reklama
reklamareklama
Dziś jest wtorek, 16 lipca. Imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Kabaret Moralnego Niepokoju w marcu

10.01 o 09:31Komentarzy: 5Kategoria: Kultura
Publikujemy materiały organizatorów występu Kabaretu Moralnego Niepokoju, który odbędzie się 17 marca o godz. 15 w hali sportowej OKR Atol w Oleśnicy.Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Agencja Artystyczna Art zapraszają na premierowy program "Tego jeszcze nie grali". Występ odbędzie się 17 marca (niedziela) o godz. 15 w hali sportowej OKR Atol przy ul. Kochanowskiego 2 w Oleśnicy.

"Tego jeszcze nie grali" to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią. Zresztą, ile można?

Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej - eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich - jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.

Jest dowcipnie, nastrojowo, niewulgarnie (dzieci), czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie - dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd). A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.

Na koniec bisy, a tam - największe hity. Proszę się przygotować na ponad 2 godziny premierowego programu, po którym mamy spotkanie z publicznością. Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo.

Zobacz też: Sprzedaż biletów

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (5)

mk12.01 o 17:16

bilet do kupienia: https://biletynakabarety.pl/event/Kabaret-Moralnego-Niepokoju-Nowy-program-Tego-jeszcze-nie-grali-Kabaret-Moralnego-Niepokoju-Hala-Sportowa-OKR-Atol-Olesnica-e92855.html

Zgłoś
lipa12.01 o 13:55

Juz nic nie ma ZERO BILETA.

Zgłoś
Iva12.01 o 13:34

Bilety można było już dawno kupić. Kupiłam 5 i to w pierwszym rzędzie przez Internet. Nie ma co narzekać tylko buszować po Internecie i łapać okazję.

Zgłoś
widz 210.01 o 11:27

Tradycyjnie- dla "zwykłych" widzów miejsc JUŻ brak, VIP-y już bilety mają ...

Zgłoś
widz10.01 o 10:44

A ceny biletów????

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Cyganie skrępowali i okradli seniorkę z Boguszyc!
wczoraj/ Aktualności
Stacja Kultura MOKiS-u na dworcu PKP
wczoraj/ Aktualności
Zderzenie skutera z osobówką
wczoraj/ Aktualności
Ludzie zostawili śmieci przy lesie!
wczoraj/ Aktualności
Świetlica w Smolnej po remoncie
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube