reklama
reklamareklama
Dziś jest czwartek, 17 stycznia. Imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Co powie Janek?

24.08.2018 o 11:20Komentarzy: 98Kategoria: Ciekawostki
Na facebooku pojawił się profil "Co powie Janek?", odnoszący się do osoby kandydata na burmistrza Jana Bronsia. Póki co, nie wiadomo czy profil został założony przez jego zwolenników czy też przeciwników.


Kampania wyborcza rusza pełną parą. Grafika z facebookowego profilu "Co powie Janek?"

W listopadzie 2016 roku na YouTubie został zaprezentowany klip zatytułowany „Co powie Janek? czyli dylematy oleśnickich Polityków”, który odnosił się do słów byłego członka powiatowej Platformy Obywatelskiej Sławomira Pytla.

- Większość dyskusji w Platformie przed podjęciem decyzji zaczynała się pytaniem „a co Janek na to powie?” lub „czy Janek się nie zdenerwuje?” - mówił niegdyś S. Pytel, który później odszedł z Platformy Obywatelskiej i współtworzył Forum Rozwoju.

Tytułowy Janek to oczywiście Jan Bronś, powiatowy radny, były i wieloletni burmistrz Oleśnicy, który ponownie powalczy o fotel gospodarza miasta w październiku.

Internetowy filmik, którego podkładem jest utwór Natalii Kukulskiej „Co powie tata”, obejrzano do dziś ponad 1500 razy. Okazuje się jednak, że to nie koniec telenoweli pt. „Co powie Janek?”. Wczoraj na facebooku pojawiła się strona o tej samej nazwie.

Póki co nie wiadomo czy jest to dzieło przeciwników byłego burmistrza, czy też jego zwolenników. Nie wiadomo też, co autorzy strony chcą przekazać mieszkańcom. Pewne jest natomiast, że to element kampanii wyborczej, bowiem gołym okiem widać, że pierwszy slajd na nowej stronie stworzony jest przez profesjonalnego rysownika.

To wszystko oznacza, że kampania wyborcza ruszyła już pełną parą. Jest to także zauważalne np. na internetowych stronach radnych w mediach społecznościowych, którzy ożywili się przed wyborami czy nawet na skrzyżowaniu w centrum Oleśnicy, gdzie rządzące Oleśnicą ugrupowanie Oleśnica Razem promuje na billboardzie ideę Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (98)

Podróżnik20.09.2018 o 20:04

W planach nie ma nic o Oleśniczanach dojeżdżających do pracy z Oleśnicy w fatalnych warunkach! Jazda pociągiem bez klimatyzacji w 30 st. upale to dla WAS może skończyć się wylewem lub udarem mózgu. Fatalny dworzec, tabor, tory, rozkłady jazdy układane pod potrzeby pracowników PKP. Kto z tą patologią wreszcie skończy. Przecież płacimy podatki w Oleśnicy, która nie zapewnia nam miejsc pracy!

Zgłoś
obserwuj16.09.2018 o 13:43

Tylko Jan Bronś. Zobaczcie, jaką ekipę zbudował. A PiS/ OR co? Nie ma się czym pochwalić.

Zgłoś
Ferrari15.09.2018 o 10:14

Przecież ten cały janek,wygląda jak typowy komuch z czerwoną facjatą Tutaj nie są potrzebna żadne argumenty,jak lewak ,to gnać !!!

Zgłoś
mila14.09.2018 o 22:52

Ludziom należy się szacunek a tego brak ze strony obecnej władzy. Nie musimy mieć takiego zdania jak oni, co nie znaczy że jesteśmy wrogami a tak nas traktują.Najbardziej poraża kłamstwo, buta i pogarda. Musi się coś zmienić inaczej nie ma tu przyszłości. Może najpierw dajmy szansę Bronsiowi, mając nadzieję, że weżmie się do pracy wykorzystując doświadczenie i licząc na to że z ostatniej porażki i jej przyczyn wyciągnie wnioski. Ma pan nasze głosy!

Zgłoś
.11.09.2018 o 15:06

Patrzcie PIS partia satrapy próbuje o każdym tak mówić chyba taki mają biuletyn

Zgłoś
kamil10.09.2018 o 20:48

Satrapa i dyktat hehe;] kiedyś, jak Bronś rządził od wielu kadencji pis mógł kłamać, że to komuch, że złodziej, że jest butny. Bo nie było do kogo porównać. Z tego co wiem wszystko okazało się bzdurą. Każdy kto nie pis to po....jasne. Równie dobrze razem dla olesnicy można uznać za mściwych komunistów bo zadłużają miasto i pracują bez wizji czyli to czego chciałby wróg. Problem w tym, że zadłużanie nie idzie na 500+ i inwestycje tylko na podwyżki dla swoich. Widziałem niejednokrotnie najbardziej charaktystycznego (przez komenty na MO) Pana Skrzypka podczas pracy. Ku*** jeśli ktoś mi powie, że likwiduje kilkuosobowy wydział, żeby zainwestować w jakość to wiem już, że jest kłamcą. Pewnie cała świta prezentuje taki poziom.

Zgłoś
m10.09.2018 o 01:30

@realista - janek nie jest samorządowiec, tylko satrapa, mający gdzieś samorządność.

Zgłoś
Kim Sam Jan9.09.2018 o 15:04

Mam jeszcze kupę.... do zrobienia

Zgłoś
Realista9.09.2018 o 14:38

Co powie Janek??? Janek powie sensownie, bo to jest mądry facet i stary samorządowiec. Człowiek, który przeprowadził Oleśnicę przez kryzysy i oddał jej kupę życia i który ma tu jeszcze wiele do zrobienia.

Zgłoś
raczek9.09.2018 o 11:00

Janek dlaczego po przegranych wyborach nie objąłeś stanowiska w prywatnym biznesie lub podobnych ? Bo nie masz kompetencji najłatwiej jest marnować pieniądze budżetu miasta bo nikt cię nie rozliczy

Zgłoś
...8.09.2018 o 22:52

@kasia, edytka - byłaś przy Bronsiu popychadłem, bo nic nie umiałaś i tak zostanie.

Zgłoś
..8.09.2018 o 21:08

styx- nie wszyscy poddali się dyktatowi Janka jest wielu porządnych ludzi w Oleśnicy.

Zgłoś
styx8.09.2018 o 18:24

najgorsi to tacy gównojady co jankowi dupe lizali a teraz na niego plują...to takie wszawstwo łonowe

Zgłoś
wae7.09.2018 o 15:11

gnac komuchówz miasta niech żyje pisiactwo

Zgłoś
Ferrari4.09.2018 o 17:06

Gonić komunistę z miasta !!!

Zgłoś
Wyborca3.09.2018 o 21:31

Pom?dlcie się za ojczyznę Tylko Janek

Zgłoś
.3.09.2018 o 17:51

Kasia, już do reszty oczadziałaś? Szanuj Kołacińskiego bo to bardzo uczciwy człowiek.

Zgłoś
Kasia3.09.2018 o 15:04

Najgorsze jak ktoś zachowuje się jak złodziej , który najpierw okradł sklep a ,potem dla zmyły wybiega i krzyczy łapcie złodzieja , a towarzysz Nienałtowski powinien ze wstydu zamilknąć jako wzorzec NIEOMYLNOŚCI , no może razem z Kołcińskim

Zgłoś
Internet pamięta 3.09.2018 o 15:03

Zobaczcie lepiej to https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3DiBk8zzMpypo&ved=2ahUKEwiyj8m08p7dAhVRK1AKHTxpBwQQiE4wAHoECAYQAg&usg=AOvVaw30zjqWvlYrrdgGte-A4vIm

Zgłoś
kronika2.09.2018 o 22:47

Poczytajcie lepiej artykuł, jak obecny burmistrz na sesji wypowiedział się do radnej. I nie piszcie, że an Bronś był jakiś tam. On nigdy nie pozwolił sobie na potraktowanie człowieka. I taka jest prawda. Na nic wasz hejt. Ludzie zobaczyli rzez ostatnie lata jak było a jak jest!

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Historia muzyką malowana
dzisiaj o 00:16/ Kultura
Wynik WOŚP w Twardogórze
wczoraj/ Aktualności
Żałoba i apel burmistrza
wczoraj/ Aktualności
Tu jest wyjątkowo niebezpiecznie!
wczoraj/ Aktualności
Termin gali przełożony
wczoraj/ Kultura
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube