reklama
reklama
Dziś jest czwartek, 21 lutego. Imieniny Eleonory, Kiejstuta, Fortunata.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Sport w gminie Oleśnica

5.12.2018 o 07:13Komentarzy: 0Kategoria: Sport
W miniony weekend odbyły się turnieje mikołajkowe dla najmłodszych. GOK zaprasza na inaugurację zmagań w tenisie stołowym oraz na turnieje o Puchar Świątecznego Karpia.Turnieje mikołajkowe

W sobotę w gminnej sali sportowej w Oleśnicy przeprowadzono mikołajkowe turnieje piłkarskie młodzików i juniorów z gminy Oleśnica. W wydarzeniu adresowanym do młodzików wystartowały drużyny z Dziadowej Kłody, dwie reprezentacje Krzeczyna oraz z Wyszogrodu.

Po bardzo zaciętych i emocjonujących meczach pierwsze miejsce wywalczyła reprezentacja chłopców z Krzeczyn II odnosząc zwycięstwa we wszystkich meczach, miejsce drugie zajęli zawodnicy z Dziadowej Kłody, a trzecią pozycję wywalczyli reprezentanci Krzeczyn I.

Do turnieju juniorów młodszych zgłosiły się drużyny Ligoty Polskiej i Dziadowej Kłody, które rozegrały pomiędzy sobą mecz towarzyski. Zdecydowane zwycięstwo w tej rywalizacji odniosła reprezentacja chłopców z Ligoty Polskiej. Wszystkim zawodnikom zostały wręczone mikołajkowe upominki ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica.

Halowe mistrzostwa o Puchar Wójta gminy Oleśnica

W niedzielę, 9 grudnia od godziny 10 w sali sportowej w Ligocie Małej będzie miała miejsce inauguracja rozgrywek tenisa stołowego z udziałem pięciu drużyn z gminy Oleśnica: Boguszyce, Bogusławice, Krzeczyn, Nowoszyce oraz Sokołowice.

Turnieje o Puchar Świątecznego Karpia

15 grudnia odbędzie się turniej w halowej piłce nożnej seniorów. Natomiast dzień później rozpoczną się turnieje w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn. Zgłoszenia drużyn do turniejów przyjmujemy do 7 grudnia (piątek) w dziale sportu i rekreacji Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica - tel.71 721 87 27.

ws, źródło: GOK

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
reklama
Ostatnio dodane
Dwa miliony na nowy skatepark
dzisiaj o 10:30/ Aktualności
Kolejna kraksa na Dobroszyckiej!
dzisiaj o 10:18/ Aktualności
Możliwości Przytul Pyska na wyczerpaniu
dzisiaj o 09:59/ Aktualności
Chcą przebudować ul. Armii Krajowej
dzisiaj o 09:27/ Aktualności
Powiatowe Targi Edukacyjne
dzisiaj o 09:16/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube