reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 16 stycznia. Imieniny Marcelego, Włodzimierza, Walerego.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Bądź architektem swojego szczęścia [ZDJĘCIA]

17.10.2018 o 08:23Komentarzy: 3Kategoria: Aktualności
Pod hasłem "Bądź architektem swojego szczęścia" w oleśnickim zamku odbyła się konferencja w ramach kolejnej edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Publikujemy komunikat PCEiK.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia


Spotkanie w oleśnickim zamku

Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Oleśnicy było organizatorem konferencji pod nazwą "Bądź architektem swojego szczęścia" realizowanej w ramach X edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w powiecie oleśnickim.

Konferencja odbyła się w Zamku Książąt Oleśnickich, a uroczystego otwarcia dokonali wicestarosta Piotr Karasek i dyrektor PCEiK Grażyna Dłubakowska.

Uroczystość prowadzili uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy - Zuzanna Zmyślony i Kacper Mularczyk, a działania koordynowały Ryszarda Wiśniewska-Paluch - doradca metodyczny ds. doradztwa zawodowego w PCEiK oraz Elwira Broszczakowska i Ewelina Wieczorek - doradcy zawodowi z PUP.

Ogólnopolski Tydzień Kariery to coroczna akcja Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej adresowana między innymi do szkół i placówek oświatowych, mająca na celu inspirowanie do podejmowania działań na rzecz doradztwa zawodowego.

W wydarzeniu uczestniczyli licznie zgromadzeni goście oraz młodzież szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych powiatu oleśnickiego, młodzież pełna pasji, kompetentna, wytrwała, odważna, z uporem pokonująca trudności, a przede wszystkim ciekawa świata.

Podczas konferencji jej adresaci mieli możliwość wysłuchania prelegentów, którymi byli Paweł Okoński - aktor i współwłaściciel Wrocławskiego Teatru Komedii s.c., Jagoda Kropidłowska - członek Zarządu Głównego Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej z Warszawy, Michał Mielczarek - dyrektor Biura Karier Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, Anna Łoza wolontariuszka i koordynatorka oleśnickiej „Szlachetnej Paczki”, Ola Turoń i wokalistki z jej pracowni muzycznej - Natalia Krawiec, Nina Graba, Wiktoria Bryn.

Uczestnicy wydarzenia mogli również podziwiać wystawę pt. "Kobieta-Słowianka" autorstwa Anity Tomali-Najmrodzkiej - artystki i instruktora zajęć plastycznych w PCEiK. Prace plastyczne na temat "Kim będę?" wykonały dzieci z Przedszkola w Bierutowie. Uczestnikom konferencji - nauczycielom i uczniom - serdecznie dziękujemy za udział.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd, źródło: PCEiK

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (3)

Koneser17.10.2018 o 11:38

Ale ładne dziewczynki :)))

Zgłoś
kuria ich mać17.10.2018 o 09:15

Konferencję otwierał Karasek i Dłubakowska. Ale duet. A w sali kinowej Kołaciński prawił, że dzisiaj liczymy na to, że spuścizna Wojtyły może być fundamentem programów społecznych. Przygotowanie do karier w seminariach i zakonach ?

Zgłoś
Twardogórzanin17.10.2018 o 08:47

A co tam robi Susidko? Co ona ma wspólnego z Tygodniem Kariery? Ona powinna w tym czasie być w pracy w Twardogórze bo za to jest opłacana z naszych podatków. Mam nadzieję, że Potyrała przegra wybory i ona w pierwszej kolejności wyleci z pracy, bo tak dłużej być nie może, to jest lekceważenie podatników.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Sprawozdanie Służb Ratowniczych
dzisiaj o 12:32/ Aktualności
Międzybórz: pamięć o prezydencie Gdańska
dzisiaj o 10:20/ Aktualności
Gminna sesja już jutro
dzisiaj o 10:01/ Aktualności
Zarobki burmistrzów i wójtów
dzisiaj o 09:10/ Aktualności
Fotopstryk: wilk zapozował do zdjęcia
dzisiaj o 08:57/ Ciekawostki
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube