reklama
reklama
Dziś jest sobota, 23 lutego. Imieniny Damiana, Romany, Florentyna.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Kandydat przy ul. Mickiewicza [ZDJĘCIA, WIDEO]

19.09.2018 o 18:46Komentarzy: 155Kategoria: Aktualności
Kandydat na burmistrza Oleśnicy Jan Bronś wraz z członkami swojego komitetu wyborczego (kandydatami na radnych) pojawił się dziś na spotkaniu z mieszkańcami w parku przy ul. Mickiewicza.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia


To kolejne spotkanie kandydata na burmistrza Oleśnicy Jana Bronsia z wyborcami. Tym razem w parku przy ul. Mickiewicza

Za nami kolejne spotkanie wyborcze kandydata na burmistrza Oleśnicy Jana Bronsia i jego komitetu z mieszkańcami Oleśnicy. Tym razem odbyło się ono w parku przy ul. Mickiewicza w Oleśnicy.

Kilkadziesiąt osób miało okazję wysłuchać planów Jana Bronsia na zmiany w Oleśnicy. - Dobry gospodarz, jeśli nawet go nie stać na nowe spodnie, to stare ceruje. Trzeba zadbać o rzeczy, które są istotne w naszym otoczeniu - mówi J. Bronś, który przedstawił część swoich założeń programowych.

Kandydat zadeklarował "wycofanie" płatnego parkowania przy urzędzie skarbowym i ZUS-ie. Instytucje kultury mają oferować kulturę "na najwyższym poziomie". Ośrodek kultury i sztuki ma organizować imprezy co najmniej o zasięgu ogólnopolskim. Osoby pracujące będą mogły skorzystać z pozostawienia dzieci w miejskiej świetlicy do godziny 18 lub 19.

Podczas dalszej części spotkania przedstawiono kandydatów na radnych w okręgu nr 3. Są to Robert Sarna, Józefa Stefani, Marek Czarnecki, Jan Mandat, Mariola Aiyegbusi, Ilona Brattig, Zuzanna Szponarska oraz Marlena Rachwał-Babiarz. Jutro w Parku Kolejarzy Oleśnickich będzie miało miejsce kolejne spotkanie komitetu. Początek o godzinie 18.

Wideo: materiał z relacji na żywo


Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (155)

tyle w temacie22.09.2018 o 22:22

Sowa i Jego bronsiowi pomagierzy ciężko pracują tworząc i wklejając posty negatywne na komitet Kołacińskiego i pozytywne na Bronsia. Wydaje im się że dzięki temu hejtowi i propagandzie Bronś wygra wybory. Ale doświadczenie pokazuje, że to tak nie działa. 8 lat temu Sowa ze swoją ekipą dokładnie to samo robili by wypromować swój komitet i nawet w sondażu na MO mieli poparcie ponad 40%. W rzeczywistości w wyborach dostali ok. 3%. To pokazuje bezproduktywność takich działań. Dlatego niech sobie chłopaki piszą dalej, w końcu za to im płacą, a wyborcy i tak mają swój rozum i wybiorą najlepszą propozycję dla Oleśnicy.

Zgłoś
...21.09.2018 o 19:36

Panie Krzystofie była komisja bakteriologiczna i nie stwierdziła żadnego zagrożenia.

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski21.09.2018 o 00:53

Jakież to mechanizmy uzdrawiające wprowadził Michał Kołaciński? Takie, co to zwiększają ilość pustych lokali? Takie, które uruchamiają inwestycję bez gwarancji bezpieczeństwa bakteriologicznego? Takie, które nie potrzebują wydziału promocji miasta? Takie, które wirtualnie utworzą galerię lokalnego produktu i młodych twórców? Takie, które czarodziejską różdżką uratują obiekty z listy Narodowego Instytutu Dziedzictwa?

Zgłoś
ja też20.09.2018 o 22:49

Oczywiście pasażer ma rację, tylko przedział czasowy się nie zgadza. To nie za kadencji Kołacińskiego(przypomnę niespełna 4 lata) tylko pana Bronsia doszło do najistotniejszej degradacji obu dworców, ale też i ZABYTKOWEGO budynku starego szpitala. Co do metody leczenia, nie mogę się z pasażerem zgodzić, to właśnie Kołaciński wprowadził mechanizmy uzdrawiające(patrz społeczeństwo obywatelskie) i już są tego namacalne efekty. To jest tylko kwestia czasu kiedy to rzeczywiste oleśnickie elity intelektualne mocnym głosem opowiedzą się jednoznacznie za Kołacińskim. Nie mam co do tego absolutnie żadnych wątpliwości. To jest zupełnie inna jakość, inne spojrzenie na Oleśniczan, mieszkańcy tego miasta naprawdę stali się ważni i to czują!

Zgłoś
Kobiety-kobietom20.09.2018 o 20:33

@Pasażer, Bronś był burmistrzem 20 lat i to za jego rządów stacja popadła w ruinę. Nieudolne rządy doprowadziło do tego skandalicznego stanu, o którym piszesz. Dlatego jedynym rozwiązaniem jest: Romanowicz na burmistrza!

Zgłoś
Pasażer20.09.2018 o 18:43

cd. Oleśniczanom potrzebny jest swój gospodarz, lekarz się nie sprawdził bo leczył objawy a nie przyczyny... Marazm w mieście jest potoczny. Nic się nie dzieje.

Zgłoś
Pasażer20.09.2018 o 18:40

Szanowni Państwo! Nikt nie bierze pod uwagę jak duża ilość Oleśniczan dojeżdża do pracy poza miasto! A podatki płaci w Oleśnicy!!! Warunki dojazdu są skandaliczne (fatalne dworce autobusowy i kolejowy), reliktowy tabor tak autobusowy jak i kolejowy (fatalny), nie dopasowane do potrzeb pasażerów rozkłady jazdy. Dotychczasowi włodarze tego nie dostrzegają. Nie tworzą nowych miejsc pracy na miejscu, brak konkurencji na rynku pracy zamrażają wysokość zarobków. Kto z tym skończy???

Zgłoś
Olo20.09.2018 o 18:28

Dość już Bronsia, przestańcie, był już 24 lata burmistrzem, starczy. Teraz tylko Kołatek!

Zgłoś
.20.09.2018 o 17:44

Kazałbym Bronsiowi ręcznie przekładać tą tragiczną kostkę w Rynku.

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski20.09.2018 o 17:32

Do wpisu, podpisanego Ryszard Ochojski: krytykować jest bardzo łatwo? By czynić to merytorycznie, trzeba posiadać wiedzę i doświadczenie. Jeżeli wskazywałem na błędy poczynione przez Jana Bronsia, czy Michała Kołacińskiego to je merytorycznie uzasadniałem. Z mojej strony nie była to krytyka pusta, lecz niosąca istotne informacje. Tego niestety nie można napisać o większości wpisów. Też i Pana. Nie obrażam Pana. Dlaczego Pan mnie obraża? Nie raz brałem odpowiedzialność na siebie z większym ryzykiem niż panowie J. Bronś i M. Kołaciński. Pan wskazuje mi na odpowiedzialność? Zgoda, jeżeli podpisał się Pan swoim imieniem i nazwiskiem, bo w przeciwnym razie będzie to tylko obłuda i zakłamanie z Pana strony oraz unikanie - właśnie - odpowiedzialności. Właśnie, podpisując się własnym imieniem i nazwiskiem - biorę pełną odpowiedzialność, czego 98% tutejszych autorów wpisów nie czyni.

Zgłoś
cebos 20.09.2018 o 17:15

Rozumiem, że te 60 proc. dla Bronka daje sondażownia, która swą siedzibę ma przy Mikołajczyka :)

Zgłoś
...20.09.2018 o 16:38

Jasiu jedziemy z koksem. Dziś następne spotkanie z wyborcami. Oleśnica potrzebuje człowieka pracowitego a nie lalusia plastusia

Zgłoś
RDI20.09.2018 o 16:37

Tiaaa 60% Bronś chyba razem z wynikami sprzed 4 lat :D marzyciele i zaklinacze rzeczywistości :))))))

Zgłoś
Hahaha20.09.2018 o 16:32

Hahahahaha ubaw po pachy

Zgłoś
.20.09.2018 o 16:32

procenty- obyś się mylił przyjacielu bo to byłby koszmar.

Zgłoś
procenty20.09.2018 o 16:21

@Legantes, o czym Ty pieprzysz pseudomądralo. Bronś ma poparcie rzędu 60%, Kołaciński nie więcej jak 30%

Zgłoś
?20.09.2018 o 16:17

Jako rzecze Legantes, każdy nawet mało zorientowany w lokalnej polityce to rozumie no i oczywiście podczas wyborów samorządowych da temu wyraz. Bronś rozegrał z dziecinną łatwością Sarnę i o dziwo Horbacza. Swoją drogą po tym numerze z banitami m.in.(Pytlem, Pawłowskim Brymem) nie bardzo rozumiem postawę pana Horbacza, który może tolerować Sarnę w swoim otoczeniu?Bajeczki pod tytułem "Dla dobra Oleśnicy" proszę schować dla ciemnego ludu bądź dzieci, może one to kupią? Tylko że dzieci nie mają prawa głosu.

Zgłoś
Legantes20.09.2018 o 15:35

Najciekawiej przedstawia się Forum Rozwoju, choć są to osoby najczęściej związane wcześniej z PO, ale które odeszły z tej formacji, co nie powinno dziwić, bo w dzisiejszych czasach bycie w PO to po prostu obciach. Gruba jest ciekawa, wzbogacona o osoby nie związane do tej pory z żadną grupą ani z samorządem, jak choćby ich kandydatka na burmistrza. Wszyscy chyba jesteśmy ciekawi jaki wynik zrobi. Grupa ta jest ciekawa też dlatego, że tworzą ją ludzie, którzy mają potrzebę dużej niezależności, i ich odejście z PO związane było w dużej mierze z niezgadzaniem się podporządkowaniu Brosniowi, który od zawsze próbował sobie wszelkimi metodami lokalne PO kontrolować i nim sterować. Teraz to robi całkowicie. Ich odrębność wobec PO i Komitetu Bronsia wynika przede wszystkich właśnie z tego - czyli z powodów personalnych. Dla PO i Bronsia jest to grupa, która najbardziej jest przez nich zwalczana, o czym pisała Panorama, ponieważ PO, Bronś i FR walczą o głosy podobnego elektoratu. O ile dla Bronsia PO nie stanowi żadnego zagrożenia, bo są mu całkowicie podporządkowani, o tyle FR jest totalną ością w gardle, bo stoją oni do niego okoniem. Wszystkich bardzo interesuje wynik wyborczy FR, które zapewne będzie języczkiem uwagi również ze strony Bronsia, który być może (wówczas gdyby miał lepszy wynik niż Kołaciński - co jest wątpliwe, ale teoretycznie tego nie wykluczamy) będzie ich potrzebował do zbudowania większości.

Zgłoś
Legantes20.09.2018 o 15:24

Ale za to Komitet Bronsia to taki typowy KOD, skupiający w sobie PO, UW, N., i bezpartyjne osoby, które najczęściej są tzw. resortowymi, albo ich dziećmi - jak na przykład Horbacz. Właściwie to taka bezideowa masa, programu też nie mają, oprócz atakowania obecnego burmistrza, i chęci likwidacji tego, co zbudował, no i oczywiście "posprzątania" Oleśnicy, co chyba słusznie jest powszechnie odbierane jako zapowiedź czystek personalnych. Czyli taki typowy KOD, z silnym jednoosobowym przywództwem.

Zgłoś
MojaOlesnica.pl20.09.2018 o 15:19

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Trójka otworzyła swoje drzwi
dzisiaj o 11:18/ Aktualności
Powiatowy turniej tańca
dzisiaj o 11:10/ Sport
Otwarcie biura posłanki i senatora PO
dzisiaj o 10:58/ Aktualności
System informacji SMS w Bierutowie
dzisiaj o 09:32/ Aktualności
Projekty unijne w gminie Dobroszyce
dzisiaj o 09:22/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube