reklama
reklama
Dziś jest czwartek, 22 sierpnia. Imieniny Cezarego, Zygfryda, Marii.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Dotacja na remont UM w Bierutowie

11.01 o 17:52Komentarzy: 64Kategoria: Aktualności
Bierutowski samorząd pozyskał dotację na remont budynku urzędu miejskiego. Zakłada się, że inwestycja będzie kosztowała ok. 820 tysięcy złotych.


Na wiosnę może ruszyć remont budynku Urzędu Miejskiego w Bierutowie / źródło: fb/Piotr Sawicki

Wkrótce może rozpocząć się remont budynku Urzędu Miejskiego w Bierutowie. Samorząd pozyskał dotację na przeprowadzenie prac, dzięki czemu w najbliższym czasie zostanie ogłoszony przetarg.

-Z ogromną przyjemnością informuję, że dziś o godz. 12.00 wziąłem udział w uroczystości podpisania umowy na dotację na długo oczekiwany remont budynku Urzędu Miejskiego w Bierutowie. Dotacja w wysokości 480.205 zł została przyznana z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW), w ramach operacji „Ochrona zabytków i budownictwa tradycyjnego”. Zakładany całkowity koszt rewitalizacji budynku urzędu to 820.000, a więc dotacja pokryje ok. 60% kosztów - poinformował na Facebooku Piotr Sawicki, burmistrz Bierutowa.

- Dziękuję bardzo wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Jeśli nie będzie problemów z wyłonieniem wykonawcy – czego życzył wszystkim beneficjentom Marszałek Przybylski - to na wiosnę ruszamy z remontem - dodaje samorządowiec.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (64)

mieszkaniec13.01 o 21:41

Sawicki bierz się za porządek w tej gminie bo gorzej niż za łysego. Wywal te świecące drzewa co szpecą. Może ktoś z kierowników weźmie na podwórko albo sekretarz.

Zgłoś
łysy13.01 o 21:39

Dobrze ze tego grata busa naprawili to karolek będzie mógł łysego powozić popołudniami

Zgłoś
Vox populi13.01 o 20:29

Bierutów - (Bernstadt) - powierzchnia 8.36 km2, populacja +/- 5000 sztuk. Hehe.

Zgłoś
Buu13.01 o 20:09

Bierutowianin skoro iść twoim rozumowania głupka, to trzeba cały urząd wywalić w powietrze bo wszyscy współpracowali z Kobiałkią

Zgłoś
fb13.01 o 20:06

Szczucie człowieka na człowieka. Byleby tylko swoje osiągnąć. A jak przychodzi co do czego to ja tego nie mówiłem/am. Napiszcie na fb skoro tacy jesteście odważni. Własnego cienia się boicie a szczuć i podjudzać to pierwsi

Zgłoś
Bierutowianin13.01 o 18:47

Panie Burmistrzu proszę pokazać , że ma Pan Jaja!! Zostawił Pan wszystkich przydupasów Bogusia i Pan wierzy tym wszystkim przydupasom co się z Pana śmiali i drwili a teraz d....e Panu liżą. Czas na zmiany.

Zgłoś
mówimy sprawdzam13.01 o 18:15

20 lutego mija 100 dni nowego Burmistrza!!! Czekamy na złożenie rozliczenia co udało się już zmienić i zrobić!!!

Zgłoś
bierutowianin13.01 o 17:20

taka prawda ze w urzedzie dupy liza Sawickiemu a na rynku łaża i go obgadują i się z niego śmieją. zrob porządek chłopie bo masz fałszywych ludzi za blisko w pracy.

Zgłoś
Zbulwersowany13.01 o 17:00

Burmistrz mial.zrobic porzadek a tu panie z urzedu ktore robily kampanie fejsbukowa shrekowi glowy maja wyzej niz kiedykolwiek i jeszcze robia z nim co chca wstyd!! Radni wezcie sie za waszego wybranca bo gmina na psy zejdzie!

Zgłoś
cv13.01 o 12:51

@głos -.".. to wszyscy ludzie łysego czas na zmiany.." - każdy burmistrz ma swoich ludzi, Sawicki tez obstawi się swoimi , taki jest przywilej władzy. A to że wcześniej adoratorzy Kobiałki lizali mu tyłek aby załatwić sobie posady przełoży się na adoratorów Sawickiego, którzy zaczną lizać tyłek dla swoich apanaży, ot cała tajemnica.

Zgłoś
ja,ty,on,ona i reszta13.01 o 12:44

Ty ,, ja' masz problem ze sobą,nie doszłaś tam gdzie każda kobieta powinna koło północy powinna dojść ( nie wiadomo czy jesteś kobietą) i z tego powodu trzepiesz w klawiaturę, inna sprawa że nic innego nie potrafisz.A dzisiaj przed snem spójrz w lustro, to co zobaczysz to jest to co ludzie patrząc na ciebie muszą znosić.

Zgłoś
glos13.01 o 11:37

Najlepszy jest Pan Maciej od kierowniczki Joanny co siedzi i nie wiadomo co robi. Pani od gospodarki przestrzennej tez tragedia studia całkiem w inny kierunku ale to wszyscy ludzie łysego czas na zmiany !!!!!!

Zgłoś
To 13.01 o 00:28

Cały powiat pogonił pisiorów a Bierutów przygarnia. Szok!!! Sawicki wystawia Pana Woźniaka a ten za pisem dałby się pokroić. Wstyd.

Zgłoś
ja13.01 o 00:14

MO już na Piotrusia źle pisać nie będzie tylko same ah i oh, bo przyjaciółeczka naszego burmistrza Martusia z nimi trzyma. Tos się Piotrus ustawił.

Zgłoś
MojaOlesnica.pl12.01 o 21:34

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Habemus Burmistrzum 12.01 o 19:46

Jak wyremontują taras z gabinetu Burmistrza to Burmistrz będzie mógł wygłaszać z niego orędzia i pozdrowienia dla zebranego ludu. Całkiem jak umiłowany Ojciec Święty z Bazyliki Świętego Piotra!!

Zgłoś
MojaOlesnica.pl12.01 o 19:39

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
MojaOlesnica.pl12.01 o 14:33

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Jedi12.01 o 13:42

Gmina Bierutów ma prawie 10 tys. Już ponad 1,5 miliona to zaległości z zeszłego roku. Więc pytam się skąd te 320 tys ? W budżecie zapisane ale to nie znaczy że jest na rachunku bankowym.

Zgłoś
Przez duże B12.01 o 13:08

A ja składam Brawa dla Panów Burmistrzów!! Wszystko nakręcił burmistrz Kobiałka. Burmistrz Sawicki mógł odwołać inwestycje, ale jednak tego nie zrobił! Brawo!

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Otworzą centrum opiekuńczo-mieszkalne
dzisiaj o 10:42/ Aktualności
Remont ulicy Jagiełły w Twardogórze
dzisiaj o 10:36/ Aktualności
Granty dla sołectw z gminy Bierutów
dzisiaj o 09:13/ Aktualności
Wędrujący Teatrzyk Podwórkowy
dzisiaj o 08:37/ Kultura
Przeniosą byłego księdza-pedofila?
dzisiaj o 08:29/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube