reklama
reklama
Dziś jest sobota, 24 sierpnia. Imieniny Bartłomieja, Malwiny, Jerzego.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Kandydat uspokaja pracowników [WIDEO]

2.10.2018 o 10:02Komentarzy: 124Kategoria: Aktualności
Kandydat na burmistrza Jan Bronś uspokaja pracowników samorządowych w sprawie ich przyszłości. - Wiele tych pogłosek, które rozchodzą się po mieście, rozsiewają ci, którzy przez obecne władze, suto wynagradzani za swe usługi, próbują siać niepokój wśród wielu osób - mówi.


Jan Bronś wydał specjalne oświadczenie

Wczoraj wieczorem na Facebooku pojawił się materiał wideo kandydata na burmistrza Oleśnicy Jana Bronsia, który zwraca się w nim do pracowników samorządowych.

- Drodzy państwo, docierają do mnie głosy zaniepokojonych wielu osób o własną przyszłość, o własną pracę. Chciałem jednoznacznie stwierdzić i zakomunikować, że wszyscy, którzy solidnie na rzecz miasta pracowali, mogą być absolutnie spokojni o swoją przyszłość - oświadczył J. Bronś.

- Wiele tych pogłosek, które rozchodzą się po mieście, rozsiewają ci, którzy przez obecne władze, suto wynagradzani za swe usługi, próbują siać niepokój wśród wielu osób - dodał.

Wideo: oświadczenie Jana Bronsia


rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (124)

hłehłe8.10.2018 o 19:48

bezprecedensowe wydarzenie w historii oleśnickiej polityki. Takiego wyroku - z przepadkiem materiału wyborczego - w dodatku dotyczącego tak znanej osoby, dotąd nie było. Podkreślmy, że - wbrew pojawiającym się kłamliwym wiadomościom - sąd zakazał rozpowszechniania nie "spornych", ale nieprawdziwych, czyli fałszywych, informacji. Sąd oddalił pozostałe wnioski. Wg. olesnica 24.com

Zgłoś
wyborca8.10.2018 o 19:39

usunął film , ale nie przeprosił nad mieszkańców że rozpwszechnia NIEPRAWDĘ.

Zgłoś
zzz8.10.2018 o 19:30

Szanowni wyborcy. Czekają nas wybory samorządowe a nie parlamentarne. Odstawicie na bok swoje sympatie partyjne i zastanówcie się ... Gdybyście byli właścicielami bardzo dużej firmy, która zatrudnia 40.000 ludzi i szukalibyście kandydata na stanowisko prezesa, to kto miałby to być? Dla mnie osoba doświadczona, kompetentna, pewna siebie (tak - to cecha bardzo pożądana). Ja - parafrazując jedną z reklam samochodów - jestem w stanie oddać swój głos na każdego z kandydatów, pod warunkiem, że będzie nim JAN BRONŚ.

Zgłoś
Marta8.10.2018 o 12:09

A P.Kołaciński jak wygrał wybory to co zrobił w Ratuszu? Zwolnił tych którzy mu nie pasowali po linii politycznej a nie merytorycznej!!!! Na Niego głosowałam i strasznie mnie zawiódł . Zresztą cały PIS mnie rozczarował .Będę się długo zastanawiała,jak się nie poprawią to na pewno stracą mój głos.

Zgłoś
Obiektywny8.10.2018 o 11:46

Sąd stwierdził że Bronś nie ma za co przepraszać , wstyd dla Kołacińskiego i jego klakierów że zamiast zajmować się Oleśnicą to biegają po sądach aby zastraszyć wszystkich

Zgłoś
wanda8.10.2018 o 11:41

Masz rację ten Kołaciński to bufo i arogant

Zgłoś
Oleśniczanin7.10.2018 o 17:34

Wstyd Panie Janie wstyd! Tak się poniżyć, aby taką nieprawdę siać! To przekracza ludzki rozum!

Zgłoś
.5.10.2018 o 22:14

Bufon i arogant!

Zgłoś
...5.10.2018 o 10:40

Prawda jest taka, że Bronś, jak nie załapie się na burmistrza, to będzie musiał iść na kasę do Biedronki. Dlatego tak walczy.

Zgłoś
bb5.10.2018 o 09:47

Przecież to wszystko jest wielką ustawką ścisłe grono , które zawsze jest na pierwszych pozycjach list wyborczych etatowo zagarnia władzę , jedni są sierpem drudzy są młotem i tak na przemian co 4 lata , raz sierpem raz młotem walą w rogi czerwoną hołotę przez komunistów nazywaną szarą masą. Taki stan będzie trwał zawsze bo w tym narodzie pozostała tylko szara masa , z adekwatnym przysłowiem ,że przed szkodą i po szkodzie głupi.

Zgłoś
jadzia5.10.2018 o 09:33

Widzę że klakierzy Kołacińskiego mają merytoryczne - miejskie problemy , czy Bronś ma długą czy krótką koszulę

Zgłoś
Prosty człowiek5.10.2018 o 07:35

Jakby letniej marynarki nie miał. Po prosto może problemy z rozmiarem. Trochę chyba przesada z tą skromnością. Całe miasto oplakatowane tylko tą twarzą . Za darmo Pan nie pracował że oskarża innych że suto zarabiają. Tęskno do ciepłego stołka. Przecież taka kampania i wydrukowanie tylu plakatów, to nie za darmo. To kosztuje niemałe pieniądze. Więc proszę skończyć już że Jestem Uczciwy i Prawy i będę pracował w Wolontariacie...zaryję się dla Was tylko mnie wybierzcie itd. Komedia niespełnionego męskiego ego

Zgłoś
II4.10.2018 o 23:30

"wszyscy, którzy solidnie na rzecz miasta pracowali, mogą być absolutnie spokojni o swoją przyszłość - oświadczył J. Bronś". A czy ktoś pracował solidnie, czy niesolidnie rozsądzi osobiście Bronś. Czyli będzie musiał się bać o swoją przyszłość ten, który uczciwie współpracował z Kołacińskim oraz ten, który Bronsia krytykował. Marzy o zemście za przegrane wybory w 2014 r.

Zgłoś
bb4.10.2018 o 19:19

Taką długą koszulę nosić na spodniach to trochę niebezpiecznie z powodzeniem mogła by w toalecie zaplątać się z papierem toaletowym a wtedy ups.. ślad zostaje.

Zgłoś
psl4.10.2018 o 19:02

Jeden z większych klakierów w Polsce a dlaczego nie Porozumienie 2002 lub Porozumienie 2018.a dlatego,że obietnice mają swój czas realizacji i trzeba posłużyć się czymś nowym.

Zgłoś
Ania4.10.2018 o 15:02

I takie niedojdy najgłośniej kwiczą. Bronś górą. Wracaj Janku! Oleśnica na ciebie czeka.

Zgłoś
marsz4.10.2018 o 15:01

Pan Burmistrz Bronś to człowiek prawy. Nie jest autokratą ani tyranem. To że jakieś ciapy, lenie i matołki nie nadążały w marszu za dziarskim liderem - to ich problem. Widocznie się nie nadawali.

Zgłoś
?4.10.2018 o 13:18

To wygląda tak, uspokaja wszystkich że już nie wróci do dawnych praktyk?

Zgłoś
doświadczony4.10.2018 o 08:42

No to ci co "rozsiewaja plotki na jego temat i ci co im płacą" nie będą wspólnie z Bronsiem budować Oleśnicy, bo Bronś im pokaże gdzie raki zimują. Czyli znowu będzie to samo, ci co będą mieć inne zdanie będą w różny sposób niszczeni. Znowu Oleśnica będzie podzielona na bronsiowych i tych na czarnej liście.

Zgłoś
fanka Janka4.10.2018 o 08:22

Panie Burmistrzu Janie Bronś, do przodu. Czekamy na Pana. Dość już tej karuzeli. chcemy żyć i pracować w spokoju.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Będzie więcej stacji i rowerów miejskich
wczoraj/ Aktualności
Delegacja z Czech w Oleśnicy
wczoraj/ Aktualności
Trwa Oleśnicki Lotny Festiwal Piwa!
wczoraj/ Aktualności
Tak będzie wyglądał skatepark?
wczoraj/ Aktualności
Odbiór śmieci w Bierutowie z opóźnieniem
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube