reklama
reklamareklama
Dziś jest wtorek, 16 lipca. Imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Zaproszenie na American Cars Mania

12.01 o 10:35Komentarzy: 14Kategoria: Aktualności
Publikujemy komunikat Mariusza Wypychowskiego, głównego organizatora American Cars Mania 2019. Impreza odbędzie się w ostatni weekend czerwca!
* * *

W ostatni weekend czerwca (29-30.06.2019) w Oleśnicy na terenie byłego lotniska wojskowego odbędzie się Międzynarodowy Zlot Samochodów Amerykańskich „American Cars Mania”. To już siódma edycja tej cyklicznej imprezy organizowanej od roku 2013, która ostatniego lata zagościła w Oleśnicy. American Cars Mania to największe wydarzenie tego typu w Polsce, które łączy klimat międzynarodowych zlotów motoryzacyjnych, targów branżowych oraz imprezy rekreacyjnej.

American Cars Mania to wyraz fascynacji pojazdami amerykańskimi – ich pięknem, mocą i ponadczasowością. W czasie wydarzenia oglądać będzie można zarówno klasyczne, pięknie odrestaurowane jak i nowoczesne maszyny, motocykle, trucki oraz pojazdy militarne. Punktem centralnym imprezy jest wystawa pojazdów zza oceanu, jednak towarzyszy jej dużo innych atrakcji przygotowanych dla publiczności. W trakcie trwania imprezy każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. American Cars Mania to miejsce gdzie można uzyskać odpowiedzi na pytania związane z motoryzacją i swobodnie wypróbować produkty dostępne na stoiskach naszych Partnerów, cieszących się ogromną popularnością. American Cars Mania to społeczność przyjaznych, otwartych i pogodnych ludzi, których łączą wspólne zainteresowania.

To doskonałe miejsce do nawiązywania nowych znajomości i relacji biznesowych. Bliskość i bezpośredni kontakt wystawców z odwiedzającymi oraz obecność w centrum wydarzeń budzi wiele pozytywnych emocji co w zasadniczy sposób ułatwia nawiązanie nowych kontaktów i ponosi atrakcyjność eventu.

W roku 2019 na wszystkich odwiedzających będą czekać takie atrakcje jak: wystawa pięknych amerykańskich samochodów i motocykli, koncerty na żywo, wesołe miasteczko, strefa gastronomiczna, wybory Miss Pin Up 2019, widowiskowe wyścigi na 1/4 mili , strefa militaria, strefa Driftu, Low Rider Show, miasteczko warsztatowe/wystawców, oraz... największa w Polsce parada amerykańskich pojazdów, której przebieg trasy planujemy zorganizować przez miasto oraz gminę Oleśnica, gdyż chcemy, aby nasze piękne i błyszczące amerykańskie samochody mogło zobaczyć jak najwięcej osób. Mając na uwadze doświadczenia z lat ubiegłych wiemy, że parada stanowiła wielką atrakcję dla okolicznych mieszkańców.

Jest nam niezmiernie miło, że w roku ubiegłym mogliśmy zorganizować imprezę w Oleśnicy a tym samym nawiązać owocną współpracę z oleśnickimi samorządami na nowym dla nas terenie. Z największą przyjemnością informujemy, że jesteśmy po spotkaniach z Burmistrzem Oleśnicy Panem Janem Bronsiem oraz Wójtem Gminy Oleśnica Panem Marcinem Kasiną, którzy zadeklarowali chęć współpracy. Starosta Powiatu Oleśnickiego Pan Jan Dżugaj także wykazał zainteresowanie współuczestnictwem powiatu w imprezie i obecnie oczekujemy na wyznaczenie terminu spotkania. Jesteśmy również po wstępnej rozmowie z Panią Agnieszką Kasiną, Dyrektor Stowarzyszenia „Dobra Widawa”, dotyczącej nawiązania współpracy i promocji stowarzyszenia. Planujemy także zwrócić się do odpowiednich instytucji we Wrocławiu, aby ustalić sposoby i zasady reklamy Dolnego Śląska.

American Cars Mania z roku na rok cieszy się co raz większą popularnością co bezpośrednio przełoży się na promocję nie tylko dla Oleśnicy ale i całego regionu. Zapraszamy wszystkich do współpracy, ponieważ nasze wydarzenie jest idealnym miejscem do reklamy swojej działalności oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Mariusz Wypychowski, organizator ACM

* * *

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (14)

Kapitan Polska13.01 o 23:14

Wspaniała impreza, szkoda tylko że z przyczyn politycznych musiała zostać przeniesiona z Milicza do Oleśnicy. Pozdrawiam organizatora Pana Mariusza.

Zgłoś
Michał13.01 o 22:23

Dobra promocja naszego miasta

Zgłoś
Pi 13.01 o 08:40

Kiedy będzie można w końcu w Polsce pójść do salonu i kupić nowe amerykańskie auto? Rynek jest totalnie zabetonowany przez wiadome marki

Zgłoś
działo się13.01 o 00:27

Impra lepsza od tych wszystkich Dni Oleśnicy razem wziętych.

Zgłoś
Kamila12.01 o 23:46

Czekałyśmy na tą informację

Zgłoś
www12.01 o 20:13

Przecież to lipa na maxa

Zgłoś
Tylko PO12.01 o 19:55

To zasługa Koalicji Obywatelskiej i Pana Jana Bronsia

Zgłoś
Binio12.01 o 16:19

Super - zrobcie jeszcze dobra reklame w strone Namyslowa, Kluczborka i Olesna - tam tez jest duzo pasjonatow amerykanskich aut...

Zgłoś
Bartek12.01 o 14:25

A potem puszczą przez lotnisko drogę i juz żadnego takiego wydarzenia w Oleśnicy nie będzie

Zgłoś
mlody alkusek12.01 o 14:09

Kozunio ziomus ;-)

Zgłoś
Kapitan Ameryka12.01 o 13:48

To jest dobra informacja.Będzie się działo w Oleśnicy

Zgłoś
MojaOlesnica.pl12.01 o 12:51

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
MojaOlesnica.pl12.01 o 11:49

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Andrzej12.01 o 10:46

Fajnie że będzie ponownie u nas.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Cyganie skrępowali i okradli seniorkę z Boguszyc!
wczoraj/ Aktualności
Stacja Kultura MOKiS-u na dworcu PKP
wczoraj/ Aktualności
Zderzenie skutera z osobówką
wczoraj/ Aktualności
Ludzie zostawili śmieci przy lesie!
wczoraj/ Aktualności
Świetlica w Smolnej po remoncie
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube