reklama
reklama
Dziś jest poniedziałek, 18 lutego. Imieniny Konstancji, Maksyma, Wiaczesława.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Bronś odpowiada Kołacińskiemu [WIDEO]

28.09.2018 o 15:49Komentarzy: 234Kategoria: Aktualności
M. Kołaciński stwierdził podczas pedałowania na placu zabaw, że "Janek by się spocił chyba". Bronś w odpowiedzi na te słowa pojawił się na siłowni i przypomniał, że praca w samorządzie wymaga potu.


Jan Bronś pojawił się na siłowni, żeby odpowiedzieć Michałowi Kołacińskiemu

Wczoraj nastąpił odbiór techniczny nowego placu zabaw od firmy Nivea, który dzięki głosowaniu mieszkańców stanął nieopodal Szkoły Podstawowej nr 3 w Oleśnicy.

Podczas otwarcia burmistrz Michał Kołaciński (Oleśnica Razem, Prawo i Sprawiedliwość) skorzystał z możliwości pedałowania na rowerze, który wytwarzał energię elektryczną. Powiedział przy tyn, że "Janek by się spocił chyba". Była to oczywista aluzja do drugiego z kandydatów na burmistrza - Jana Bronsia.

Dziś na facebookowej stronie komitetu wyborczego Jana Bronsia pojawił się klip wideo, w którym umieszczona jest wypowiedź kandydata.

- Drodzy Państwo, znajdujemy się w siłowni wybudowanej w poprzedniej kadencji w Parku nad Stawami. Urządzenia te służą rekreacji i zdobywaniu tężyzny fizycznej. Ale żeby to osiągnąć naprawdę trzeba się ostro napocić. Podobnie jest w samorządzie. Żeby zrealizować ambitne, założone cele, zrealizować zamierzenia, to trzeba okupić to pracą, wysiłkiem i potem. Ale cóż, samemu trzeba płonąć, żeby innych zapalić - mówi w klipie Jan Bronś, podczas używania jednego z urządzeń.

Wideo: klip komitetu Jana Bronsia


rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (234)

.5.10.2018 o 13:42

Druga Oleśnica powstała w 1960-1980. Poczytajcie w Panoramie Oleśnickiej z roku 2008 o Oleśnicy "wszędzie bezdomni, odrapane budynki, sklepy upadają - tak pisali. Budowle Bronsiowe drogie w budowie i eksploatacji, niedostosowane do potrzeb mieszkańców. Dzisiaj sam Bronś pisze, że trzeba wybudować drugi MOKiS, trzeba było odrazu wybudować MOkiS spełniający wymogi

Zgłoś
haha5.10.2018 o 12:22

bo inne miasta przecież nie były po komunie

Zgłoś
antybrona5.10.2018 o 12:13

To ciekawe co takiego było w kiepskim stanie po komunie w Oleśnicy?To są bzdury dopiero.Jakiż to wielkich osiągnięć i nadzwyczajnych dokonań poza w większości tych dotowanych z unii i z budżetu państwa czyli pieniędzy które trzeba i tak było wydać. Teraz też chce posprzątać.To jest jakaś paranoja .Starczy panowania tego pana .

Zgłoś
pytanie5.10.2018 o 11:29

Wszyscy, którzy piszą bzdury o rzekomym niedorozwoju Oleśnicy za czasów pana Jana Bronsia chyba po prostu nie mają wiedzy i nie dążą do tego by ją posiąść. Jan B zastał Oleśnicę w bardzo kiepskim stanie, po latach tzw. komuny. Tyle, co on zrobił dla rozwoju tego miasta, nie zrobił nikt. Poprzedników, szczególnie tak fachowych powinno się szanować i powinni zajmować zaszczytne miejsca w mieście. Ale ludziom coś się wszystko wymieszało. Za cenę wyborczego zwycięstwa co jeszcze jesteście w stanie napisać czy zrobić?

Zgłoś
itd.5.10.2018 o 08:02

Odpowiedzialny za Oleśnicę ,za 25 lat burmistrzowania. Za jej niedorozwój przede wszystkim,za przyjęty kierunek Oleśnicy jako sypialni Wrocławia i za nieuzbrojone pole ,które przez kilkanaście lat nazywane było strefą gospodarczą, za pusty rynek po wprowadzeniu płatnego parkowania,za długi miasta,za problem sądowy o 23mln złotych,za za mały basen otwarty i za małą halę sportową...

Zgłoś
ja4.10.2018 o 10:45

Popieram wszystkich, którzy twierdzą Kołacińskiemu brak klasy !!!!!!

Zgłoś
Zrezygnowana3.10.2018 o 21:57

Ktoś mi powie jakie wykształcenie ma Kolacinski, ze postanowiono go wrzucić do ratusza a nie trzymać w przychodni? Zerowe w kwestii zarządzania miastem. Natomiast Brons zasłużył sobie na stanowisko burmistrza. W ciągu ostatnich czterech lat z tego miasta zrobiła się jakaś ŻULERNIA - wszędzie bezdomni, odrapane budynki, sklepy upadają, ogólnie syf, kiła i mogiła. Tęsknie za czasami, gdy miasto się dynamicznie rozwijało, gdy pojawiały się ścieżki rowerowe, otwierany był MOKiS, hala, basen, parki były porządkowane... Dlaczego oleśniczanie kupują syf pisowski? Aż tacy są głupi? Nie widzą, jaki nastąpił regres, a wręcz kryzys? Kiedyś spacerowało się po Oleśnicy wesoło, przyjemnie, teraz chce się po prostu płakać. Inaczej zapamiętałam te miasto. I chciałabym aby ono wróciło. Nie wytrzymuję w tym bałaganie, smutku i brzydocie. Panie Kołacinski - życzę panu przegranych wyborów bo zrujnował pan te miasto, obrócił w ruinę. Jak panu nie wstyd przy panu braku kompetencji w ogóle startować na stanowisko burmistrza wykorzystując naiwność starych ludzi? Jak panu nie wstyd...?

Zgłoś
Zazenowana3.10.2018 o 21:41

Odpowiedź z klasą. Szczyt bezczelności i chamstwa ze strony Kołacinskiego.

Zgłoś
sedlak3.10.2018 o 13:19

Nieomylność zobowiązuje. Sam nieomylny jest zobowiązany do emanacji swoją nieomylnością i do trwania w tejże. Do zadań jego dworu należy: nieomylnego w trwaniu w swojej nieomylności utwierdzać, siebie nawzajem w wierze w nieomylnego umacniać i pokrzepiać. Źródłem wszelkiego światła jest nieomylny-dworzanie mogą, co najwyżej błyszczeć światłem odbitym. Jest jeszcze dogmat: nieomylny nie dlatego jest nieomylny, by można było z nim dyskutować. Nieomylność nieomylnego jaśka nie podlega żadnej dyskusji.

Zgłoś
Obiektywny3.10.2018 o 13:16

Kołaciński w sądzie ratował siebie , bo wcześniej dał d.... przez zaniechanie

Zgłoś
emerytka3.10.2018 o 00:52

Trzeba było się napocić żeby zrobić rondo mało użyteczne aktualnie, niż bardziej potrzebne na dobroszyckiej. Tak aby nikt tego nie zauważył.

Zgłoś
..3.10.2018 o 00:34

Panie Kołaciński - po co ratował Pan d... Bronsiowi w sądzie? Ludzie by go znienawidzili, a teraz przedstawia się jako dobry gospodarz. Zostawił 23 mln deficytu i Kołaciński musiał oszczędzać na wydatkach, aby zmniejszyć o 10 mln deficyt. Dzięki źródłom zewnętrznym (42 mln) mógł remontować stary szpital dla seniorów, których w Oleśnicy coraz więcej. Dane u skarbnik p. Jarosiewicz.

Zgłoś
nina2.10.2018 o 23:25

Brawo p. burmistrzu Bronś. Jak zwykle cięta riposta. Inteligentna, z klasą, wyważona. Gratuluję i czekam na zmianę obecnego burmistrza.

Zgłoś
1232.10.2018 o 21:41

Brońs zaprasza do znajomych na fb ludzi jak wściekły.

Zgłoś
srele morele1.10.2018 o 20:40

Myślę że jeden i drugi jest OK .Nie ma co rywalizować czas okaże kto wygra .POWODZENIA;}

Zgłoś
srele morele1.10.2018 o 19:51

Zgadzam się .Mam takie same zdanie ....

Zgłoś
.1.10.2018 o 18:23

Prośba do wszystkich, w tym i portalu MO aby nie straszyć już Oleśniczan wizją powrotu Bronsia do władzy. To już nawet nie jest śmieszne.

Zgłoś
krystyna1.10.2018 o 12:32

Z chamstwem trzeba walczyć siłom i godnością osobistą , brawo p. Bronś ma pan nasz głos

Zgłoś
urzę1.10.2018 o 12:26

Tylko Kołaciński nie ratował Bronsiowi a sobie bo wcześniej dał d...

Zgłoś
..1.10.2018 o 09:54

Panie Kołaciński - po co ratował Pan d... Bronsiowi w sądzie? Ludzie by go znienawidzili, a teraz przedstawia się jako dobry gospodarz.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Internetowa rewolucja w przychodniach
dzisiaj o 14:34/ Aktualności
Wyniki gminnych rozgrywek
dzisiaj o 12:57/ Sport
Krzywoustego będzie przejezdna?
dzisiaj o 12:43/ Aktualności
Zaproszenie na urodziny Oleśnicy
dzisiaj o 10:55/ Aktualności
Tydzień Kobiet w gminie Dobroszyce
dzisiaj o 10:48/ Kultura
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube