reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest środa, 27 marca. Imieniny Ernesta, Lidii, Ruperta.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Kabaret Moralnego Niepokoju w marcu

10.01 o 09:31Komentarzy: 5Kategoria: Kultura
Publikujemy materiały organizatorów występu Kabaretu Moralnego Niepokoju, który odbędzie się 17 marca o godz. 15 w hali sportowej OKR Atol w Oleśnicy.Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Agencja Artystyczna Art zapraszają na premierowy program "Tego jeszcze nie grali". Występ odbędzie się 17 marca (niedziela) o godz. 15 w hali sportowej OKR Atol przy ul. Kochanowskiego 2 w Oleśnicy.

"Tego jeszcze nie grali" to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią. Zresztą, ile można?

Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej - eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich - jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.

Jest dowcipnie, nastrojowo, niewulgarnie (dzieci), czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie - dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd). A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.

Na koniec bisy, a tam - największe hity. Proszę się przygotować na ponad 2 godziny premierowego programu, po którym mamy spotkanie z publicznością. Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo.

Zobacz też: Sprzedaż biletów

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (5)

mk12.01 o 17:16

bilet do kupienia: https://biletynakabarety.pl/event/Kabaret-Moralnego-Niepokoju-Nowy-program-Tego-jeszcze-nie-grali-Kabaret-Moralnego-Niepokoju-Hala-Sportowa-OKR-Atol-Olesnica-e92855.html

Zgłoś
lipa12.01 o 13:55

Juz nic nie ma ZERO BILETA.

Zgłoś
Iva12.01 o 13:34

Bilety można było już dawno kupić. Kupiłam 5 i to w pierwszym rzędzie przez Internet. Nie ma co narzekać tylko buszować po Internecie i łapać okazję.

Zgłoś
widz 210.01 o 11:27

Tradycyjnie- dla "zwykłych" widzów miejsc JUŻ brak, VIP-y już bilety mają ...

Zgłoś
widz10.01 o 10:44

A ceny biletów????

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Pomóżmy dzieciom w ramach rekordu!
wczoraj/ Sport
Ligota Polska dla Pauliny Juszczak
wczoraj/ Aktualności
Kandydatki na miss walczą o głosy!
wczoraj/ Ciekawostki
Film z biegu szlakiem defibrylatorów
wczoraj/ Sport
Spór o oszczędności w MGK
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube