reklama
reklamareklama
Dziś jest wtorek, 22 stycznia. Imieniny Anastazego, Wincentego, Gaudentego.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Zawody w CrossBox Oleśnica [ZDJĘCIA]

10.09.2018 o 07:31Komentarzy: 7Kategoria: Sport
W CrossBox Oleśnica odbyły się zawody dla członków klubu. W zmaganiach wzięło udział jedenaście par.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia


Zawodnicy na podium

Niedawno w klubie Crossbox Oleśnica odbyły się pierwsze wewnętrzne zawody tego typu w naszym mieście. Do rywalizacji stanęło jedenaście par mieszanych, złożonych z członków klubu.

Do wykonania zawodnicy mieli między innymi martwy ciąg, biegi, przysiady, wyciskania sztangi, skoki na skakance, wskoki na skrzynie, ćwiczenia na drążku. Ostatni zestaw trwał pięć minut i był złożony z minutowych ćwiczeń, które pary musiały wykonywać synchronicznie. Z

- Pomimo wielkiego zmęczenia na twarzach wszystkich zawodników rysował się uśmiech i zadowolenie. Od każdego zawodnika biło uczucie satysfakcji z powodu ukończenia zawodów. Wszyscy zostali nagrodzeni gromkimi brawami przez licznie zgromadzonych kibiców. Zwycięzcami zostali Izabela Kaznowska i Bartosz Ziomek, którzy zaledwie o jeden punkt wyprzedzili parę Anna Galińska, Adrian Jakubowski. Podium zamknęli Kinga Handzlik i Szymon Kiraga. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe statuetki - czytamy w komunikacie.

- W Oleśnicy działamy od roku. Zebraliśmy grupę ludzi, którzy chcą poprawić swoją wydolność, sylwetkę, zdrowie psychiczne i fizyczne. Ćwiczenia, które wykonujemy są ogólnorozwojowe, mamy w swoich szeregach osoby, które oprócz treningu cross biegają maratony, grają w piłkę nożną, siatkówkę, trenują boks, a także inne dyscypliny sportu. Podczas zawodów, mimo, że wszyscy uczestnicy są amatorami, widać było bardzo wysoki poziom i wielkie zaangażowanie. Zainteresowanie było bardzo duże, dlatego będziemy organizować kolejne edycje takich zawodów - mówi Rafał Niziałek, właściciel klubu.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd, Marek Wiergowski

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (7)

dziku11.09.2018 o 14:11

Piszecie o NICEPSACH a po pierwszym treningu w Boxie zmienia sie myslenie nie jednego stalego bywalca silowni :) Warto jednak łączyć CROSS z siłownia . Będzie i NI.Ceps i dobra wydolność:) pozdrawiam pozytywnie nastawionych!

Zgłoś
mlody alkusek11.09.2018 o 13:16

[email protected]: no to docisnales paszojada ;-)

Zgłoś
adi11.09.2018 o 11:57

@byku to jest sportowa sylwetka, a nie nasterydowanego świniaka, o jakim mówisz, nad taką nie jednokrotnie jest więcej pracy, niż pare miesięcy żarcia paszy i tablicy mendelejewa, żeby się spompować jak najszyciej.. jeszcze pewnie pomijając nogi i brzuch, bo brzuchem nikomu nie j***esz

Zgłoś
zxcvb10.09.2018 o 21:51

byku, a co trzeba brać, żeby taki mieć?

Zgłoś
byku10.09.2018 o 14:56

ten co wygrał pokazuje NICEPS !!!!!! pająk ma większe,wstydziłbyś się koleś coś takiego pokazywać bo pośmiewisko robisz z siebie,jak zrobisz 50 cm w bicku to się chwal ale nie tym

Zgłoś
Czesiu10.09.2018 o 12:34

Czemu mieszanych? My z Mieciem jesteśmy parą i co, nie możemy? Absurd.

Zgłoś
mlody alkusek10.09.2018 o 10:53

A gdzie to jest? I po ile piwo w tym klubie? ;-)

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Jubilatka gościła u burmistrza
wczoraj/ Aktualności
Zadymienie w kamienicy przy Traugutta
wczoraj/ Aktualności
Zderzenie osobówki i autobusu
wczoraj/ Aktualności
Areszt dla podejrzanego o groźby
wczoraj/ Aktualności
Dzień Babci i Dziadka w SP w Zbytowej
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube