reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 20 czerwca. Imieniny Bogny, Florentyny, Bożeny.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Finał WOŚP w powiecie oleśnickim

13.01 o 06:02Komentarzy: 40Kategoria: Aktualności
Dziś również w powiecie oleśnickim odbywa się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami w największych miejscowościach!

OleśnicaDobroszyceBierutówTwardogóra
Syców- Zapraszamy do udziału w największej orkiestrze świata! Sycowski akcent ogólnopolskiego/ ogólnoświatowego wydarzenia odbędzie się w sali widowiskowej Centrum Kultury w Sycowie 13 stycznia o godzinie 15:00. Oprócz wyjątkowych występów dzieci i młodzieży z sycowskich placówek oświatowych nie zabraknie ciekawych przedmiotów, które będzie można wylicytować - podaje sycowski magistrat.

Międzybórz
rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (40)

Tylko PO13.01 o 23:30

Brawo Panie Jurku!

Zgłoś
v13.01 o 21:28

90 % osób dających datki na W.O.S.P. daje też datki na Caritas ciekawe co powiedżą biskupi (bo kościół R-Kat to ludzie wierzacy nie biskupi ) jak te 90% przestanie dawać datki na Caritas ZROZUMIANO !!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś
:-) zw-kowalski13.01 o 20:26

Ks. Jan Kaczkowski zmarł 20 marca 2016 r. po długiej chorobie nowotworowej. Wciąż jest jednak wspominany. W dniu 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy warto przypomnieć, co duchowny o niej mówił. 14 stycznia 2014 r. Kaczkowski podzielił się krótkim wideo, które migiem obiegło media. ? Chciałem się pochwalić serduszkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - zaczął. Stanął na tle płonącego kominka, bo jak wyjaśniał, jest on emanacją piekła. ? Już widzę rzeszę nadgorliwych katolików, którzy mnie w tym piekle z Jurkiem Owsiakiem umieszczają .W takim towarzystwie bardzo chętnie bym się tam znalazł ? zapewnił ks. Kaczkowski.

Zgłoś
:-) zw-kowalski13.01 o 20:23

knur. To Owsiak ma bardzo dużą rodzinę. Myślę , że kilka milionów ludzi korzystało ze sprzętu zakupionego przez WOŚP w imieniu nas darczyńców.

Zgłoś
Monika 13.01 o 19:53

Knur. Mnie propagandy komunistów z pis i TVP a więcej wizyt w szpitalach... oczywiście wizyt żebyś był zdrowy tego życzę ale byś zobaczył ile sprzętu jest z serduszkiem.

Zgłoś
Knur13.01 o 18:54

Budżet NFZ to ok 77 mld. WOŚP zbiera coś ok 100 mln. Tyle pasożyty w NFZ to ma kawę i ciastka wydają. Natomiast ze 100 mln rodzina Owsiakow może nieźle żyć.

Zgłoś
Kyniu13.01 o 18:13

Pisiory nie wyć tyklo cisza...!!! Mordy w kubeł i patrzeć jak się pomaga z uśmiechem na twarzy...

Zgłoś
marek13.01 o 18:09

Może w Polsce władze PiS nie wspierają WOŚP, ale w Oleśnicy członkowie PiS wspierają zbiórkę.

Zgłoś
O13.01 o 18:01

Ludzie co wy za głupoty wypisujecie wstyd czytać

Zgłoś
haha13.01 o 17:07

haha sklepy pozamykane to nie ma gdzie kwestować , zostały jeno kościoły

Zgłoś
mad13.01 o 17:05

zw-kowalski, Wiesiu nie napisał, że kogoś gwałcą, tylko deprawują. Pewnie większość uczestników nie czuje się deprawowana, a już z pewnością nie siłą, więc o jakiej interwencji policji piszesz. Wiesiu, Owsiak zbiera od sponsorów odrębne pieniądze na ten festiwal, więc z pewnością żadne pieniądze zebrane w puszkach nie trafią na ten festiwal. Nie piszmy o deprawacji, bo to pojęcie względne, zaraz Ci napiszą, że młodzież bardziej deprawuje się na pielgrzymkach. Nie kłóćmy się, ja wpłacam, polecam BLIK.

Zgłoś
wyborca pani M13.01 o 17:04

Popatrzcie na repertuar NAJ lepiej wypada CK SYCÓW nie zrobił nic. Gdzie nowa władza która tak obiecywała poprawę w CK i przytarcie nosa pani P.,tak to jakoś było pani M.czy nie,wychodzi na jaw wyborcza kiełbasa .?

Zgłoś
:-) zw-kowalski13.01 o 16:49

Wiesiu. A byłeś na tym festiwalu, widziałeś, doświadczyłeś, zgwałcono ci zonę czy córkę? Dopóki nie nastał PiS to policja twierdziła, że jest to najbardziej bezpieczna impreza masowa. Sprawdź raporty policji ile jest interwencji na tyle setek tysięcy uczestników. Twierdzisz, że Polska ma tyle zboczonych, zdeprawowanych osób jak na tym festiwalu to pretensje do pana boga, KK i społeczeństwa.

Zgłoś
Osa13.01 o 16:43

Dlaczego wiesie i podobne typy nie komentują pod artykułem gdzie się trzeba ujawnić, przez FB. Wstdzicie się swoich poglądów?

Zgłoś
Mirek13.01 o 16:22

Pisiory ale by była afera jakby Owsiak dostał dwa samochody od bezdomnego co... w TVP to przez tydzień by trobili propagande... A Rydzyk śmieje wam się w ryj...

Zgłoś
siema 13.01 o 15:52

WOŚP jest uosobieniem człowieczeństwa, a dzień zbiórki świętem otwartości, tolerancji, dobroci, miłości...dlatego dla skrajnej(PIS) prawicy to nie do zniesienia :))

Zgłoś
:-) zw-kowalski13.01 o 15:39

Paweł. Inkubator ma rację. Państwo polskie was oszukuje. Państwo polskie od około 30 lat przemian ustrojowych zabiera z Twojej pensji łącznie ok 39% różnych danin w postaci podatku dochodowego i składek na ubezpieczenie społeczne. Zabiera wam więcej niż nam mieszkańcom Królestwa Szwecji o około 6 %. Liczyłem to dwa tygodnie temu niedouczonemu rysiowi a madowi dałem wyniki do sprawdzenia. Dlatego ci wszyscy którzy dają na WOŚP i inne fundacje pokazują środkowy palec państwu. W Szwecji jaka fundacja jak WOŚP nie miałaby racji bytu bo nie miałaby na co zbierać. Szwedzi jeśli robią jakieś akcję to rzecz Afryki, Syrii i innych doświadczonych wojnami i kataklizmami. Tu masz tabelkę minimum socjalnego. Tu pracownik socjalny liczy jakie koszty ponosisz w tym koszty leczenia i wypłaca ci różnicę. Tu żadna babcia nie zbiera chrustu w lesie lub nie spala śmieci aby się ogrzać. Tu rachunki za opał wysyła do gminy jeśli jej brakuje w kieszeni czy na koncie. Więc inkubator ma racje. A Owsiak jest wkurzający dla państwa i niektórych placówek szpitalnych bo ten sam sprzęt potrafi kupić dużo taniej.

Zgłoś
XYZ13.01 o 15:29

PO- KO- to dawaj kasę ,tumanie piszesz ciągle to samo .FOCHA to ty masz.

Zgłoś
buce13.01 o 15:28

PIS KRYTYKUJE OWSIAKA A SAMI BIORĄ

Zgłoś
Wiesiu.13.01 o 15:24

Tak Owsiak krytykuje kościół a pod kościołem zbierają datki ,a część przeznacza na Woodstok, gdzie deprawuje się młodzież-rodzice uważajcie na dzieci -z naszego województwa powinny iść pieniądze na pomoc na Dolny Śląsk .

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Koniec roku szkolnego w CKiW OHP
dzisiaj o 09:20/ Aktualności
Zaproszenie na Piknik po Oleśnicku
dzisiaj o 09:11/ Aktualności
Start Hikari na dwa brązy!
dzisiaj o 08:29/ Sport
Festyn na boguszyckim osiedlu
dzisiaj o 08:18/ Aktualności
Zagrał na koncercie z Borysewiczem!
dzisiaj o 07:34/ Kultura
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube