reklama
reklamareklama
Dziś jest wtorek, 22 stycznia. Imieniny Anastazego, Wincentego, Gaudentego.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Rekrutacja na zajęcia judo dla dzieci

9.09.2018 o 07:31Komentarzy: 2Kategoria: Sport
Klub sportowy Judo Tigers otwiera nabór na nowych członków. Do uczestnictwa w treningach Tygrysy zapraszają dzieci i młodzież. Co dla nowych zawodników szykują trenerzy?


Zawodnicy Judo Tigers / arch.

Klub sportowy Judo Tigers w bieżącym sezonie prowadzi zajęcia w wielu lokalizacjach na Dolnym Śląsku. Treningi odbywają się szkołach i ośrodkach sportowych m.in. w Oleśnicy i Dobroszycach.

Dzieci i młodzież będą ćwiczyć w grupach wiekowych o różnych poziomach zaawansowania. Jak czytamy w nadesłanym komunikacie, oprócz zajęć na macie, trenerzy zadbają również o wspólne integracje, wyjazdy oraz aktywne zaangażowanie rodziców Tygrysów w życie klubu.

- Chcemy pokazać dzieciom i rodzicom, że judo to świetna zabawa! Wpływa zarówno na sprawność fizyczną, ale też kształtuje charakter, samodyscyplinę i zdolność koncentracji przydatną podczas lekcji. Na naszych zajęciach rozwijamy umiejętności sportowe poprzez zabawę, a nie rywalizację. Szerokie uśmiechy naszych zawodników po zakończonym treningu to dla nas największa motywacja - mówi Michał Zamęcki, założyciel i jeden z trenerów Judo Tigers.

Początkiem roku w szkołach, w których będą odbywać się zajęcia, trenerzy przygotują specjalne lekcje pokazowe dla dzieci i młodzieży. Każdy będzie mógł przyjść i spróbować swoich sił w judo na specjalnie przygotowanej macie. Rodzice będą mieli również okazje zadać pytania trenerom i dowiedzieć się więcej na temat treningów. Dla każdego nowego zawodnika przewidziany jest pierwszy, bezpłatny trening. Więcej informacji na temat klubu oraz zajęć można znaleźć na stronie www.judotigers.pl.

źródło: Wills Integrated/Judo Tigers

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (2)

Mama21.09.2018 o 21:28

Judi super sport mojego syna bardzo ten sport ukształtował Jest odpowiedzialny punktualny bardzi samodzielny

Zgłoś
mama judoki9.09.2018 o 11:23

Polecam wszystkim, którzy się zastanawiają. Moje dzieci chodzą od 3 lat i są zachwycone. Naprawdę super sport i nie tylko. A trener najlepszy na świecie.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Jubilatka gościła u burmistrza
wczoraj/ Aktualności
Zadymienie w kamienicy przy Traugutta
wczoraj/ Aktualności
Zderzenie osobówki i autobusu
wczoraj/ Aktualności
Areszt dla podejrzanego o groźby
wczoraj/ Aktualności
Dzień Babci i Dziadka w SP w Zbytowej
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube