reklama
reklamareklama
Dziś jest wtorek, 22 stycznia. Imieniny Anastazego, Wincentego, Gaudentego.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Jan Bronś proponuje debatę [WIDEO]

15.10.2018 o 20:13Komentarzy: 212Kategoria: Aktualności
Kandydat na burmistrza Jan Bronś proponuje swoim rywalom - Michałowi Kołacińskiemu i Monice Romanowicz - przedwyborczą debatę. Zaznaczył, że na odpowiedź będzie czekał do środy.


Czy kontrkandydaci przyjmą propozycję Jana Bronsia?

W niedzielę na łamach portalu MojaOlesnica.pl napisaliśmy, że nie odbędzie się debata kandydatów na burmistrza Oleśnicy, która mogła być transmitowana na żywo. Sztab burmistrza ubiegającego się o reelekcję Michała Kołacińskiego (Oleśnica Razem, Prawo i Sprawiedliwość) na samym początku odmówił udziału w takim wydarzeniu, dlatego redakcja podjęła decyzję o braku dalszych planów związanych z takim przedsięwzięciem (więcej).

Dzisiaj na Facebooku pojawił się materiał wideo kandydata na burmistrza Jana Bronsia, który zaznaczył, że wyjątkowo nie kieruje go do wszystkich mieszkańców, lecz do swojego konkurenta. - Panie Michale Kołaciński, zapraszam pana na debatę. Na debatę o ważnych sprawach, na debatę o programach rozwoju naszego miasta na najbliższe lata - powiedział J. Bronś.

Do wzięcia udziału w debacie zachęcił też Monikę Romanowicz, kandydatkę na burmistrza z ramienia Forum Rozwoju. - Niech mieszkańcy mają prawo i szansę odpowiedzialnego wyboru - podsumował. Poinformował też, że na odpowiedź czeka do środy.

Wideo: propozycja Jana Bronsia


rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (212)

Podróżnik18.10.2018 o 22:14

A co gdyby dojeżdżający do pracy np. do Wrocławia tam płacili podatki a nie w Oleśnicy. Kandydaci na burmistrza Oleśnicy i innych władz nie widzą problemu braku dobrze płatnych miejsc pracy na miejscu. Również nie robią nic w kierunku poprawy warunków (skandalicznych!!!) dojazdu do pracy poza Oleśnicę. Rozklekotane, stare składy (umownie PKP), tudzież POLBUS-a, niedostosowane do potrzeb podróżnych rozkłady jazdy, bezkarne spóznienia pociągów (myślicie, że pracodawcy za to zapłacą?). Płacą pracownicy niską oceną przydatności - bo się spóznia, jak wiatr zawieje to nie przyjedzie, itd. Inwestycji w nowe miejsca pracy brak, inwestorów brak, poprawy warunków dojazdu do pracy brak, wywroty rozjeżdżają miasto i reakcji brak. Po prostu włodarzom pomysłów brak. Wizytówka miasta - dworzec PKP straszy (nawet już biletu nie kupisz na pociąg w kasie). A z czego chcecie uzyskać pieniądze na inwestycje? Obwodnice, ronda, sale sportowe, może jeszcze pomniki i Bóg wie czego jeszcze. Nikt nie dba o mieszkańców Oleśnicy pracujących poza nią!

Zgłoś
zw-kowalski17.10.2018 o 23:17

nn. To przeczytaj sobie całe orzeczenie sądu. To orzeczenie to porażka Kołacińskiego. Sąd praktycznie nic nie uwzględnił z jego wniosku.

Zgłoś
em17.10.2018 o 23:03

Czyli zostaje Romanowicz bo jest rodowitą oleśniczanką, reszta z przybyła z daleka.

Zgłoś
mm17.10.2018 o 22:36

Ale głupoty piszecie. Jan Bronś burmistrzem i basta. Pakujcie się i znikajcie z Oleśnicy. Tam skąd wyskoczyliście!

Zgłoś
MARIAN17.10.2018 o 20:19

Z TEGO CO WIEM TO KOŁACIŃSKI NIE ZGODZI SIĘ NA DEBATĘ A ROMANOWICZ ZGODZI SIE. ZOBACZYMY JUTRO.

Zgłoś
Obiektywny17.10.2018 o 15:46

Sąd odrzucił wniosek o sprostowanie , odrzucił wniosek o przeproszenie , odrzucił wniosek o wpłatę na fundacje , odrzucił wniosek o pokrycie kosztów postępowania a zakazał publikacji tylko dlatego że nie było kopi umów z suto opłacanymi i taka jest prawda wy manipulanci

Zgłoś
oleśniczanka17.10.2018 o 15:37

Proszę jak Kołaciński i Romanowicz ze strach trzęsą portkami że Bronś obnaży ich niekompetencję

Zgłoś
nn17.10.2018 o 14:43

Niby dlaczego Kołaciński miałby się spotykać z człowiekiem wobec którego orzeka sąd. Co by ludzie pomyśleli?

Zgłoś
zw-kowalski17.10.2018 o 10:41

"p. burmistrz nie przewiduje debaty z politykami. Preferuje bezpośrednie rozmowy z mieszkańcami, w związku z czym prosi, by nie brać go pod uwagę przy organizowaniu takiego wydarzenia " Skrzypek raczej nie kuma o co chodzi. Debata nie ma być z burmistrzem Oleśnicy ale z Michałem Kołacińskim jako kandydatem na burmistrza. Protest wyborczy składał kandydat na burmistrza a nie burmistrz. O ile kilka lat wcześniej brak udziału w debacie mógł być zasadny o tyle teraz to typowe tchórzostwo. Ma bowiem 4 letnie doświadczenie, nie jest już najlepiej zarabiającym "uczniem" w zawodzie burmistrz. Utrzymanie Michała Kołacińskiego kosztowało was około pół miliona. Zatem winien jest wam wytłumaczenie się co zrobił lepiej a co nie i do tego potrzebna jest debata. A tak monolog żaby. Jak jestem piekna i nteligentna twierdzi żaba w dowcipie.

Zgłoś
zw-kowalski17.10.2018 o 10:27

Smutne te wasze wybory. Kazdy komitet cos tam w rogu po tajniacku nadaje. Tzw monolog. Nie rozumiem dlaczego kandydaci nie moga sie spotkac w jednym miejscu i wzajemnie sie wypunktowac. Nie rozumiem dlaczego wszystkie komitety w jednym miejscu nie moga wystawic swoich namiotow wyborczych i odpowiedziec na nurtujace mieszkancow pytania. Wtedy przyslowiowy Kowalski obszedlby za jednym razem wszystkie komitety i miałby wiedzę o wszystkich. A tak musi to zajac kilka dni i kilka kilometrow dreptaniamiedzy jednym a drugim miejscem.

Zgłoś
Pm17.10.2018 o 09:41

Dzisiejsza lektura Panoramy Oleśnickiej przyniosła ciekawe wieści. Otóż Bronś w niecałe dwie kadencje zarobił sobie 1,3 miliona złotych! Tak tak! Za ogólnopolski wstyd w TVN gdy przyłapano go na kłamstwie, za partactwo w Atolu, za Straż Miejską, za płatne parkingi, za wrogość wobec narzędzi społeczeństwa obywatelskiego (nie chciał OBO!), za arogancję i butę oleśniczanie zapłacili mu ponad MILION!!! Co z nami kurde jest nie tak??? Facet ma wyrok w dwóch instancjach że skłamał, a wciąż ktoś chce na niego głosować? I on nie ma na tyle honoru by przeprosić i się wycofać po takim wstydzie? Dalej: Tzw. "dziennikarka" ze wspierającego go brukowca też ma dwa wyroki za zniesławienie i jeszcze ktoś chce dawać wiarę w publikowane tam rzeczy??? Obudź się, Oleśnico! 21.10 to nie zwykłe wybory! To wybór między normalnością a powrotem do zadusznego sobiepaństwa!!! I to za 1,3 mln w 9 lat... Tyle z miejskiej kasy dostał Bronś w ostatnich latach rządzenia. A ty ile jesteś w stanie zarobić??? Mniej? To bądź jak Janek i przez 20 lat w ratuszu mość sobie gniazdko.

Zgłoś
wyborca17.10.2018 o 08:52

Dziwne jest proponowanie debaty na 5 dni przed cisza wyborczą, stawiając jeszcze ultimatum co do terminu odpowiedzi na propozycję. Przecież o zorganizowaniu debaty można było mówić miesiąc temu. Wszystko można było ustalić, omówić, zaplanować. A tak? Jeden kandydat wyskakuje jak Filip z konopi i chce narzucić innym swoje warunki. A później pewne będzie głosił, że inni stchórzyli i nie stanęli do debaty. To naprawdę naciągane i słabe w wykonaniu kandydata.

Zgłoś
mieszkaniec ul. 11 list.17.10.2018 o 07:44

Panie Bronś jeśli pańskie rządzenie w Oleśnicy ma wyglądać tak jak wczorajsze roznoszenie zaproszeń to niech Pan nie liczy na mój głos,w nocy ,nachalnie,chowając się za rogiem domu

Zgłoś
?16.10.2018 o 23:09

Co to to nie, chciałby jeszcze z dyszkę pociągnąć. Wskoczyłaby jakaś banieczka może lepiej.

Zgłoś
Ola16.10.2018 o 22:59

Bronś daj sobie spokój już rządziłeś i wystarczy.

Zgłoś
??16.10.2018 o 22:01

Ale Kołatek boi się Bronsia ... to widać ,słychać i czuć ???

Zgłoś
Edek16.10.2018 o 21:49

Kołek się boi :)

Zgłoś
V16.10.2018 o 21:46

@młodzi do władzy Romanowicz to jest młoda inaczej hahaha

Zgłoś
Grażka16.10.2018 o 21:43

Mam takie spostrzeżenie i chce mi się smiać. Panorama daje zdjęcie kobiety w środku. Natomiast mojalesnica w środku daje Jasia. Hmm ?

Zgłoś
hłehłe16.10.2018 o 20:54

Nie zapominajmy, że Sąd Okręgowy we Wrocławiu wydał wyrok, w którym "zakazał uczestnikowi postępowania Janowi Bronsiowi rozpowszechniania nieprawdziwych informacji o sutym wynagradzaniu przez obecne władze osób świadczących usługi siania niepokoju wśród wielu osób" i orzekł przepadek materiałów wyborczych w postaci nagranego oświadczenia. Niby dlaczego Kołaciński miałby się spotykać z człowiekiem wobec którego orzeka sąd. Co by ludzie pomyśleli?

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Jubilatka gościła u burmistrza
wczoraj/ Aktualności
Zadymienie w kamienicy przy Traugutta
wczoraj/ Aktualności
Zderzenie osobówki i autobusu
wczoraj/ Aktualności
Areszt dla podejrzanego o groźby
wczoraj/ Aktualności
Dzień Babci i Dziadka w SP w Zbytowej
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube