reklama
reklama
Dziś jest sobota, 23 lutego. Imieniny Damiana, Romany, Florentyna.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Jan Bronś o obiektach sportowych [WIDEO]

22.09.2018 o 08:27Komentarzy: 141Kategoria: Aktualności
Kandydat na burmistrza Jan Bronś zabrał głos w sprawie budynków sportowo-rekreacyjnych. Uważa, że obiekty spełniają swoje zadanie i przestrzega przed budowaniem zbyt kosztownych nieruchomości.


Kadr z najnowszego materiału Jana Bronsia / fot. Facebook

Kandydat na burmistrza Oleśnicy Jan Bronś na stronie swojego komitetu opublikował materiał wideo, w którym odnosi się do budynków sportowo-rekreacyjnych.

Odnosi się w nim do słów o "zbyt niskich, zbyt krótkich" budowlach. - Myślę, że dla każdego rozsądnie myślącego mieszkańca Oleśnicy oczywiste jest, że nieważne jest wybudowanie tylko obiektów. Ale ważna jest również ich późniejsza eksploatacja - zaznaczył i dodał, że chodzi też o późniejsze utrzymanie danych nieruchomości.

- Budując obiekty zbyt wysokie nie jesteśmy w stanie ich ani ogrzać, ani schłodzić. A gdybyśmy próbowali, to koszty są absolutnie nieracjonalne - informuje.

Podkreśla tego, że - jego zdaniem - stadion piłkarski i lekkoatletyczny wraz z basenem spełniają swoje zadania. Uważa, że hala sportowa powinna codziennie przyciągać sportowców i możliwe jest organizowanie na niej mistrzostw różnego szczebla.

- No pewnie nie zorganizujemy tam mistrzostw świata. Ale też nie taki był cel i zamysł. Podobnie jak nie zorganizujemy olimpiady pływackiej na basenie. Bo ani nie jesteśmy w stanie i nie możemy tak myśleć. Bo megalomania to nie jest sposób na uprawianie polityki. Powinniśmy myśleć kategoriami spełniania oczekiwań mieszkańców, a nie budować pomniki aktualnie rządzącym - podsumował J. Bronś. Wspomniał również, że zawsze wsłuchiwał się w opinie i głosy mieszkańców.

Wideo: materiał komitetu Jana Bronsia


rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (141)

sedlak26.09.2018 o 11:00

Nieomylność zobowiązuje. Sam nieomylny jest zobowiązany do emanacji swoją nieomylnością i do trwania w tejże. Do zadań jego dworu należy: nieomylnego w trwaniu w swojej nieomylności utwierdzać, siebie nawzajem w wierze w nieomylnego umacniać i pokrzepiać. Źródłem wszelkiego światła jest nieomylny-dworzanie mogą, co najwyżej błyszczeć światłem odbitym. Jest jeszcze dogmat: nieomylny nie dlatego jest nieomylny, by można było z nim dyskutować. Nieomylność nieomylnego jaśka nie podlega żadnej dyskusji.

Zgłoś
Po26.09.2018 o 10:56

"Ekonomiczne" obiekty sportowe cd. - BASEN Po hali sportowej kolejnym obiektem, który zachwala w kampanii wyborczej Jan Bronś jest oleśnicki BASEN. Jak powszechnie wiadomo, sam proces budowlany był źle prowadzony w związku z tym obiekt otwierano przed wyborami, a następnie zamykano. Lista usterek "po otwarciu" liczyła kilkaset pozycji. A nad miastem zawisło widmo zapłaty 38 milionów odszkodowania dla głównego wykonawcy. Ale to sprawa, którą opiszemy w innym wątku. Dziś chcieliśmy zapytać czy kiedykolwiek Jan Bronś pytał nas mieszkańców jak wyglądać ma nowy basen ? Wielu z nas pamięta doskonale jak funkcjonalny był "stary" basen. Było dużo miejsca do pływania, było zagłębienie niecki basenu do 4 metrów oraz 3 wieże do skoków. Był komfort kąpieli ! Dlaczego Jan Bronś podjął SAMODZIELNIE decyzje o budowie "KAŁUŻY" , w której upalne dni nie można swobodnie popływać.Dlaczego zmarnowano miejsce i urządzono obok basenu plac zabaw, który w gorące dni jest praktycznie pusty, bo urządzenia zabawowe są tak nagrzane, że dzieci nie mogą z nich korzystać? Dlaczego nie rozważono kwestii modernizacji "starego" basenu remontując część pływacką, a tworząc obok nowy basen rekreacyjny oraz brodzik dla dzieci. Dlaczego NIKT nie zapytał nas mieszkańców o zdanie ?! Dziś Jan Bronś próbuje nam wmówić, że to basen marzenie na miarę możliwości Oleśnicy. My mamy inne zdanie, dlatego mówimy STOP Hipokryzji Bronsia

Zgłoś
.24.09.2018 o 09:41

Wejdź sobie na Stop hipokryzji Bronsia to ci síę otworzą oczy na zagrywki Janka.

Zgłoś
adamer24.09.2018 o 09:08

Bronś przynajmniej nie ma wokół siebie fanatyków religijnych no i jest (i był) bezpartyjny, a nie jak Kołaciński - udaje jakieś Oleśnica Razem, a w rzeczywistości jest z PiS-u

Zgłoś
pan24.09.2018 o 09:08

Na bronsia trzeba głosować, bo na kogo innego - doktora pisiora Kołacińskiego? czy nawiedzoną babkę z jakiegoś Forum Rozwoju, które zostało stworzone "dla celów koalicji" z PiS-em?

Zgłoś
POgromcaPO24.09.2018 o 08:22

Mistrz iluzji i manipulacji dobry treser

Zgłoś
Anty PiS24.09.2018 o 07:21

Wspaniały człowiek

Zgłoś
...24.09.2018 o 01:03

Na pierwszym miejscu u Bronsia jest Leszczyłowski, który ani razu nie zabrał głosu. Takich radnych Bronś potrzebuje, bo jemu radni, ani mieszkańcy nie są potrzebni. On sam wszystko wie najlepiej. Bronś burmistrzem dla mieszkańców którym wszystko wisi, on wszystko wam wybuduje, załatwi, wie co wam potrzeba do życia - prosta rozrywka - piwko i disco-polo. A spotka się z wami na biesiadzie w zamku, gdzie będziecie za biletami go podziwiać w tańcu z panią Agatą. Tego naprawdę chcecie?

Zgłoś
wystarczy23.09.2018 o 21:10

Na tego gościa nie da się już patrzeć. Te jego bajki o bublowatych obiektach uwłaczają Oleśniczanom, nie słuchał co się do niego mówi i dalej nie słucha.

Zgłoś
nie głosuję23.09.2018 o 18:57

Jasiu miał czas odpocząć to na oczy przejrzał,teraz widzi wszystkie problemy, ale w razie wygranej znów pomroczność jasna go dopadnie podobnie jak pozostałych.Jeden darmowe jabłko obiecuje,drugi ciepły obiadek, następny mleczko może ktoś woreczki strunowe zapewni, KŁAMCY,KŁAMCY,KŁAMCY.......

Zgłoś
spacerowicz23.09.2018 o 18:55

nie ma tak jak spartolić wszystko , a teraz wmawiać , że jest OK. Co za tupet ? SZOK . Basen to był "stary basen" jak były 4 metry , wieże i pełno miejsca do pływania, a ten zbudował kałuże za 25 milionów !!!. Ale wiadomo, Bronś wie zawsze najlepiej, co jest dla nas mieszkańców dobre. Tzn. tak mu się wydaje . Ale jeszcze miesiąc i znika na zawsze.

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski23.09.2018 o 18:13

Jan Bronś odpowiada za pojawienie się w Oleśnicy włazów Kanalizacji Miasta Wałbrzych, za salę widowiskową bez zaplecza, za zbyt małą, jak na potrzeby miasta, salę sportową (wybudowana z dotacji unijnych przeznaczonych na budowę sali przyszkolnej), za zbyt krótką pływalnię (chociaż mógł skorzystać z pomocy finansowej Polskiego Związku Pływackiego), za asfaltową jezdnię wokół stawów, co zubożyło ofertę sportową Oleśnicy, za zaniedbanie oleśnickich zabytków, za koślawy bruk w rynku, za kuriozalne instalacje w miejskich parkach, za sprzeczne z interesem społecznym otoczenie ul. Cieszyńskiego (można było tak teren zagospodarować, by i zimą rodziny mogły korzystać z rekreacji na śniegu).

Zgłoś
hehe23.09.2018 o 17:55

Kazimierz Karpienko, Ryszard Siwecki, Bartnik i różańcowe panie spod szpitala Szczuraszek i Kaszubowa - oto kandydaci na radnych z Oleśnica Razem MIchała Kołacińskiego, a raczej PiS Razem Jarosława Kaczyńskiego. Czy my oleśniczanie pozwolimy sobie, żeby takie "persony" były w radzie miasta? Dlaczego Forum Rozwoju chce wspierać PiS? MUSIMY iść do wyborów, a one już 21 października i zagłosować na Bronsia. Innego wyjścia nie ma!

Zgłoś
rami23.09.2018 o 17:55

Bronś, Bronś i tylko Bronś. DOŚĆ PiS-u w naszym pięknym mieście!

Zgłoś
bezpartyjny23.09.2018 o 17:53

Koleś nie potrafi się przyznać do błędu i dalej swoje bez konsultacji sam zbudował za małe obiekty i wciska kit że hala o pół metra wyższa to kolosalne większe koszty utrzymania lub boisko, lodowisko czy basen podobnie, wszechwiedzący nie słuchał argumentów osób znających się lepiej od Pana Panie Janku, tak są takie osoby które się lepiej znają od Pana Panie więc skończ z tą pychą już Cię nie chcemy i uwierz mamy takie prawo!!!

Zgłoś
Sima23.09.2018 o 17:25

Chodzę na basen dość systematycznie ( dwa do trzech razy w tygodniu) o różnych porach i uważam , że bardzo mało osób korzysta obiektu. Niska frekwencja powoduje , że miasto coraz więcej do niego musi dopłacić ( choć Kołaciński twierdził, że jak zostanie burmistrzem miasto nie będzie dopłacać tak dużych pieniędzy , były to populistyczne chwyty albo całkowita nieznajomość funkcjonowania takich obiektów). Im większy obiekt tym więcej kasy- jestem ciekawa kto z tych krytykantów korzysta z basenu i ile razy w roku na nim był.

Zgłoś
ahah23.09.2018 o 15:51

Dzisiaj 8 rocznica zburzenia domu na murze, okazuje się, że Janek wydumał sobie, że ten dom przeszkadza murom i kazał go zburzyć. Podobnie wyglądały inne decyzje Jana - bez analiz techniczno-ekonomicznych.

Zgłoś
. 23.09.2018 o 15:02

Oj kręci coś ten Janek kręci myśli że ciemny lud to kupi. Żałosne to wszystko co opowiada.

Zgłoś
polecam23.09.2018 o 12:03

Stop hipokryzji Bronsia. Wpiszcie sobie.

Zgłoś
..23.09.2018 o 10:58

@...- nie głosuj na Bronsia, proszę zastanów się jeszcze, czytasz przecież posty ludzi którzy mieli z nim do czynienia, jaki to jest człowiek.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Wybierali sołtysa w Smardzowie
dzisiaj o 05:15/ Aktualności
Mieszkańcy Nieciszowa na wyborach
dzisiaj o 05:11/ Aktualności
Pogoń wygrywa z Piastem
wczoraj/ Sport
Odśpiewali nauczycielce sto lat!
wczoraj/ Ciekawostki
20-lecie biura rachunkowego Bilans
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube