reklama
reklamareklama
Dziś jest wtorek, 22 stycznia. Imieniny Anastazego, Wincentego, Gaudentego.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Kołaciński nie chce debaty

14.10.2018 o 06:27Komentarzy: 444Kategoria: Aktualności
Nie odbędzie się debata kandydatów na burmistrza Oleśnicy, która mogła być transmitowana na żywo. Sztab Michała Kołacińskiego na samym początku odmówił udziału w takim wydarzeniu.


Oleśniczanie nie zobaczą debaty kandydatów na burmistrza. Propozycję na samym początku odrzucił sztab Michała Kołacińskiego

W tegorocznych wyborach samorządowych o stanowisko burmistrza Oleśnicy będą ubiegali się aktualnie urzędujący burmistrz Michał Kołaciński (Oleśnica Razem, Prawo i Sprawiedliwość), były burmistrz i powiatowy radny Jan Bronś (KW Jana Bronsia) oraz Monika Romanowicz (Forum Rozwoju).

Od samego początku swojego istnienia portal MojaOlesnica.pl stawia na formy, które nie były do tej pory wykorzystywane przez jakiekolwiek inne lokalne media. Tradycyjnie zobaczymy wideoprezentacje kandydatów, na co wszyscy wyrazili zgodę i już wkrótce czytelnicy będą mogli zapoznać się z ich wystąpieniami.

Natomiast w tym roku zaproponowaliśmy nowość, czyli debatę transmitowaną na żywo przez Internet. Wstępna propozycję wysłaliśmy do wszystkich komitetów. - Wchodzimy w to - brzmiała odpowiedź ze sztabu J. Bronsia. Do propozycji nie odniósł się komitet FR od M. Romanowicz.

Jednoznaczną odpowiedź otrzymaliśmy od sztabu M. Kołacińskiego. - p. burmistrz nie przewiduje debaty z politykami. Preferuje bezpośrednie rozmowy z mieszkańcami, w związku z czym prosi, by nie brać go pod uwagę przy organizowaniu takiego wydarzenia - odpisał Michał Skrzypek, rzecznik prasowy burmistrza.

W związku z tym redakcja portalu MojaOlesnica.pl podjęła decyzję o braku dalszych planów dotyczących debaty w związku z faktem, że nie wszyscy kandydaci mogliby się na niej pojawić.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (444)

komuno nie wróć!20.10.2018 o 21:23

Wybierzcie ludzi godnych,dla których jest ważna przyszłość pokoleń ,mieszkańca i miasta ,i wioski tuż obok, gminy, powiatu, a nie ponowne parcie na stołek i dbanie o własną przyszłość i lokalne układy,tak oby to im i ich rodzinom w pierwszej kolejności się dobrze wiodło.

Zgłoś
hłehłe20.10.2018 o 10:16

Zmiany to były dawno temu w rynku, wymienili kostkę brukową. A gdzie się podziała ta z przed wymiany?

Zgłoś
olk19.10.2018 o 23:35

Kołaciński co zrobiłeś dla Oleśnicy ? zrobisz minę jak szrek z wrocka - chyba tak

Zgłoś
wybory19.10.2018 o 23:07

Pan Bronś - popytajcie ludzi na mieście - większość docenia co zrobił, chciała zmiany, ale się zawiodła - wszyscy, których znam a głosowali na Kołacińskiego, drugi raz nie potwórzą tego błędu w związku z czym wygrywa Jan Bronś!!!

Zgłoś
21.1019.10.2018 o 23:06

My tu gadu, gadu a tymczasem Kołaciński myśli jaką podwyżke swojemu kumplowi - przewodniczącemu rady zrobić - w końcu zarabia w bibliotece tylko 135 złotych za godzinę!

Zgłoś
hehe19.10.2018 o 23:05

Panie Michale Kołaciński, pana przegrana już wkrótce i nawet "redaktory" z gazety która dostała 200 tysięcy panu nie pomogą :)

Zgłoś
fajna19.10.2018 o 23:04

Bronś oznacza powrót do Oleśnicy czystej, zadbanej, gdzie buduje się wiele, gdzie dzieje się wiele. Kołaciński (PIS) zapewni nam modlitwy, rządy ozimka i kiboli. ja za takie miasto podziękuję!!!

Zgłoś
meta19.10.2018 o 23:03

21 października oleśniczanie mówią PAPA Kołacińskiemu. Musimy iść do wyborów i zagłosować na Bronsia jeżeli chcemy odsunąc PiS-owca, który nic nie robi od władzy. Dość tego zapuszczania miasta i robienia z niego pośmiewiska razem z tym jego kolegą śmiesznym Kocińskim

Zgłoś
wyborca19.10.2018 o 23:02

Karpienko, Siwecki, Bartnik, Szczuraszek i Kaszubowa kościelne. ZA TAKICH KANDYDATÓW NA RADNYCH od Kołacińskiego podziękuję! Oleśnica powinna być nowoczesna, a nie kościelna i PISowska

Zgłoś
marta19.10.2018 o 23:01

Karpienko jest kandydatem na radnego od Kołacińskiego (Oleśnica Razem, a tak naprawdę Prawo i Sprawiedliwość) - LUDZIE, KIM TEN CZŁOWIEK SIĘ OTACZA!

Zgłoś
prawda19.10.2018 o 23:00

Najlepsi są kandydaci na radnych z Oleśnica Razem - PiS, czyli od Kołacińskiego. Stanisław Pytel - twierdził, że zna osobę opętaną przez karate. Janina Szczuraszek, Zofia Kaszuba - protestowały pod szpitalem z różańcem w ręku przeciwko aborcji. Wojciech Bartnik - zdradził Bronsia, klęczał i modlił się w internecie. Bielański - dostał fuchę kierownika technicznego w ATOL-u. No i Kazimierz Karpienko - ale o nim chyba nie trzeba nic pisać, mieszkańcy sami wiedzą... Jednym słowem: porażka... Pozostaje jedynie komitet Jana Bronsia i jego kandydaci na radnych

Zgłoś
wirus19.10.2018 o 19:36

Kołatek to po prostu nie ma nic do powiedzenia bo nic nie zrobił. Jak to konował.

Zgłoś
Amatorzy 18.10.2018 o 20:21

Kolacinski odmówił ??? Bo co amator ma do powiedzenia...

Zgłoś
zw-kowalski18.10.2018 o 08:45

Frank i Rom. Nie moja to sprawa ale namawiam was na udział w wyborach. Polacy pod tym względem mają fatalną opinie w Europie. Bardzo niska frekwencja wyborcza. W jakiś 5% procentach winna ordynacja wyborcza. Inaczej za was zadecydują inni. I znów oponenci będą twierdzili, że burmistrz otrzymał mandat od tylko np 20% mieszkańców więc nie legitymacji całego społeczeństwa. Jeśli myślicie jak myślicie to możecie oddać nieważny głos skreślając wszystkich ale pokazując, że macie jaja i liczy się dla was rozwój Oleśnicy. Inaczej za was zadecydują emeryci i bezrobotni bo oni mają najwięcej czasu i tego dnia mogą się nudzić więc pójdą na wybory.

Zgłoś
wyborca17.10.2018 o 22:29

A ja pójdę i zagłosuję na BRONSIA ponieważ nie można głosować na PiS !!! To cofanie się do tyłu , a ja chcę iść do przodu ???

Zgłoś
Rom17.10.2018 o 21:55

Zgadzam się z przedmówcą.Romanowicz-plankton i nieporywający margines ,Bronś -buta, arogancja i rządy autorytarne, już to przerabialiśmy,Kołaciński - "bez jaj".Też nie pójdę.Nie będę wybierał mniejszego zła.

Zgłoś
Frank17.10.2018 o 20:55

Cóż, nie ma dobrego wyboru. Romanowicz bez szans i też nie porywająca, Bronś już był jego czas się skończył, a Kołaciński nic po Bronsiu nie zmienił. Zostawiając już jedynie relanych dwóch kandydatów - Bronś to krok albo dwa wstecz, Kołaciński dalej pozostanie bez wyrazu. Chyba nie idę głosować, nie umiem wybrać.

Zgłoś
zw-kowalski17.10.2018 o 10:38

"p. burmistrz nie przewiduje debaty z politykami. Preferuje bezpośrednie rozmowy z mieszkańcami, w związku z czym prosi, by nie brać go pod uwagę przy organizowaniu takiego wydarzenia " Skrzypek raczej nie kuma o co chodzi. Debata nie ma być z burmistrzem Oleśnicy ale z Michałem Kołacińskim jako kandydatem na burmistrza. Protest wyborczy składał kandydat na burmistrza a nie burmistrz. O ile kilka lat wcześniej brak udziału w debacie mógł być zasadny o tyle teraz to typowe tchórzostwo. Ma bowiem 4 letnie doświadczenie, nie jest już najlepiej zarabiającym "uczniem" w zawodzie burmistrz. Utrzymanie Michała Kołacińskiego kosztowało was około pół miliona. Zatem winien jest wam wytłumaczenie się co zrobił lepiej a co nie i do tego potrzebna jest debata. A tak monolog żaby. Jak jestem piekna i nteligentna twierdzi żąba w dowcipie.

Zgłoś
zw-kowalski17.10.2018 o 10:31

Smutne te wasze wybory. Kazdy komitet cos tam w rogu po tajniacku nadaje. Tzw monolog. Nie rozumiem dlaczego kandydaci nie moga sie spotkac w jednym miejscu i wzajemnie sie wypunktowac. Nie rozumiem dlaczego wszystkie komitety w jednym miejscu nie moga wystawic swoich namiotow wyborczych i odpowiedziec na nurtujace mieszkanców pytania. Wtedy przyslowiowy Kowalski obszedlby za jednym razem wszystkie komitety i miałby wiedzę o wszystkich. A tak musi to zajac kilka dni i kilka kilometrow dreptania miedzy jednym a drugim miejscem.

Zgłoś
ole16.10.2018 o 11:52

Bronś udowodnił że jest człowiekiem z klasą i pomysłem na miasto

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Jubilatka gościła u burmistrza
wczoraj/ Aktualności
Zadymienie w kamienicy przy Traugutta
wczoraj/ Aktualności
Zderzenie osobówki i autobusu
wczoraj/ Aktualności
Areszt dla podejrzanego o groźby
wczoraj/ Aktualności
Dzień Babci i Dziadka w SP w Zbytowej
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube