reklama
reklamareklama
Dziś jest czwartek, 17 stycznia. Imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Damian Siedlecki wiceburmistrzem?

7.11.2018 o 16:38Komentarzy: 264Kategoria: Aktualności
Damian Siedlecki otrzymał propozycję objęcia stanowiska wiceburmistrza Oleśnicy. Wiążące decyzje jednak nie zapadły.


Czy Damian Siedlecki zostanie wiceburmistrzem Oleśnicy?

Jak udało się dowiedzieć portalowi MojaOlesnica.pl, propozycję objęcia stanowiska wiceburmistrza Oleśnicy otrzymał Damian Siedlecki, radny kończącej się kadencji, który w przeszłości politycznie związany był z ugrupowaniem Razem Dla Oleśnicy i odchodzącym burmistrzem Michałem Kołacińskim.

D. Siedlecki w wyborach samorządowych, które odbyły się 21 października startował na radnego z komitetu Jana Bronsia i otrzymał 179 głosów. Wynik ten nie pozwolił jednak na ponownie wejście do rady.

Z naszych informacji wynika, że D. Siedlecki nie podjął jeszcze decyzji co do tej propozycji. Z pewnością jej podjęcia nie ułatwi ewentualna konieczność przerwania kariery naukowej. Przypomnijmy, Damian Siedlecki jest doktorem habilitowanym i pracownikiem naukowym Politechniki Wrocławskiej.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (264)

...9.11.2018 o 12:20

Wylew żali po sromotnie przegranych wyborach... Najlepiej wszędzie szukać winy, byle nie u siebie. Jedni zwalają na krety, drudzy... no, to już poniżej jakiejkolwiek krytyki. Trzeba było mieć coś do zaoferowania i wygrać wybory. Trzeba było umieć rządzić miastem, by nie dostać czerwonej kartki. Złośliwymi komentarzami poprawicie sobie samopoczucie tylko na chwilę, a wyrzutów sumienia i tak nie uciszycie. Na frustrację powyborczą najlepsza byłaby analiza własnego postępowania i wyciągnięcie wniosków. Ale przecież wy do winy nigdy się nie przyznacie, to jasne. Dobrze, że was nie wybraliśmy. Co by teraz było, aż strach pomyśleć. Więcej pokory wobec decyzji mieszkańców. Po prostu musicie się z nią zgodzić. Skończcie z tą nieuzasadnioną złośliwością. Bronś nawet jeszcze nie objął urzędu, a wy wszystkim wmawiacie, jak to już źle jest. Lud nie jest tak ciemny, jak sądzicie i waszych bajeczek nie kupuje.

Zgłoś
znm9.11.2018 o 12:14

beznadzieja totalna, ten gość jest kompletnym abnegatem

Zgłoś
dal9.11.2018 o 11:36

ludzie myśleli , że bedzie inaczej, lepiej a jest jak zwykle, a może nawet gorzej.

Zgłoś
Janek9.11.2018 o 11:29

Powiedz mi po co jest ten Augustus ? Otóż to! Nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten Augustsus ? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa Oleśnicy. To jest wiceburmisrz na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym wiceburmistrzem ? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest wiceburmistrz społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu i co się wtedy zrobi ? Protokół zniszczenia... Prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogich, słomianych inwestycjach.

Zgłoś
polo9.11.2018 o 10:19

a po co? będą bąki zbijać za pieniądze podatników , to są oszczędności. Już żałuję ze oddałem swój głos.

Zgłoś
?9.11.2018 o 10:07

Co powiecie na dwóch wicków?

Zgłoś
aa9.11.2018 o 09:32

Już się zapomniało jak jeden na drugiego pluł , krótka pamięć.

Zgłoś
On9.11.2018 o 09:26

no proszę jak to się stołki rozdaje: wice Siedlecki, w ramach oszczędnośći drugi wice Niczypor, pezes Atola syn Bernackiego a co dalej ....? a miało być lepiej po fachowemu a nie znajomemu.

Zgłoś
?9.11.2018 o 08:44

co ty pieprzysz za 5lat to będzie miał 65lat i 30 lat rządzenia miastem - tak jak dyktatury na świecie -mam rozumieć że Brońś wiecznie żywy jak Stalin w trumnie będzie leżał w gabinecie na kolejne kadencje aż do 100jego lat?

Zgłoś
dobrze radzę9.11.2018 o 08:39

Panie Bronś - co Pan robi - za 5 lat skończy Pan jak Kołaciński. Tylko nie augustus Siedlecki.

Zgłoś
end9.11.2018 o 08:22

wiecie co - mam was dość - a czego spodziewaliście się KRETYNI, no czego????????!!!!! a teraz zamknąć mordy i siedzieć cicho - co myślicie, że będzie tak jak za Kołacińskiego który notabene was rozbestwił bo oddał głos mieszańców w sprawach ważnych dla miasta?Dziś mordy przymknijcie, powrót starego a tam ryby głosu nie mają!!

Zgłoś
Dość Błazenady9.11.2018 o 08:17

Skoro mamy mieć takiego wiceburmistrza to logicznym wnioskiem jest przyznanie, że stanowisko wicka w Oleśnicy jest zbędne! Jak burmistrz musi zatrudnić kogoś na wicka to nie powinien brać się za "burmistrzowanie" Skoro brakuje mu sil to niech idzie na wczesną emeryturę!

Zgłoś
antoczek9.11.2018 o 08:09

a dziś bedo spiewać hymny podobno w szkołach - a pogonić to dziadostwo wygrał czerwony to hymna nie śpiewać a flagi zdejmta mnie z oczu bo drażnio tu ma być Unia i flaga niebieska - siedlecki pogoń ich i zakazuj patriotycznych hymnów

Zgłoś
Zwycięstwo-Racja9.11.2018 o 08:05

Pamiętajmy o "Czerwonych Nosach"! Ich też trzeba , trzeba gdzieś zatrudnić! Przecież One zwyciężyły i wobec tego mają rację?!

Zgłoś
dr Damian9.11.2018 o 08:05

No, to teraz 5 lat opierdalania się za niezłą kaskę.... Sajonara, leszcze ....

Zgłoś
Brudna Robota9.11.2018 o 08:01

Damian już dawno zrzucił z ramion płaszcz Konrada! ??Damian doszedł do wniosku, że nadszedł czas zarzucenia poetyki polskiej , że nadszedł czas, by położyć kres tematyce patriotycznej, narodowościowej!. Nowa ojczyzna - nowa poetyka głosząca poddaństwo durniom z UE, w rzeczywistości oddanie wladzy nadrzędnej Hegemonowi w UE! Te kpiny z patriotyzmu, Wolności ?! .

Zgłoś
Oleśnickie Szwagry9.11.2018 o 07:46

Nepotyzm pączkuje i zaczyna pięknie sie rozwijać!

Zgłoś
Hańba i Wstyd!!9.11.2018 o 07:42

Kiedy nastaną w Oleśnicyczasy, że żadnych, będących naszą zmorą, partyjnych kolegów, ciotek, wujów i innych szwagrów nie będzie się zatrudniać w samorządzie?!! Tego , oleśnicki baron nie chce zrozumieć!. Rolą samorządowców jest tylko znaleźć i zatrudnić odpowiednich fachowców i kontrolować ich! Przecież Damian jest fachowcem w innej dziedzinie!! Ale nie jest fachowcem od samorządów! A może, jest i durniem w dziedzinie samorządności?? Kto to wie!

Zgłoś
widz9.11.2018 o 07:41

Panie Janie głosowałem na Pana w pełni przekonany że będą zmiany zmiany na lepsze. A jednak ważniejsze są widać układy i wdzięczność - tylko za co? Za lata walenia w pana beż żadnych skrupułów, za wybory w 2014 i "Oleśnica jest chora"! Jako burmistrz z którym wielu wiązało nadzieję na lepsze zawodzi Pan już na samym początku?

Zgłoś
On Takma9.11.2018 o 07:38

Oleśnicki baron wygrał! Ale, czy musi robić glupstwa?? Czy takie postępowanie wpisane jest w jego psyche???

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Historia muzyką malowana
dzisiaj o 00:16/ Kultura
Wynik WOŚP w Twardogórze
wczoraj/ Aktualności
Żałoba i apel burmistrza
wczoraj/ Aktualności
Tu jest wyjątkowo niebezpiecznie!
wczoraj/ Aktualności
Termin gali przełożony
wczoraj/ Kultura
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube