutro w teren z puszkami z charakterystycznym sercem wyjdzie 178 wolontariuszy, a liczba wszystkich osób zaangażowanych w oleśnicki finał liczy około 300 osób. Najmłodszy wolontariusz ma pół roku, a najstarszy ponad 60 lat. Dodatkowo przewidziano licytacje, koncerty, bieg karnawałowy i turniej strzelecki. Dodatkowo do działań zaangażowało się wiele firm.

Wideo: materiał z transmisji na żywo


Zobacz też: Plan oleśnickiego finału WOŚP

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (39)

Perturabo13.01 o 18:47

ja nie mam żadnego problemu, to niektórzy "katolicy" mają z WOŚP co widać po ich komentarzach. Co do religii w szkołach, to ani nie powinna być finansowana przez państwo ani nie powinna być w szkołach, kościołów u nas pod dostatkiem...zresztą też przez nas finansowanych.

Zgłoś
mad13.01 o 18:39

sorry za błędy

Zgłoś
mad13.01 o 18:38

@Perturabo, nie dziwi mnie ten sondaż, sam wielokrotnie pisałem, że lekcje religii nie powinno finansować państwo, kiedyś byłem nawet przeciwnikiem religii w szkole, ale wtedy były jeszcze salki katechetyczne. Na WOŚP nigdy nie najeżdżałem, zachęcałem i zachęcam do wpłaty. Popieram WOŚP i kupuję świece Caritasu. W czym masz problem?

Zgłoś
Perturabo13.01 o 18:15

@:-) zw-kowalski, wiem , czytałem dziś o tym sondażu, ciekaw jestem co MAD teraz będzie miał do powiedzienia hehe, jego ulubiona katolicka większość coś się kurczyć zaczyna jak rozmowa prznosi się na finansowanie kościoła - dziwne XD

Zgłoś
ole13.01 o 16:40

Ty kowalski niejaki: Owsiak ten sprzęt kupuje dla siebie?

Zgłoś
:-) zw-kowalski13.01 o 16:12

Perturabo. To nie ten temat. KK twierdzi, że 90% to wierzący. Wyobraź sobie, że w najnowszych badaniach 56% społeczeństwa nie chce aby płacono za nauczanie lekcji religii i aby były oceny do średniej, 28 jest za tym i 16% niezdecydowanych. KK poleciał i plucie na WOŚP jeszcze pogłębia jego słabe notowania.

Zgłoś
:-) zw-kowalski13.01 o 16:08

Perturabo. Bo widzisz to jest Polska. Owsiaka można wyzwać od agentów FSB, posądzać go o handel uranem, nazywać złodziejem i czerwoną świnią. Prokuratura w Oleśnicy odmawia wszczęcia dochodzenia. A Prezes sądu ma mi za złe jak w piśmie do niej o jednej pracownicy wyraziłem się osobnik. Prezes zrobiła mi wykład o znieważaniu i słowach uznawanych za obraźliwe. A do skargi by nie doszło gdyby pracownicy nie zawalili a sędzia by pomyślała, że data wpływu to nie data nadania pisma. Jak czytam, że za ten sam sprzęt WOŚP płaci o kilka milionów mniej jak służba zdrowia na przetargach to mnie "szlafia trag". I cieszę się, że mieszkam w normalnym Królestwie Szwecji.

Zgłoś
Perturabo13.01 o 15:46

@zw-kowalski, to, że jest tak ch... to wszyscy wiemy i bardzo dobrze, że WOŚP robi coś żeby to zmienić. Ja czytałem kilka wpisów Inkubatora w różnych wątkach o WOŚP i stwierdzam, że koleś pała jakąś dziwną nienawiścią do tej inicjatywy, wyzywa Jurka od agentów FSB i inne takie pierdoły, także - o to mi raczej chodziło.

Zgłoś
:-) zw-kowalski13.01 o 15:37

Perturabo. Ja odbieram wpis inkubatora jako to, że jest tak ch... ,że musi być np WOŚP bo na państwo nie można liczyć. Ja popieram WOŚP jako dowód , że "państwo polskie to ch.., d.. i kamieni kupa".

Zgłoś
Perturabo13.01 o 14:01

@inkubator, czytając twoje komentarze dochodzę do wniosku, że chyba za mało czasu spędziłeś w tym inkubatorze. Widzisz, między innymi dla takich jak ty zbiera WOŚP, no niestety ty się nie zdążyłeś załapać ale to jeszcze nie powód ay pluć jadem i pisać oszczerstwa pod adresem ludzi, którzy chcą pomóc innym.

Zgłoś
ramen13.01 o 11:10

Wole dac Panu Owsiakowi na sprzet dla chorych dzieci ja oligarsze rydzolowi!

Zgłoś
:-) zw-kowalski13.01 o 11:01

Paweł. Inkubator ma rację. Państwo polskie was oszukuje. Państwo polskie od około 30 lat przemian ustrojowych zabiera z Twojej pensji łącznie ok 39% różnych danin w postaci podatku dochodowego i składek na ubezpieczenie społeczne. Zabiera wam więcej niż nam mieszkańcom Królestwa Szwecji o około 6 %. Liczyłem to dwa tygodnie temu niedouczonemu rysiowi a madowi dałem wyniki do sprawdzenia. Dlatego ci wszyscy którzy dają na WOŚP i inne fundacje pokazują środkowy palec państwu. W Szwecji jaka fundacja jak WOŚP nie miałaby racji bytu bo nie miałaby na co zbierać. Szwedzi jeśli robią jakieś akcję to rzecz Afryki, Syrii i innych doświadczonych wojnami i kataklizmami. Tu masz tabelkę minimum socjalnego. Tu pracownik socjalny liczy jakie koszty ponosisz w tym koszty leczenia i wypłaca ci różnicę. Tu żadna babcia nie zbiera chrustu w lesie lub nie spala śmieci aby się ogrzać. Tu rachunki za opał wysyła do gminy jeśli jej brakuje w kieszeni czy na koncie. Więc inkubator ma racje. A Owsiak jest wkurzający dla państwa i niektórych placówek szpitalnych bo ten sam sprzęt potrafi kupić dużo taniej.

Zgłoś
Qk13.01 o 10:47

Jabeusz xD haha

Zgłoś
asasa13.01 o 10:43

Magda co się tak krępowałaś :)

Zgłoś
inkubator wośp13.01 o 10:29

Paweł czyli twierdzisz że państwo nie jest odpowiedzialne za zapewnienie opieki i sprzętu w szpitalach na które ludzię płacą pieniądze? Czy po prostu jesteś zwyczajnie głupi i nie rozumiesz tego co napisałem.

Zgłoś
kas13.01 o 08:59

Dziś pada. Mimo to wyjdzmy i dajmy pieniążki na WOSP!

Zgłoś
Paweł13.01 o 07:38

Inkubatorwosp co ty pidolisz jakie panstwo hehehe realia czlowieku pracuje w szpitalu i jak by nie WOŚP to bys nawet prywatnie nie mnial sie gdzie i czym leczyc lekarze czesto prywatnie pracuja na sprzecie szpitalnym tak wiec pseudo bogaty madralo myslenie nie boli zanik cos napiszesz to pomysl .

Zgłoś
Olesniczanin13.01 o 07:32

jeszcze raz mówie dajcie Owsiakowi zamiast Rydzykowi Rydz to Złodziej rent i emerytur

Zgłoś
pikuś12.01 o 23:21

hej ,,dudki", tylko jakby co odłączcie się od aparatury z czerwonym serduszkiem...

Zgłoś
Mocher idiota12.01 o 22:52

Karitas kasiarz Rydzyk co ma Bentleya od idiotów

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Pijany kierowca forda przy parku
dzisiaj o 08:38/ Aktualności
Areszt za atak na policjantów!
dzisiaj o 08:25/ Aktualności
Niepokonani żacy APO
dzisiaj o 08:18/ Sport
Kandydaci na dyrektora szpitala
dzisiaj o 07:27/ Aktualności
Artystyczne podsumowanie zajęć GCK
dzisiaj o 07:19/ Kultura
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube