reklama
reklama
Dziś jest piątek, 22 lutego. Imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Rozświetlenie oleśnickiej choinki [ZDJĘCIA, WIDEO]

6.12.2018 o 18:42Komentarzy: 51Kategoria: Aktualności
Na oleśnickim rynku odbyły się mikołajkowe zabawy - zabawy z elfami, wizyta Świętego Mikołaja oraz rozświetlenie choinki. Zobacz materiał wideo i fotorelację portalu MojaOlesnica.pl!

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia


Na oleśnickim rynku rozświetlono bożonarodzeniową choinkę

Dzisiaj od godziny 17 na oleśnickim rynku odbywały się animacje, przygotowane przez artystów przebranych za elfów. - Razem przygotujemy listy do św. Mikołaja, pomożemy Elfom naprawić sanie, wspólnie zaśpiewamy kolędy i przygotujemy się na przybycie Mikołaja - zapowiadała Biblioteka i Forum Kultury.

O godzinie 18 burmistrz Jan Bronś wraz z mieszkańcami rozświetlili bożonarodzeniową choinkę. Po chwili samorządowiec wraz ze Świętym Mikołajem wręczali dzieciom cukierki. Rozpoczęto również akcję "Święta w mieście". Dodatkowo na najmłodszych czekała atrakcja w postaci bezpłatnej karuzeli.

Wideo: migawki z wydarzenia


Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

Zobacz też: Święta w mieście - program wydarzeń

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (51)

kuria wasza mać8.12.2018 o 08:37

@Dość 29 lat Bronsia - a nie zauważyłeś kompromitującej polityki Kołacińskiego na kolanach. Tej całej rzeszy totumfackich niekompetentnych lizusów ? Przyjrzałeś się dobrze ? Monumentalny przykład tego, to przew. komisji ekonomiczno-prawnej, emerytowany wojskowy z tych samych koszar, a po tym koleś w tej samej drużynie wyborczej ?

Zgłoś
Dość 29 lat Bronsia8.12.2018 o 07:35

Dyktator Bronś uwielbia takie wsiowe igrzyska, tak jak jego wrzaskun Chrzanowski. Ludem się nie przejmuje, lud w amoku wybrał i ma pozostać w amoku!

Zgłoś
wyborca7.12.2018 o 23:37

Nic się w Rynku nie zmiemi.Za 5 lat się spotkamy i będzie tak samo.No bo co Bronś zrobi?To za jego czasów Rynek opustoszał...Wiele by pisać,ale mi się nie chce,kto wie to wie...!

Zgłoś
Edmund Kaleciński7.12.2018 o 21:09

Imprezy związane z kościelnym sznytem powinny tracić na znaczeniu. A taką jest tzw. św. Mikołaj. Widzimy przecież po co kościelnym szmalcownikom potrzebne są dzieci. Obecnie, aż huczy wieść o gwałcicielu i pedofilu, wielebnym Jankowskim. Wszyscy jego poplecznicy łącznie z Wałęsą, nagle nic nie wiedzą jaką bestią był ten seksualny zbrodniarz. Coś tam gdzieś tylko słyszeli... Ale jak dzieci polewały mu alkohol, gdy pił razem z solidarnościowym establishmentem, to o tym wszyscy wiedzą i widzieli, w telewizji. Bo wtedy ta bestia była najważniejszym księdzem w Polsce. Ten obrzydliwy esbek i gwałciciel dzieci ma pomnik i plac swego imienia w Gdańsku. Dziś plują na niego i polewają czerwoną farbą, a to trzeba polewać go czarnymi fekaliami ! Dlatego jest coraz mniej chętnych do brania cukierków, cieszenia się z komicznej sztucznej choinki, udawania pobożności przez śpiewających kolędy. Święci to bałwochwalstwo, nawet Mikołaje. Poczytajcie Biblię (Stary i Nowy Testament). Przestańmy wreszcie mącić mózgi dzieci i dorosłych. Burmistrz musi wykazywać się działaniem na rzecz ludzi, uczciwym działaniem, a nie mydleniem oczu. Nie teobańkologia rozpowszechniana przez miejscowy kler i świecidełka. Nie klęczenie przed Ratuszem i klaskanie w bazylice. Potraktujcie poważnie wszyscy to, co ślubują burmistrzowie przez nas wybrani: "uroczyście ślubuję, że dochowam wierności prawu, a powierzony mi urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców gminy (miasta).". Rozdawanie cukierków w Rynku, to nie to samo !

Zgłoś
Członek PO7.12.2018 o 15:37

Co za impreza!!

Zgłoś
J7.12.2018 o 15:15

Imprezę jak co roku przygotowywał BIFK pod dyrekcją pani Zasady. Scenariusz był i wystrój był podobny jak w latach ubiegłych. Tylko ludzi mniej, bo już się opatrzyła wszystkim ta stożkowa choinka. Jak dla mnie beznadzieja. A rynek jest wymarły i tu czekam na realizację obiecanek Bronsia o jego ożywieniu. Czy już może się wycofał i z tej obietnicy ?

Zgłoś
PatrzcieNaPozytywy7.12.2018 o 14:20

Nasz Oleśnicki rynek jest pięknie oświetlony, czuć świąteczny klimat, ale zawsze znajdą się tacy ludzie którym będzię mało choć sami palcem nie kiwną, to dopiero trzeba być Januszem. Brawo dla Pana Burmistrza.

Zgłoś
Ja7.12.2018 o 14:08

Ludzie przykro się czyta wasze negatywne komentarze. Czy Was coś w życiu zadowoli?? Impreza dla dzieci była rewelacyjna, dzieci szczęśliwe, a rynek wygląda przepięknie. Czego więcej Wam trzeba? Uważam że Pan Burmistrz Bronś w bardzo krótkim czasie który miał przygotował świetną imprezę.

Zgłoś
Matylda Banasiak7.12.2018 o 13:59

Panie burmistrzu Bronś. Kołaciński przegrał wybory z powodu uprawianego bałwochwalstwa publicznie, czym obrażał moje, i wielu mieszkańców, poczucie przyzwoitości i szacunku dla prawdy. Pan w rynku też uprawia katolickie igraszki, to też bałwochwalstwo ! W machinie kościelnego kłamstwa staje pan znowu jako trybik uprawiający ten haniebny proceder, niezgodny z Pismem Świętym. Przestrzegam przed dalszymi konsekwencjami uprawiania głupoty. Mogą być bolesne.

Zgłoś
D.7.12.2018 o 13:55

Impreza dla dzieci super. Jak za dawnych czasów.Dziękujemy Burmistrzu.

Zgłoś
stonga7.12.2018 o 13:44

ciągle ten sam beznadziejny wystrój i stożek. Czy Kołaciński czy Bronś jedna sztapa, Beznadzieja. Dobrze , że Wrocław blisko, bo tutaj to wieś śpiewa i tańczy

Zgłoś
DOL7.12.2018 o 13:33

Widać już wyraźnie ataki tych którzy nie potrafią pogodzić się z przegranymi wyborami, po cukierka na rynek z dzieckiem nie trzeba iść, jest wybór ale takie wpisy świadczą o piszących. Oleśnica jest piękna a po rynku aż chce się spacerować. Dziękujemy.

Zgłoś
Anty PiS 7.12.2018 o 13:25

Oleśnicki ciemnogród w całej okazałości

Zgłoś
Członek PO7.12.2018 o 09:46

Było pięknie.

Zgłoś
zbereźnik kat.7.12.2018 o 09:46

Komitet Ochrony Dzieci Uprasza się rodziców i opiekunów o nie pozostawianie dzieci bez opieki w sąsiedztwie kościołów lub w towarzystwie księży katolickich.

Zgłoś
arek7.12.2018 o 08:57

CHOINKA CO ROKU TA SAMA TYLKO STROIKI INNE

Zgłoś
Kotek7.12.2018 o 06:50

Pan na filmiku möwi przez mikrofon: "Nie brac tak duzo , zeby starczylo DLA WSZYSTKICH" te slowa nadaja sie pod inne adresy. He, He

Zgłoś
Kopyto7.12.2018 o 06:37

Burmistrz czerwony jak mój skuter.

Zgłoś
Mściwy7.12.2018 o 06:34

W życiu moje dziecko nie wzięłoby od Bronsia cukierka.Jeszcze bym mu nawrzucał za cały Serbinów za zgodę na wycięcie drzew.

Zgłoś
Przykry widok7.12.2018 o 05:50

Wieś tańczy wieś śpiewa! Ten Bronś bufon, pełen buty i pałający zemstą, to TRAGEDIA dla Oleśnicy!

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
20-lecie biura rachunkowego Bilans
dzisiaj o 21:57/ Aktualności
Soyka i Karolak w Oleśnicy
dzisiaj o 20:42/ Kultura
Miasto przejmie dworzec kolejowy?
dzisiaj o 15:50/ Aktualności
Remont budynku szkoły muzycznej
dzisiaj o 15:28/ Aktualności
Oleśnica jest kobietą
dzisiaj o 15:24/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube