reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 22 września. Imieniny Maurycego, Tomasza, Joachima.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

PSOR na Ratajach [ZDJĘCIA]

11.10.2018 o 17:46Komentarzy: 152Kategoria: Aktualności
Na terenie zielonym przy ul. Łąkowej w Oleśnicy spotkali się kandydaci do Rady Miasta Oleśnicy z komitetu Oleśnica Razem Michała Kołacińskiego.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia


Kandydaci komitetu Oleśnica Razem spotkali się na Ratajach

Dziś na terenie zielonym przy ul. Łąkowej w Oleśnicy pojawiła się Plenerowa Strefa Oleśnica Razem. W ramach wydarzenia zachęcano do głosowania na kandydatów OR do Rady Miasta Oleśnicy oraz Michała Kołacińskiego (PiS, OR), który ubiega się o reelekcję na stanowisko burmistrza miasta.

Nie zabrakło poczęstunku słodkościami, napojami, a także zabaw plenerowych dla dzieci.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama
Sfinansowane przez KKW Koalicja Obywatelska PO .N i PL Zieloni
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (152)

lupka12.10.2018 o 20:17

Czy na spotkaniu poza kandydatami na radnych były jeszcze jakieś inne osoby?

Zgłoś
taka dygresja12.10.2018 o 20:16

4 lata Kołka i ludzie też maja go dość.

Zgłoś
Dość 24 lat Bronsia12.10.2018 o 19:37

Nigdy więcej już Bronsia i jego ponóżków typu kawka Bernacki! Dość niszczenia Oleśnicy i ludzi mających inne zdanie niż ci dwaj! Dość budowania bublowatych obiektów rekreacyjnych i sportowych! Dość 24 lat rządów dyktatorów! Tylko Kołatek!

Zgłoś
Olek12.10.2018 o 19:13

TO W KOŃCU NAPRAWI OLEŚNICĘ??? Jakoś nikt nie pyta kandydatów o nowe, dobrze płatne miejsca pracy, godny i punktualny dojazd do pracy (np. do Wrocławia), rozjeżdżanie ulic miasta przez ciężkie samochody i 3-osiowe wywroty, smród z kominów, zalegające śmieci, psie odchody, dzikie zjazdy na posesje niszczące zieleń, brak patroli pieszych policji, ciągle powiększaną strefę płatnego parkowania, usprawnienie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniach (nawet jak nie ma ruchu i tak stoisz), pusty Rynek i koszmarną kostkę brukową, przyjazny UM? My Oleśniczanie musimy pytać kandydatów co mają zamiar z tym zrobić!

Zgłoś
..12.10.2018 o 18:54

NIEOMYLNEGO rządzącego AUTORYTARNIE chciałeś powiedzieć znaku zapytania!

Zgłoś
?12.10.2018 o 18:50

@!- no ale znowu zaczynasz pierdy żenić, stawkę wynagrodzenia dla Piechówki ustalał Bronś parę lat temu, nie Kołaciński, insynuujesz przekupstwo pana Nienałtowskiego, daj twarde dowody, kolejny strzał w kolano-nagrody. Ktoś zrobił zestawienie nagród ostatniej kadencji Bronsia i obecnej Kołacińskiego, Bronś na nagrody dla kierowników dyrektorów e.c.t. wydał ponad dwukrotnie więcej od Kołacińskiego!!! To jest ta wasza retoryka, insynuacje bądź zwykłe kłamstwo!!! To że Kołaciński coś powiedział nie tak, sorry może mówi za dużo czasami ale jest uczciwy, wolę uczciwego gbura od .........no właśnie kogo?

Zgłoś
!12.10.2018 o 18:16

Ale Kołaciński też się powalił tym suto wynagradzanym Piechówką, PiSORamą, nawet Nienałtowski został zwabiony (czym? bo chyba znalazł w końcu sponsora na swoje książki) do PiSORu i od razu mocno uderzył w Bronsia. Do tego ten wyrok WSA i rażące naruszenie prawa, dziwne nagrody i finansowanie w BiFK-u, cyrk z kempą i rafalską, wyprowadzanie z budżetu miasta grubych milionów tylko dlatego że ma taki kaprys, brzydkie zachowanie na sesjach RM, otwarcie placu zabaw Nivea i że to dzięki niemu słońce wstaje .... Taaaki Kolo z niego. Dziś każdemu trzeba patrzeć na ręce jak złodziejom i oszustom.

Zgłoś
..12.10.2018 o 18:03

@Oo- co powiesz w takim razie o redakcji Oleśniczanina? Tylko bez wygłupów.Komu była i jest przychylna?

Zgłoś
?12.10.2018 o 17:59

Za dużo błędów panie Bronś w ostatnim czasie, kampanię skopał pan zawodowo, z tymi nieprawdziwymi informacjami to przesadził pan zdrowo, jeszcze wyrok Kijakowskiej w tle z Siedleckim.... . A ta znikająca pierwsza strona Oleśniczanina to już w ogóle mogą być kolejne problemy, ja nie mówię że to pan maczał w tym palce ale mocnym rykoszetem pan oberwał i rzutuje to mocno na pański wizerunek.

Zgłoś
Oo12.10.2018 o 17:56

@... przecież dobrze wiesz, że redakcja konkurencyjnego medium, bardzo przychylna Kołacińskiemu i PiS i OR nie była wynagradzana nieporównywalnie lepiej niż pozostałe oleśnickie media? Przecież wszyscy o tym wiedzą, że była i dlatego "redaktorzy" RR i KD tak teraz walczą o byt Kołacińskiego i swój.

Zgłoś
..12.10.2018 o 17:26

Przestańcie już z tym Bronsiem, tego się słuchać się nie da a na gościa patrzeć( swoją drogą gorszego zdjęcia do bilboardów nie miał?) Zaliczył tyle wpadek że więcej Oleśnica nie przyjmie, sprawę z Atolem i Tiwwalem zawalił dokumentnie, do tej pory Kołaciński musi włóczyć się po sądach i pałować z podwykonawcami(chociaż ci biedni ludzie maja rację bo Bronś nie zapłacił im za ciężka pracę) Kołaciński koncertowo załatwił sprawę ze starym szpitalem wyremontował bez żadnych opóźnień i problemów dokończył inwestycję za kilkadziesiąt milionów i mamy teraz perełkę architektoniczną która przeżyje wszystkie buble Bronsia razem wzięte. Innych tematów nie poruszam żeby nie dobijać leżącego, Bronś stworzył sobie własny nieprawdziwy świat w który uwierzył i wmawia wszystkim że koń jest wielbłądem.

Zgłoś
Yj12.10.2018 o 17:22

Ogrodowa 15 lat czekała na remont. BRONŚ mówił że nie da rady, a Kołaciński chodnik zrobił i jest ok

Zgłoś
...12.10.2018 o 17:14

@wyborca takie pytanie zadaj Bronsiowi. On ma dłuższe doświadczenie w tej dziedzinie w Atolu i powie jak taką fuchę załapać

Zgłoś
...12.10.2018 o 17:11

@? Własnie za te 200 tys. zł Bronś został podany do sądu i przegrał, musiał te filmiki skasować. Bronś przez 25 lat mógł robić wszystko co chciał, nie był przez nikogo kontrolowany, bo miał obłaskawionych dziennikarzy, za to dawał reklamy. Być może przypomniał sobie ile płacił? Już masz adwokata? Bo i ciebie podadzą do sądu

Zgłoś
? 12.10.2018 o 16:27

Przy okazji sprawy jaka Kolaciński założył Bronsiowi wyszła ciekawsza sprawa z 200 tysiącami złotych dla jednej z gazet. Nasuwają się więc pytania. Na jakiej podstawie zlecenia w większości dostawała ta gazeta. Czy w zamian dała coś od siebie. 200 tysięcy to ogromna sprawa. Za takie pieniądze można było wybudować super plac zabaw na jednym z oleśnickich osiedli

Zgłoś
?12.10.2018 o 16:10

@Obywatel Oleśnicy- o jakim doświadczeniu piszesz? Czyim?

Zgłoś
Wyborca12.10.2018 o 15:26

Panie Burmistrzu Kołaciński jak dostać fuchę kierownika a Atolu?

Zgłoś
brawo12.10.2018 o 15:22

Brawo panie burmistrzu dowiedzieliśmy się o kolejnych inwestycjach w oświatę i procesie informatyzacji.Pan myśli nie o sobie tylko o nas i naszych dzieciach ma pan nasz głos żadne kłamstwa przeciwników Tego nie zmieni

Zgłoś
Obywatel Oleśnicy12.10.2018 o 15:21

Dobrze, że wraca doświadczenie, ludzie chcieli zmian, ale zmiany okazały się połowiczne. Jako mieszkaniec Oleśnicy nie zauważyłem nic szczeg?lnego, aby powstało w naszym mieście. Tym bardziej jestem zawiedziony, że boisko Sportowe przy ul. Poniatowskiego jest stworzone jako miejsce psich odchod?w. Ale po co się tym przejmować ważne żeby mnie wybrali na radnego. Na wysokości tego boiska jest sklep z plakatem na ktorym znajduje się między innym kandydat na radnego i były sportowiec W Bartnik. Tak zastanawiam się Panie Wojtku, jak Pan może jako sportowiec patrzeć na to boisko z tego plakatu, które zamiast je zrewitalizować to służy jako oddawanie potrzeby przez psy. To również pytanie do pozostalych kandydatów, ktorzy znajdują się na plakacie. Szczerze to się zastanawiam po co wy kandydujecie?Jak pomyślicie poważnie o zrobieniu z tego boiska kompleksu sportowego z orlikiem, bieżnią, boiskiem do kosza, siłownią, placem zabaw, to pomyślę oraz inni mieszkańcy o oddaniu głosu na wasze ugrupowanie.

Zgłoś
młody z Oleśnjcy12.10.2018 o 15:06

Kołaciński to nie moja bajka ale brzydzę się nieuczciwym dziennikarstwem.Głouję na Kołacińskiego bo to jest dla mnie bohater przeciwstawił się nieuczcwej sitwie popieraniej nieuczciwymi mediami. Do dna z tą redaktorzyną.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Owczarki niemieckie na podzamczu
dzisiaj o 11:24/ Aktualności
Mistrzostwa Nordic Walking w Oleśnicy
dzisiaj o 10:27/ Sport
Szukają urzędnika ds. komunikacji
dzisiaj o 10:05/ Aktualności
Nabór uzupełniający do gminnego żłobka
dzisiaj o 09:41/ Aktualności
Nauka języka przez rozrywkę i nie tylko
dzisiaj o 08:32/ Ciekawostki
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube