reklama
reklamareklama
Dziś jest czwartek, 17 stycznia. Imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Młodzież z CKiW OHP na szkoleniu

9.11.2018 o 10:01Komentarzy: 0Kategoria: Aktualności
Publikujemy komunikat CKiW OHP w Oleśnicy ze szkolenia "Poczuj, że jesteś Wartościowy".W dniach 5-6 listopada grupa uczestników z CKiW OHP w Oleśnicy rozpoczęła cykl szkoleń w ramach innowacji „Poczuj, że jesteś Wartościowy”.

Szkolenie odbyło się na terenie Fundacji Opolskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej w Bielicach. W Szkoleniu brało udział 7 wychowanków. W ramach szkolenia młodzi ludzie uczyli się poprawnej komunikacji w pracy zespołowej, radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

W towarzystwie wykwalifikowanych ratowników uczestnicy ćwiczyli umiejętności posługiwania się sprzętem ratowniczym, korzystania z nawigacji GPS, radiostacji, jazdy quadem, współpracy z psem-ratownikiem.Zajęcia z psychologiem służyły budowaniu pozytywnego wizerunku, zwiększenia poczucia własnej wartości, radzenia sobie z emocjami. Głównym celem szkolenia było planowanie wspólnych działań, pokonywanie trudności w akcji poszukiwania zaginionych osób, a tym samym budowanie poczucia własnej wartości.

Mimo trudu i zmęczenia na twarzach młodych ludzi widać było dumę i radość z pokonywania własnych słabości. Na koniec pierwszego spotkania dowódca Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej Leszek Kois wręczył uczestnikom dyplomy za udział w zajęciach „Podstawy ratownictwa”, „Radzenie sobie z emocjami”.

źródło: CKiW OHP w Oleśnicy

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
reklama
Ostatnio dodane
Historia muzyką malowana
dzisiaj o 00:16/ Kultura
Wynik WOŚP w Twardogórze
wczoraj/ Aktualności
Żałoba i apel burmistrza
wczoraj/ Aktualności
Tu jest wyjątkowo niebezpiecznie!
wczoraj/ Aktualności
Termin gali przełożony
wczoraj/ Kultura
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube