reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 23 stycznia. Imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Olek walczy o zdrowie po wypadku

13.12.2018 o 06:02Komentarzy: 53Kategoria: Aktualności
Olek po wypadku na DK25 w Sokołowicach nie odzyska swojego taty, który zginął na miejscu. Ma jednak szanse odzyskać zdrowie, ale czeka go kosztowna rehabilitacja. Pomóżmy!


Bliscy Olka proszą o wsparcie!

24 października na DK25 w Sokołowicach doszło do wypadku z udziałem osobowego opla, który zderzył się czołowo z ciężarówką (więcej). Kierowca osobówki zginął na miejscu.

Przeżył jego 9-letni syn, który doznał poważnych obrażeń. Chłopiec niedawno wyszedł ze szpitala, ale czeka go kosztowna rehabilitacja. Poniżej publikujemy komunikat jego bliskich.

* * *

Mam na imię Adriana. Zbieram na rehabilitację mojego 9-letniego siostrzeńca który 24.10.2018 ucierpiał w wypadku samochodowym, w którym zginął jego tata. Olek ma wielomiejscowe złamania obu nóg. miał operacyjnie składane śródstopie u lewej nogi, a w prawej podudzie, złamane dwa zebra, krwiak na odcinku szyjnym, pękniętą śledzionę.

Na tą chwilę wszystko musi być kontrolowane, za kilka dni zdejmowanie gipsów i wielomiesięczna, kosztowna rehabilitacja. Potrzebuje waszej pomocy, aby wesprzeć finansowo moja siostrę w tej trudnej sytuacji życiowej.

* * *

Zobacz też: Zrzutka.pl - zbiórka dla Olka

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (53)

zw-kowalski16.12.2018 o 08:47

Mad. Demagogu. Popatrz jak wyglądało państwo Polskie czy Polan w momencie przyjęcia chrztu. Ile lat było za Babilonem, Egiptem czy Rzymem. To przytoczyłem na okoliczność podawanych przez kobietę tez, ze wszystkiemu winne 123 lat zaborów, II światowa czy rzekoma okupacja przez ZSRR. Litwa, Estonia, Łotwa miały dużo gorsza sytuacje w latach 90 i jakoś poszły do przodu. To samo Czechy i Słowacja.

Zgłoś
amator-historyk16.12.2018 o 02:21

7000 tysięcy lat przed Joszuem istniało oceaniczne połączenie między Chinami Indiami Afryką Australią i Karaibami.400 lat temu znaleziono megalityczne niby redy portów koło Kuby Makao i Filipin.25 lat temu okazało się że grecy używali żyrokompasów...osławiony szklany zegarokomputer...ludzkość około 10 tysięcy lat temu była cywilizacyjnie na poziomie 19 wieku...katastrofy wulkaniczne i kosmiczne ostatnio syberia incydent tunguska początek 20 wieku przedefiniował bzdurne teorie psychicznie chorych emerytowanych wojskowych jak np.debil Daniken ze Szwajcarii

Zgłoś
lucjusz16.12.2018 o 02:12

Lans na nieszczęściu typowe dla buraków cebulaków

Zgłoś
mad15.12.2018 o 20:58

zw-kowalski, chrzest Polski, to był wielki skok cywilizacyjny dla Polan, większy, niż wejście Polski do UE ;))

Zgłoś
zw-kowalski15.12.2018 o 20:46

Kobieto i mad. Pamiętacie chrzest Polski? Popatrzcie jak wyglądały chałupki króla a jak dużo wcześniej wyglądały piramidy, świątynie Majów, Koloseum i wodociągi w Rzymie. Kto przeszkadzał plemieniu Polan aby postawili Piramidy czy Koloseum

Zgłoś
zw-kowalski15.12.2018 o 20:43

kobieto i mad. A co ma 123 lata w stosunku do pomysłu Norwegów aby za 10 lat wewnątrz Norwegii latały samoloty napędzane elektrycznymi silnikami. Widzicie jacy mądrzy. Mają ropę z pierwszej ręki. Sprzedadzą Polsce aby dalej był smog. Kobieto i mad. A jak ma się owe 123 lata, II światowa oraz but Rosjan do tego, że Szwedzi od kilkunastu lat na stacjach paliw maja dystrybutory z etanolem. Nie wiem od kiedy ale gdy byłem tu pierwszy raz w 2013 to na stacjach paliw był już Etanol.

Zgłoś
zw-kowalski14.12.2018 o 23:30

kobieto i mad. Skoro za PRL wszystko było takie ch... to popatrzcie się jak wtedy wyglądał dworzec PKP i PKS. Nie było cudów w PKP. Ale była czynna poczekalnia dla młodzieży. Były tam jakieś książki, czasopisma. Później okazało się, ze kierowniczka była mama mojej szkolnej koleżanki z LO. Była jakaś restauracja czy bar. Było nawet piwo karmelkowe. Pierwszy dworzec a raczej stacja PKS była na Rzemieślniczej od strony ronda Staszica. Jeśli dobrze kojarzę. Później oddano dworzec PKS. Na tamte czasy całkiem nieźle się prezentował. Ba ten zły PRL potrafił przez 30 lat wybudować nowy szpital bo stary był nie funkcjonalny. Skoro ten jest przeżytkiem to możecie po 30 latach wybudować szpital jak ponad 40 lat temu zrobił to PRL. Kobieto i mad. Pod rosyjskim butem w Oleśnicy wybudowano kilkaset a może i tysiąc mieszkań lokatorskich. A ile mieszkań oddano za Jana Bronsia i Kołacińskiego? Ba wybudowano trzy szkoły podstawowe i ZSZ , przedszkola. A ile Uniwersytetów postawił Bronś albo Kołaciński lub za jego czasów? Wybudowano nowy budynek milicja a teraz wy nie macie kasy na remont starego budynku. Z przedszkola zrobiono miejsce dla sióstr zakonnych.

Zgłoś
zw-kowalski14.12.2018 o 22:46

Mad. Ty jesteś jakiś powalony. Do tego demagog. Ty bazujesz tylko na ekstremie. Ja bazuję na przeciętności.Ja jestem też krytyczny wobec Szwecji. Ty nie masz porównania. Ile razy byłeś w szwedzkim urzędzie skarbowym, sądzie, banku ? Dzięki twojej głupocie wybrałem się do tych rzekomo zagrożonych przez imigrantów dzielnic pod Sztokholmen. Normalne dzielnice tylko mieszkańcy maja inny kolor skóry. Ty jesteś takim tchórzem co szczeknie i się chowa. Dwa lata temu zrobiłem nagrania z tych dzielnic. I co tchórzu nie chciałeś tego oglądać. Życzę wam aby Oleśnickie bloki tak estetycznie wyglądały jak wyglądają bloki w tych najgorszych dzielnicach w Szwecji. Wtedy Oleśnica będzie super piękna i czysta.

Zgłoś
zw-kowalski14.12.2018 o 22:38

Kobieto. To było 123 lat temu. Japonia, Tajwan, Korea Południowa tez były ileś tam lat temu zacofane. Mnie uczono na ekonomii, że chłopi w Japonii wieszali paczki na drutach telefonicznych bo myśleli, że w ten sposób pójdą jak telegram. Ale poszli do przodu. Szwecja też nie była wolna bo była pod panowaniem Norwegii. Pod radzieckim butem butem była tez Czechosłowacja, Łotwa, Estonia, Litwa a poszli jak torpeda do przodu. Za PRL zlikwidowano całkowicie analfabetyzm. Zelektryfikowano wsie. W lokalnej gazecie co tydzień drukują zdjęcia z dawnych lat. Gdyby napisy zmienić na polskojęzyczne to praktycznie tak samo wyglądało to jak w PRL.

Zgłoś
mad14.12.2018 o 18:19

zw-kowalski, przeczytaj komentarz @kobieta, a później obejrzyj film "Szwecja w ogniu" TVNu https://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/szwecja-w-ogniu,759537.html?playlist_id=28187

Zgłoś
kobieta14.12.2018 o 12:59

A propos różnic między Polską a Szwecją to chciałam tylko podkreślić, abyście mieli na uwadze to, że to nie Szwecja była 123 lata pod zaborami tylko Polska, nie Szwecja ucierpiała najbardziej w czasie II wojny światowej tylko Polska (gospodarczo i społecznie), nie szwedzką ale polską elitę intelektualną wymordowano w czasie II wojny światowej, nie Szwecja ale Polska znajdowała się po II wojnie światowej 44 lata pod radzieckim komunistycznym butem. To wszystko zrobiło swoje. Polska jest wciąż zacofana gospodarczo i społecznie, ale to wynika z jej historii. Kiedy Zachód się rozwijał to Polska przeżywała tragedię za tragedią. Minie jeszcze wiele lat zanim dogoni Zachód pod względem warunków życia obywateli. A niestety większość Polaków to nie są potomkowie wybitej w czasie II wojny elity tego kraju (intelektualistów, przedsiębiorców, oficerów, itp.), ale chłopstwa... Więc jest jak jest.

Zgłoś
zw-kowalski14.12.2018 o 10:21

Mad. Karol Gustaw.As. popatrzcie w jakim kraju żyjecie. Same nieszczęścia. same protesty. Chory kraj. Miesiąc temu chorowało ok 50% policjantów. teraz chorują pracownicy sądowi. Niepełnosprawni okupowali SEJM RP. Sam protesty a wy wyciągacie jakieś drobnostki, margines. Mieszkanie Szwecji produkuje PKB jak 4 mieszkańców Polski. Gospodarka głupcy. 30 lat przemian a wy z pozycji 10 na świecie spadliście za państwa zwane kiedyś III światem.

Zgłoś
zw-kowalski14.12.2018 o 10:12

as. wal się.

Zgłoś
zw-kowalski14.12.2018 o 10:11

Cudotwórca. W Polsce tez zatrzymali gościa Polaka z krwi i kości który rzekomo chciał wysadzić parlament. W Polsce w wypadkach samochodowych ginie tysiące osób. Taki Bierutów co roku znika z mapy Polski. Dla mnie w Polsce są tysiące terrorystów za kierownicą aut.

Zgłoś
zw-kowalski14.12.2018 o 10:09

Karol Gustaw. Analfabeto odpowiadałem ci wcześniej. Wtedy kiedy Kościół Katolicki odda skarby zrabowane w czasie wypraw krzyżowych. Anglia, Francja, Hiszpania nic nie oddały po koloniach. Sprawdź co posiada muzeum w Londynie a co Pergamon w berlinie. Szwedzi nie napadliby na Polskę, gdyby król w Polsce nie koronował się na króla Szwecji. Polacy robili to samo co Szwedzi tylko w kierunku wschodnim.

Zgłoś
as14.12.2018 o 06:02

do zw-kowalski "Praktycznie każde wejście na ten portal utwierdza mnie w przekonaniu, że wyjazd z Polski to była najlepsza życiowa decyzja". No to już się odczep do tej Polski fraj....e!!!!!!

Zgłoś
x13.12.2018 o 22:26

Podpowiem OC

Zgłoś
mad13.12.2018 o 22:23

https://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/szwecja-w-ogniu,759537.html?playlist_id=28187

Zgłoś
Cudotw?rca13.12.2018 o 21:10

Ale w tej.Szwecji bezpiecznie dziś zatrzymali osobę, która przygotowywała zamach terrorystyczny Cudowny Kraj

Zgłoś
Karol Gustav13.12.2018 o 21:09

@zw-kowalski kiedy wrescie przywieziesz do naszego kraju skarby zrabowane przez twoich Szweckich chlebodawców "potop Szwedzki!"

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Grypa zaatakuje w lutym?
wczoraj/ Aktualności
Odra na szczęście niepotwierdzona
wczoraj/ Aktualności
Komisja zdrowia obradowała
wczoraj/ Aktualności
Sprawca kolizji miał 4 promile!
wczoraj/ Aktualności
Wyrok za uduszenie żony
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube