reklama
reklama
Dziś jest sobota, 23 lutego. Imieniny Damiana, Romany, Florentyna.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Jan Bronś: dlaczego kandyduję? [WIDEO]

19.09.2018 o 12:09Komentarzy: 131Kategoria: Aktualności
Jan Bronś, kandydat na burmistrza Oleśnicy, krytykuje obecne władze miasta z Prawa i Sprawiedliwości/Oleśnicy Razem. - Miasto spowolniło - ocenia J. Bronś i mówi, dlaczego zdecydował się kandydować.


Jan Bronś wyjaśnia, dlaczego kandyduje na urząd burmistrza Oleśnicy i krytykuje obecne władze miasta

Na facebookowej stronie komitetu wyborczego kandydata na burmistrza Oleśnicy Jana Bronsia pojawił się kolejny klip. Tym razem występuje w nim tylko Jan Bronś, który odpowiada, dlaczego zdecydował się kandydować.

- Moim celem jest budować, tworzyć, zmieniać rzeczywistość. Od lat się to udawało razem z mieszkańcami i dla mieszkańców. Byłem w stanie to realizować, znajdując środki i pozyskując je z wielu źródeł - mówi.

Kandydat krytykuje przy tym obecne władze miasta z Prawa i Sprawiedliwości/Oleśnicy Razem. - Dzisiaj miasto spowolniło. Spowolniło dlatego, że obecnie nim rządzący próbują zarządzać z ratusza. Tego się nie da zrobić. Miasto to jest żywy organizm. Trzeba go codziennie dotykać, spotykać się z ludźmi, rozmawiać. A nie z twierdzy ratusz próbować nim zarządzać. Trzeba kontaktować się, słuchać, wybierać wizje wizje i koncepcje, i mieć odwagę wdrażać je w życie - słyszymy w klipie wyborczym Jana Bronsia.

Wideo: materiał Jana Bronsia


rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (131)

Oleśniczanie 9.10.2018 o 17:35

Nie stworzono nowych miejsc pracy, nie zredukowano a wręcz pogłębiono zadłużenie atola, od 4 lat nie doczekaliśmy się oznakowania ulic na naszym osiedlu, rynek w dalszym ciągu jest martwy, miasto się nie rozwija po prostu nieudolne 4 lata,

Zgłoś
tyle w temacie22.09.2018 o 22:23

Sowa i Jego bronsiowi pomagierzy ciężko pracują tworząc i wklejając posty negatywne na komitet Kołacińskiego i pozytywne na Bronsia. Wydaje im się że dzięki temu hejtowi i propagandzie Bronś wygra wybory. Ale doświadczenie pokazuje, że to tak nie działa. 8 lat temu Sowa ze swoją ekipą dokładnie to samo robili by wypromować swój komitet i nawet w sondażu na MO mieli poparcie ponad 40%. W rzeczywistości w wyborach dostali ok. 3%. To pokazuje bezproduktywność takich działań. Dlatego niech sobie chłopaki piszą dalej, w końcu za to im płacą, a wyborcy i tak mają swój rozum i wybiorą najlepszą propozycję dla Oleśnicy.

Zgłoś
. 21.09.2018 o 01:19

Emeryta wyślemy na emeryturę

Zgłoś
Kobiety-kobietom20.09.2018 o 20:42

@Pasażer, Bronś był burmistrzem 20 lat i to za jego rządów stacja popadła w ruinę. Nieudolne rządy doprowadziło do tego skandalicznego stanu, o którym piszesz. Dlatego jedynym rozwiązaniem jest: Romanowicz na burmistrza!

Zgłoś
BK20.09.2018 o 19:15

Ja proponuję zabrać się za nonsensowną "rejonizacje szkół" ktoś z układami w zeszłym roku załatwił sobie żeby jego dzieci trafiły do szkoly nr8!!! Jak to jest możliwe że dzieci z ulic łączących się z ulicą Wiejską, na której jest szkoła musiały być włożone do miasta do szkoły nr 7 a dzieci z ulic łączących się z ulicą Ludwikowską do szkoły nr 8? Będziemy się chyba wymieniać dziećmi na ulicy Chopina i korkować dodatkowo rondo kręcąc się w kółko!!!

Zgłoś
Podróżnik20.09.2018 o 19:03

Szanowni Państwo! Czy ktoś wreszcie zajmie się zmianą warunków dojazdów do pracy poza miasto (Wrocław). Wielu Oleśniczan codziennie zmaga się z kuriozalnie złymi warunkami dojazdu do pracy. Fatalny stan taboru, nieracjonalnie układane rozkłady jazdy (pod potrzeby kolejarzy), opóźnienia (który pracodawca za to ma zapłacić?). A podatki płacimy w Oleśnicy, która nic nie robi aby nam pomóc!!

Zgłoś
Kolo20.09.2018 o 18:47

Ludzie...ale Wy macie wiedzę...niczego nie zlikwiduje bo nie może. Każda gmina musi mieć bibliotekę i instytucje kultury. Nie histeryzujcie i nie nakręcajcie się. Chyba że celowo ktoś ten zamęt wywołuje. Nie straszcie się tym Bronsiem. W końcu każdy kto go zna, wie że to porządny gościu.

Zgłoś
Mieszkaniec20.09.2018 o 18:42

Jakoś nie przeszkadza to od lat po tym bruku zmierzać do pracy....Nie przesadzajcie

Zgłoś
axa20.09.2018 o 18:34

za sam ten kośławy bruk w rynku gościu Bronś raz na zawsze powinien zniknąć z życia publicznego

Zgłoś
obserwator20.09.2018 o 17:03

Program pana Bronsia najlepiej tłumaczy zamiar likwidacji BiFK. Agatka ma być dyrektorką, nie bibliotekarką. To chyba jasne.

Zgłoś
Maria20.09.2018 o 16:19

[email protected]ść złych dziennikarzy - jak ci się portal nie podoba to: omijaj go szerokim łukiem, nie komentuj - proste? a może nie?!

Zgłoś
heheheh20.09.2018 o 15:42

@Mietek, lepiej bym tego nie ujął - Kołaciński - kościółkowo-pisowska sekta i trochę kibolstwa agresywnego i zajęcza warga do tego

Zgłoś
z forum20.09.2018 o 15:42

/Komitet Bronsia to taki typowy KOD, skupiający w sobie PO, UW, N., i bezpartyjne osoby, które najczęściej są tzw. resortowymi, albo ich dziećmi - jak na przykład Horbacz. Właściwie to taka bezideowa masa, programu też nie mają, oprócz atakowania obecnego burmistrza, i chęci likwidacji tego, co zbudował, no i oczywiście "posprzątania" Oleśnicy, co chyba słusznie jest powszechnie odbierane jako zapowiedź czystek personalnych. /

Zgłoś
Mietek20.09.2018 o 15:37

Takiego układu jak stworzył Kołacinski to jeszcze nie było to normalnie sekta z bojówką kiboli

Zgłoś
Rt20.09.2018 o 15:34

Kołacinski nic nie zrobił ciągnie inwestycje po Janku i tyle .Janek wracaj

Zgłoś
Maryja20.09.2018 o 13:14

Po prostu ten Pan zachorował na władzę.I nie godzi się krytykować Pana Kolacinskiego. Bić w czambuł wszystko co dotąd zrobił jest złe? Nie to polityka anty PiS za wszelką cenę.Odrobine samokrytyki i pokory panie kandydacie.Pan Burmistrz Kolacinski pokazał klasę a Pan co zrobił w sprawie choćby Atola?

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski20.09.2018 o 11:39

Zarówno Jan Bronś, tak i Michał Kołaciński nie nadaje się do pełnienia funkcji gospodarza miasta - nie mają wiedzy, a ich relacje z drugim człowiekiem są z perspektywy pana i poddanego. Jakże odmienną osobą jawi się pani Monika Romanowicz

Zgłoś
hłe hłe20.09.2018 o 10:42

Po obejrzeniu spotu J. B wzruszyłem się , niemal popłakałem.

Zgłoś
sex w małym mieście20.09.2018 o 10:03

Pierwszy punkt programu: likwidacja BiFK i "posprzątanie" Oleśnicy. Bardzo "ambitne" plany.

Zgłoś
nocny puchacz atakuje20.09.2018 o 09:26

Dlaczego kandyduje ? Proste chce żeby układ wrócił i się zemścił. Na to liczą Bernacki , Czarnecki i reszta tej sitwy. Dopełniona nowymi sługami nieomylnego, wierne podnóżki

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Czytam sobie - czytam tobie
dzisiaj o 06:36/ Kultura
Lekcja o Syrii i Sudanie w SP3
dzisiaj o 06:11/ Aktualności
Wybierali sołtysa w Smardzowie
dzisiaj o 05:15/ Aktualności
Mieszkańcy Nieciszowa na wyborach
dzisiaj o 05:11/ Aktualności
Pogoń wygrywa z Piastem
wczoraj/ Sport
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube