reklama
reklama
Dziś jest środa, 21 sierpnia. Imieniny Joanny, Kazimiery, Wiktorii.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

PSOR na Ratajach [ZDJĘCIA]

11.10.2018 o 17:46Komentarzy: 152Kategoria: Aktualności
Na terenie zielonym przy ul. Łąkowej w Oleśnicy spotkali się kandydaci do Rady Miasta Oleśnicy z komitetu Oleśnica Razem Michała Kołacińskiego.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia


Kandydaci komitetu Oleśnica Razem spotkali się na Ratajach

Dziś na terenie zielonym przy ul. Łąkowej w Oleśnicy pojawiła się Plenerowa Strefa Oleśnica Razem. W ramach wydarzenia zachęcano do głosowania na kandydatów OR do Rady Miasta Oleśnicy oraz Michała Kołacińskiego (PiS, OR), który ubiega się o reelekcję na stanowisko burmistrza miasta.

Nie zabrakło poczęstunku słodkościami, napojami, a także zabaw plenerowych dla dzieci.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (152)

bez wątpienia11.10.2018 o 22:12

To jest jasne że w tej chwili walka kandydatów idzie o wyborców tych mniej zorientowanych, t.zw. "nietwardy" elektorat. Jeżeli Michał dobrze to rozegra i nada rewelacjom związanym z wyrokami sądowymi dla Kijakowskiej i Bronsia należny rozgłos, wygraną ,bezapelacyjnie słuszną ma w kieszeni. Nikt nie lubi obłudy i zakłamania. Swoją drogą takich profesjonalnych strzałów w kolano jak te Bronsia i Kijakowskiej szukać ze świecą, choć wydaje się że było to tylko kwestią czasu.

Zgłoś
avner11.10.2018 o 22:12

Kołaciński przegra i to najprawdopodobniej w I turze. Bronś 4 lata temu przegrał w drugiej turze, a w pierwszej wygrał (ale nie przekroczył progu 50%). Przegrał w drugiej turze około 400 głosami. Teraz nie znam nikogo, kto głosowałby wcześniej za Bronsiem a teraz za Kołacińskim. Większość jednak moich znajomych (ludzie młodzi, pracujący, więc nie jest to grupa reprezentatywna), którzy głosowali wcześniej za Kołacińskim, teraz już tego błędu nie powtórzą. Wiedzą, że on jest typowym członkiem PiS i wiedzą jak się zachowuje, odnosi do ludzi itd. Na Romanowicz też nie chcą głosować, bo przecież nikt nie nabiera się na te Forum Rozwoju, że to niby organizacja niezależna. Wiadomo, że oni są po to, żeby odebrać głosy Bronsiowi i zrobić koalicję z PiS-em (Kołaciński itp.). Dlatego głosuję na Bronsia i jeżeli chcemy normalnej Oleśnicy zalecałbym zrobić to samo. Pozdrawiam i do zobaczenia przy urnach 21 października 2018!

Zgłoś
i już11.10.2018 o 22:09

21 października trzeba zatrzymać PiS w Oleśnicy! KONIEC KROPKA, kto głosuje na Kołacińskiego? Chyba nikt, bo to obciach

Zgłoś
citi11.10.2018 o 22:08

Tylko Bronś może z powrotem przywrócić Oleśnicy to coś co miała przedtem - wigor, rozwój, normalność. Nie chcemy już pisowskiego "moherowego" doktorka w naszym pięknym mieście

Zgłoś
WYBORY!11.10.2018 o 22:02

21 października oleśniczanie mówią PAPA Kołacińskiemu. Musimy iść do wyborów i zagłosować na Bronsia jeżeli chcemy odsunąc PiS-owca, który nic nie robi od władzy. Dość tego zapuszczania miasta i robienia z niego pośmiewiska razem z tym jego kolegą śmiesznym Kocińskim

Zgłoś
tyle11.10.2018 o 22:02

SYF w Oleśnicy = Kołaciński, PORZĄDEK i DBANIE = Bronś

Zgłoś
hehe11.10.2018 o 22:02

Najlepsi są kandydaci na radnych z Oleśnica Razem - PiS, czyli od Kołacińskiego. Stanisław Pytel - twierdził, że zna osobę opętaną przez karate. Janina Szczuraszek, Zofia Kaszuba - protestowały pod szpitalem z różańcem w ręku przeciwko aborcji. Wojciech Bartnik - zdradził Bronsia, klęczał i modlił się w internecie. Bielański - dostał fuchę kierownika technicznego w ATOL-u. No i Kazimierz Karpienko - ale o nim chyba nie trzeba nic pisać, mieszkańcy sami wiedzą... Jednym słowem: porażka... Pozostaje jedynie komitet Jana Bronsia i jego kandydaci na radnych

Zgłoś
dobra zmiana nastąpi11.10.2018 o 22:01

Bronś zostawił 11 milionów nadwyżki po bardzo trudnych czasach kryzysu. A co zrobił obecny w czasach prosperity? Na pewno Bronś by to wykorzystał lepiej. Bo jest super gospodarzem. Czekamy na panie Burmistrzu Bronś.

Zgłoś
Azja11.10.2018 o 22:01

Dobra, kompetentna drużyna.

Zgłoś
Uczestniczka11.10.2018 o 22:00

Dziękuję za to spotkanie mieszkańcom, kandydatom na radnych i naszemu burmistrzowi.

Zgłoś
Wybieram mądrze przy urnie11.10.2018 o 21:57

Panie Radny Bartnik, znowu chcę się zapytać, ponieważ jestem mieszkańcem ul. Paderewskiego, co Pan zrobił dla mieszkańc?w tej ulicy, a może coś zrobił Pan dla mieszkańc?w ze swojego rejonu wyborczego? Czekam na publiczna wypowiedź, ponieważ istotne jest, aby pokazać swoje osiągnięcia z tej kadencji. Glosowalem w poprzednich wyborach na Pana dlatego chcialbym zweryfikować co Pan zrobił dla mnie jako mieszkańca z wymienionej ulicy. Wyborcy pamiętajcie o mądrych wyborach stawiajmy na ludzi, ktorzy coś zrobili dla nas lub tak działają, że będą gwarantami, że jako radni coś zrobią dla lokalnej społeczności.

Zgłoś
..11.10.2018 o 21:56

Miasto funkcjonuje bez zarzutu Kołaciński pokazał klasę i niejednokrotnie zawstydził Bronsia. Bronś zaślepiony rządzą rewanżu nie widzi że on i jego świta co chwilę się kompromituje. Właściwie każde jego kolejne wystąpienie jest coraz bardziej irytujące, a kwestia taśm (czyli poświadczania nieprawdy w materiałach wyborczych) dyskwalifikuje go jako wiarygodnego kandydata bez dwóch zdań. Ponadto tak oględnie mówiąc Bronś i jego podobizny opatrzyły się już mieszkańcom naszego miasta.

Zgłoś
taka prawda11.10.2018 o 21:56

Dziękujemy już tej drużynie pierścienia.

Zgłoś
Strażak Sam11.10.2018 o 21:46

Michał Kołaciński to dobry Burmistrz Oleśnicy robi co może jednak należy pamiętać że przejął miasto z długami i sprawami sądowymi po wspaniałym Janku który uważa że jest nieomylny i wszystko robi najlepiej

Zgłoś
mieszkanka11.10.2018 o 21:43

AAAAAAAAAAAle frekwencja!!!!

Zgłoś
Normalny11.10.2018 o 21:30

Brawo Kołaciński w pierwszej kadencji dałeś radę w drugiej poprowadzisz Oleśnicę do czołówki miast tej wielkości Brawoooo!

Zgłoś
Anna Kowalska11.10.2018 o 21:18

Michał jak zawsze elegancko i starannie ubrany nie to co rozczochrany i wymiętolony Janek który trzy dni chodzi w nieświeżych skarpetach Burmistrz to wizytówka miasta

Zgłoś
Pierwszy11.10.2018 o 21:17

Super. Oleśnica Razem. Doskonały wybór.

Zgłoś
taka zamiana11.10.2018 o 20:21

Na bannerach Bronsia zamiast być.. Odpowiedzialni za Oleśnicę..powinno raczej być napisane . odpowiedzialni za rozpowszechniane nieprawdziwych informacji.

Zgłoś
okolicznimieszkańcy11.10.2018 o 20:19

JEDYNY PLUS SPOTKANIA TO FAKT, ŻE DZISIAJ RANO SKOSZONO TRAWĘ NA PLACU O CO NIE MOGLI DOPRSIĆ SIĘ OKOLICZNI MIESZKAŃCY OD WIELU MIESIĘCY I SAMI MUSIELI JĄ KOSIC ORAZ SPRZĄTAĆ ŚMIEC,I ORAZ CZYŚCIĆ CHODNIK OBOK STOJĄCEGO TRANSFORMATORA. ZA TO DZIĘKUJEMY PANU BURMISTRZOWI. :)

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Oleśniczanie oddali swoją krew
wczoraj/ Aktualności
Kwietna łąka przy ulicy Wałowej?
wczoraj/ Aktualności
Tajemnicze stworzenia w Siekierowicach
wczoraj/ Aktualności
Kolejne oferty pracy w PUP
wczoraj/ Aktualności
Bono i jego właściciel w DD TVN
wczoraj/ Ciekawostki
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube