reklama
reklama
Dziś jest czwartek, 21 lutego. Imieniny Eleonory, Kiejstuta, Fortunata.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Nadchodzą zmiany w OKR Atol

3.12.2018 o 06:40Komentarzy: 132Kategoria: Aktualności
Dariusz Sendek tylko do końca tego roku będzie prezesem miejskiej spółki Atol. Jego obowiązki ma przejąć Adam Hrehorowicz. Docelowo podmiot ma zostać zlikwidowany, a sportem zajmie się MOSiR.


Dariusz Sendek i Adam Hrehorowicz

Jak dowiedział się portal MojaOlesnica.pl Dariusz Sendek tylko do końca tego roku będzie prezesem miejskiej spółki OKR Atol, która zarządza oleśnickimi obiektami sportowymi. Przypomnijmy, odchodzący przedstawiciel Atola jest związany z poprzednimi władzami. W 2014 roku bezskutecznie ubiegał się o mandat radnego z komitetu Razem dla Oleśnicy (potem nazwę zmieniono na Oleśnica Razem Michała Kołacińskiego).

Co więcej, z rady nadzorczej podmiotu odwołano dr Katarzynę Kulig-Moskwę. Prywatnie jest córką Alojzego Kuliga z Prawa i Sprawiedliwości, byłego przewodniczącego Rady Powiatu Oleśnickiego.

Na giełdzie nazwisk jako nowy prezes Atola nieoficjalnie wymieniany jest Adam Hrehorowicz, miejski radny z komitetu Jana Bronsia oraz aktualny dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sycowie. W kręgach związanych z nowymi władzami słyszymy też, że spółka Atol miałaby zostać zlikwidowana z końcem 2019 roku, a jej rolę przejmie prawdopodobnie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Oleśnicy lub instytucja o podobnej nazwie.

pp

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (132)

Jonasz8.12.2018 o 21:36

Hrechorowitz ich dziedek to niemiecki żyd

Zgłoś
zw-kowalski7.12.2018 o 19:48

Z ciekawości wszedłem na stronę Rady Miasta. Chciałem poznać kontakt do nowych radnych. Wstyd. Jest tylko skład radnych VII kadencji. Nie ma aktualnego składu nowej rady, nie ma adresów mailowych czy telefonów. Ba nie wiadomo kto jest przewodniczącym i jakie są komisje. Natomiast pojawiło się sprostowanie oświadczenia majątkowego byłego przewodniczącego Piechówki.

Zgłoś
.5.12.2018 o 05:59

ludzie dla kasy zrobią wszystko.Nawet z siebie głupka.

Zgłoś
albo żenada4.12.2018 o 23:43

Kasa misiu kasa.Wstyd.

Zgłoś
Pytanie 4.12.2018 o 21:15

I po co na takich ludzi głosować ?

Zgłoś
Czekamy4.12.2018 o 21:12

Witaj komuno

Zgłoś
.4.12.2018 o 20:46

drugi Wojtek Kałuża.Wstyd.

Zgłoś
koń kowalski4.12.2018 o 18:55

do No. I vice versum .Zmień lekarza bo ten cię oszukuje. Widzę że ci beret uciska na główkę i to mocno

Zgłoś
A4.12.2018 o 18:49

Panie Adamie, jeżeli to prawda, to naprawdę przykre jest to , że sprzedaje pan mandat radnego za posadkę prezesa. A co z deklaracjami wyborczymi, przecież to jest zwykłe oszustwo wyborcze.

Zgłoś
No4.12.2018 o 18:42

Zw-Kowalski. Zmień lekarza bo ten cię oszukuje. Widzę że ci beret uciska na główkę i to mocno

Zgłoś
mad4.12.2018 o 17:12

zw-kowalski, ale przecież ja z tym nie dyskutuję. Już wielokrotnie pisałem, że ceny powinny być niższe, a obiekty sportowe zapełnione i to powinno być celem każdego burmistrza. Jesteście lepiej wysportowani i dłużej pracujecie, no i podatki uczciwie płacicie, to u Was podziwiam ;))

Zgłoś
Wyborca4.12.2018 o 16:51

Wytłumacz mi Adam po cholerę na ciebie głoowałem.Ja ci powiem.To ciebie chciałem w radzie a nie tego po tob ie. Oszukałeś mnie.Powiedzmy, że ci się udało.Cieszysz się? Ciesz.Ale pamiętaj.Zła karma wraca.

Zgłoś
zw-kowalski4.12.2018 o 16:49

Mad. Nie odpowiedziałeś na moje pytanie czy ok 36 zł jakie płacę za wejście na basen i saune w Ovik, bez limitu czasowego i podziału na tydzień i weekend to, dużo czy mało. Wejdź sobie na stronę paradiesetornskoldsvik i wtedy szczena ci opadnie. Będziesz odszczekiwał jak ten polski szlachcic z rzeźby na okręcie Vasa.

Zgłoś
zw-kowalski4.12.2018 o 16:39

do No. G.... jadasz więc ci się ulewa. Burku. Nie było mnie tu około 3 tygodni. czemu więc szczekasz?

Zgłoś
mad4.12.2018 o 15:56

Adam Hrehorowicz to przecież oleśniczanin, teraz będzie miał bliżej do pracy. Obecny burmistrz Sycowa Dariusz Maniak kiedyś go ostro krytykował, więc dobrze robi. Panie Darku, jest okazja, trzeba połączyć MOSiR z CK w Sycowie.

Zgłoś
greg4.12.2018 o 15:34

Czegoś tu nie rozumiem. Czy to nie można na stanowisku prezesa zatrudnić osobę co to ma pojęcie co z czym zrobić aby biznes się kręcił? Tylko za każdym razem nadawać politycznie stołeczki ? Pan nowy-stary burmistrz najwyraźniej nic nowego nie wniesie. Będzie dobrze - tym co zostali wierni. Mierny ale wierny. A atol jak będzie kulał tak będzie kulał. Bo tu potrzeba człowieka z wizją i wiedzą - a nie kolejnego prezesa z nadania. Ale o czym my mówimy - tak jest i w mieście i gminie i nie tylko u nas. I dlatego jest jak jest.

Zgłoś
as4.12.2018 o 14:40

Przede wszystkim należy dokupić sprzęt do fitnessu - bo obecny to jakaś kpina !!!

Zgłoś
Anna Oleśnicka4.12.2018 o 14:19

z kompleksu w atolu nalezy przede wszystkim usunac pana od siłowni, a wtedy ludzie zaczna tam chodzic. jak to jest ze do fun fitu sa kolejki do sprzetu, a na atolu pustka heheheheh. inna sprawa to bardzo uboga oferta dla multisportow. Godzinka w saunarium na multi???? słaby żart. ceny za wysokie, to i ruchu nie ma, straty są

Zgłoś
fiki4.12.2018 o 14:13

SENDEK out to ok-ale żeby zaraz chrechorka brać -toż to skandal jest !!!!!!!!!!! ten syców to nas oleśniczan jednak prześladuje,KOCIŃSKI pajac był z sycowa,kolejny pajac KAPICA też z sycowa,chrechorowicz też kimś tam jest w sycowie,wszędzie ten syców i syców a tak na marginesie tego wana białego szpanerskiego którym żonka jeździ to trza będzie już raczej sprzedać co sendek bo brałeś ponad 10 tysi za nic a teraz kurek zakręcony i na paliwo nawet cię nie będzie stać co

Zgłoś
No 4.12.2018 o 12:11

Zw-Kowalski a kogo obchodzisz Ty i ta twoja Szwecja. Pod każdym artykułem piszesz i jednym i tym samym. Już się ulewa

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Sygnał o możliwej śmierci mężczyzny
wczoraj/ Aktualności
Jazz w obiektywie Roberta Piętki
wczoraj/ Kultura
Spalice wybrały sołtysa
wczoraj/ Aktualności
Poczta Polska zamiast redaktora
wczoraj/ Aktualności
Kiedy ruszy przebudowa pl. Zwycięstwa?
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube