reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 19 maja. Imieniny Iwa, Piotra, Celestyna.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

PSOR przy Kopernika [ZDJĘCIA]

7.10.2018 o 16:07Komentarzy: 113Kategoria: Aktualności
PSOR czyli Plenerowa Strefa Oleśnica Razem stanęła dziś w parku przy ul. Kopernika w Oleśnicy. Zaprezentowano kandydatów na radnych oraz kandydata na burmistrza.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia


Kandydat na burmistrza Michał Kołaciński (Prawo i Sprawiedliwość, OR) przedstawiał założenia programowe swojego ugrupowania

W Parku Kopernika w Oleśnicy miała dziś miejsce prezentacja kandydatów ugrupowania Oleśnica Razem do Rady Miasta Oleśnicy oraz prezentacja jednego z kandydatów na burmistrza Oleśnicy Michała Kołacińskiego (Prawo i Sprawiedliwość, OR).

Wszystko to odbyło się w ramach Plenerowej Strefy Oleśnica Razem. Wydarzenie było okazją do poznania programu wyborczego OR, jak również indywidualnych rozmów z kandydatami.

Nie zabrakło plenerowych zabaw dla dzieci, a także drobnego poczęstunku jabłkami, ciastem oraz innymi słodkościami.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (113)

.11.10.2018 o 08:14

@V- Bronś będzie budował drugi MOKiS 2 - powinien przewidzieć pomieszczenia dla różnych kółek zainteresowań budując MOKiS 1. Ale nie przewidział, bo nikogo nie słuchał. I tak jest z Bronsiem - dalej będzie się uważał za najmądrzejszego i wszystkowiedzącego. A tych co wiedzą będzie niszczył. Przez 4 lata nie zajmował się Oleśnicą, nigdzie nie chodził, a teraz ma zamiar niszczyć pracowników BIfK, bo współpracowali z Kołacińskim. A z kim mieli współpracować?

Zgłoś
ZIMNY LECH WAWEL11.10.2018 o 07:15

Bielański chuja zrobił wielki mi radny od siedmiu boleści kibic wiejskiego klubu sportowego

Zgłoś
s9.10.2018 o 21:07

Bielański dla Serbinowa zrobił świetną robotę. Niesamowity facet

Zgłoś
zbyniun9.10.2018 o 10:26

Frekwencja, 1+ łysy ziomal.

Zgłoś
antoni antek antoś9.10.2018 o 09:34

ZZZ,Gdybyśmy mieli fabrykę w której pracuje 40.tyś. ludzi to byśmy nawet nie spojrzeli na CV kandydata który poprzednią firmę zadłużył na długie lata. nie rozwinął strefy gospodarczej ,nie przyciągnął inwestorów zagranicznych, przyczynił się do likwidacji lotniska, możliwości współpracy z Politechniką . Były to sprawy ważne i wtedy zachowywał się jak gbur mistrz. Lekceważy nie podejmując gości z Politechniki - Rektora firmy która faktycznie zatrudnia około 40 tyś ludzi i proponuje Oleśnicy długoletnią współpracę. Reasumując z całym kolesiostwem -" firma demolka"

Zgłoś
Zawiedziona 9.10.2018 o 09:34

Temat dziennikarskiej obiektywności wśród oleśnickich "dziennikarzy" jest powalający. Chciałabym spytać Panów redaktorów, dlaczego program Bronsia opisujecie szczegółowo, a program innych kandydatów jest pomijany? Jako wyborca mam prawo wiedzieć, co mi chcą zaoferować, a Waszym obowiązkiem jest rzetelna relacja. Rozumiem, że nie mam co na to liczyć w przypadku portalu MO? Szkoda, bo miałam Was do tej pory za najbardziej wyważonych w tym wszystkim.

Zgłoś
Olesniczanin9.10.2018 o 08:33

Po to się uczył na lekarza żeby leczyć ludzi,a nie bawić się w celebrytę

Zgłoś
poczytajmimamo8.10.2018 o 23:09

A suweren najpewniej w Biedronce.

Zgłoś
Czekacz8.10.2018 o 22:42

Faktycznie, Pan KOWALSKI o dwóch imionach chyba w Panamie. Coś nie pisze... Pewnie nie ma zasięgu

Zgłoś
Czekacz8.10.2018 o 22:42

Faktycznie, Pan KOWALSKI o dwóch imionach chyba w Panamie. Coś nie pisze... Pewnie nie ma zasięgu

Zgłoś
padux28.10.2018 o 19:39

Nie trzeba się obnosić , nie trzeba stroszyć piórek trzeba pokazać swój program i przekonać do niego.Ja będę tutaj bronił Kołacinskiego ponieważ widzę od początku bardzo składną i niemalże wyreżyserowaną akcję - siła złego na jednego. Nikt nie podejmuje merytorycznej dyskusji opartej na realiach . A wystarczy tylko zamienić role, Kołaciński przez 4 lata zmniejszył zadłużenie miasta a więc miasto zyskało. Poprzednik przez 25 lat tylko się zadłużał.Pierwszy nie zdążył poznać wszystkich podległych mu pracowników. Ten drugi przez 25 lat zdążył wychować drugie pokolenie lojalnych i wiernych poddanych. A jeśli chodzi o wiarę to widać wyraźnie , że uczęszczają do tego samego kościoła.Dlaczego więc ich zwolennicy obrażają swoje uczucia religijne.Przeciwnikowi należy okazać szacunek.

Zgłoś
zzz8.10.2018 o 18:34

Szanowni wyborcy. Czekają nas wybory samorządowe a nie parlamentarne. Odstawicie na bok swoje sympatie partyjne i zastanówcie się ... Gdybyście byli właścicielami bardzo dużej firmy, która zatrudnia 40.000 ludzi i szukalibyście kandydata na stanowisko prezesa, to kto miałby to być? Dla mnie osoba doświadczona, kompetentna, pewna siebie (tak - to cecha bardzo pożądana). Ja - parafrazując jedną z reklam samochodów - jestem w stanie oddać swój głos na każdego z kandydatów, pod warunkiem, że będzie nim JAN BRONŚ.

Zgłoś
Maria i Zenon8.10.2018 o 18:15

W ogóle to Bronś zostawił Olesnicę drewnianą , a Kołaciński stworzył ją w jedna noc murowaną. Za Bronsia nie było placów zabaw, chodników, rond , boisk, ścieżek rowerowych , basenów, stadionu , nic nie było. Az tu nagle wybory wygrał Pan Kołaciński i nazajutrz : lampy, ronda, chodniki, place zabaw, ścieżki rowerowe, etc.... Za czasów Bronsia ludzie chodzili smutni, przygnębieni...ba ! w ogóle nie chodzili bo się bali . grasujących na ulicach band i uchodźców co mordowali każdego katolika jako żyw... A teraz ? Ludzie fruwają ze szczęścia, są szczęśliwi i weseli. I żyją 30 lat dłużej !!!

Zgłoś
...8.10.2018 o 17:11

@ Oleśniczani - prawdę piszesz - Kołaciński miała swoje 5 minut - co można w tym czasie zrobić? Bronś miał miliony minut i budował bublowate obiekty, do których trzeba teraz dopłacać miliony. Kołaciński oszczędził 10 mln z 28 milionowego długu Bronsia, odbudował za 10 mln zł były szpital (pozostałe 10 mln z UE), uratował wspaniały zabytek (Bronś burzył!). Zdobył z UE 42 mln zł. Kto by wybudował obiekt o takiej kubaturze i takim przeznaczeniu jedynie za 10 mln zł z kasy miejskiej. On będzie stać jeszcze 200-300 lat, a mokis i atol pójdą w zapomnienie. Każdy historyk wspomni tę budowlę, a o Bronsiu nic nie napisze.

Zgłoś
antykler8.10.2018 o 12:11

Michał daj sobie spokój. Frekwencja to jeden kibol i kilku znajomków ?

Zgłoś
serbinów8.10.2018 o 10:12

Jak Kołaciński tak konkretnie obiecuje przed wyborami remont Kopernika to dlaczego przez całą kadencję nawet w tej sprawie palcem nie ruszył?????

Zgłoś
oleśmiczanka8.10.2018 o 10:06

Widzę że Kołaciński jeśli coś robi dobrze to tylko kontynuacja Bronsia i tym się najczęściej chwali , no cóż jak nie ma się własnych pomysłów na miasto....Bronś wracaj

Zgłoś
Ola8.10.2018 o 10:01

Mieszkania socjalne na Kopernika powstały już za Bronsia

Zgłoś
aw8.10.2018 o 09:06

@quwery, gdzie ty żyjesz ? Kopernika od dwóch lat jest przejęte przez miasto łącznie z budynkami SM Zacisza, powstały tam mieszkania socjalne. Remont tej drogi jest już pewny o tym wczoraj mówił Kołaciński. trzeba sie trochę orientować co się wokół dzieje , a nie pisać bzdury

Zgłoś
qwerty8.10.2018 o 09:01

@TakaPrawda. Co Ty chłopie pitolisz !!!. Do których garaży, może tych za placem firmy transportowej? To jest teren spółdzielni mieszkaniowej ZACISZE i miasto nie może dołożyć ani grosza do inwestycji. Tam było bagno, jest i będzie, a obietnice zostaną TYLKO OBIETNICAMI bez pokrycia. Piszę to bo sam mam tam garaż i mnie WK..WIA ta cała sytuacja, że w okresie największych opadów jest tam bajoro i bagno.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Zmarła prezes sycowskiego ZNP
dzisiaj o 08:21/ Aktualności
Głosujmy na projekt Orłów!
dzisiaj o 07:38/ Sport
Przez Conchitę nie ogląda Eurowizji
dzisiaj o 06:26/ Aktualności
Dni Sycowa 2019 - dzień I
dzisiaj o 00:49/ Aktualności
Zapraszają na imprezę dla Natana
wczoraj/ Sport
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube