reklama
reklama
Dziś jest czwartek, 21 lutego. Imieniny Eleonory, Kiejstuta, Fortunata.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Śmieci w Parku Kolejarzy Oleśnickich!

10.08.2018 o 09:33Komentarzy: 36Kategoria: Aktualności
W Parku Kolejarzy Oleśnickich zalegały śmieci i psie odchody! Mieszkańcy coraz częściej unikają tego miejsca.


Kolejna "antywizytówka" Oleśnicy

Wczoraj około godziny 13 jedna z mieszkanek wybrała się z rodziną i dzieckiem do Parku Kolejarzy Oleśnickich. To, co zastali na miejscu spowodowało, że szybko go opuścili.

Były to zalegające śmieci, wśród których zauważyliśmy także butelki po alkoholu. Część z odpadków znajduje się nawet na ogrodzonym placu zabaw, wysypując się z przepełnionego śmietnika.

- Do tego koło ławki są też psie kupy. Nie ma jak siedzieć z dziećmi! - informuje. Podobne sygnały wpłynęły do nas także od innych mieszkańców, którzy coraz częściej decydują się unikać tego miejsca.

- Wygląda na to, że służby odpowiedzialne za utrzymanie czystości nie zdążyły sprzątnąć tego terenu. Smutne jest to, że za bezmyślnym zaśmiecaniem mogą stać okoliczni mieszkańcy - komentuje inna osoba.


Po libacji zostały tylko puste butelki

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (36)

antykonfitura12.08.2018 o 18:53

Czy uczenie donosicielstwa to ma być panaceum na śmiecenie ?

Zgłoś
Adam12.08.2018 o 10:20

Kiedyś karała tam mandatami straż miejska ale ludziom nie odpowiadało że są karani za to że syfią i nie sprzątają oraz ci od piesków. Burmistrz powinien teraz tym się zająć skoro zlikwidował straż miejską

Zgłoś
też oleśniczanin12.08.2018 o 02:42

Oleśniczanin, policjanci muszą pilnować Kaczyńskiego.. Jakoś nie widzę burmistrza przyglądającego się zabrudzonemu i zasranemu miastu. Panie Kołaciński, potrzebna jest panu do tego uroczysta msza święta ?

Zgłoś
E.Moledziak11.08.2018 o 21:27

Krzysztow A Kowalski Ty to masz nawyki ormowca wszedzie chodzisz i weszysz powinienes zmienic swuj fach na przodownika zbrojnego ramienia dojnej zmiany!

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski11.08.2018 o 19:43

Tak też uważam jak ten Internauta, który nie musi się wstydzić tego co napisał i podpisał "Taka prawda". To jest jedna strona. Druga to zwracanie uwagi przez jednych - innym. Sporo jest też przykładów pozytywnych. Widziałem młodego mężczyznę jak mozolnie zgniatał nieduże kartony po pizzy, by zmieściły się w pojemniku. Często widuję właścicieli psów, którzy sprzątają po swoich pupilach.

Zgłoś
Oleśniczanin11.08.2018 o 15:10

Sama patologia co noc melanże hałas i burdy policji wogóle nie widać!!!!

Zgłoś
Elka11.08.2018 o 07:34

Co się dziwić śmieciom w parku , jeżeli ludzie wyrzucają śmieci , pety po papierosach, butelki po napojach i resztki jedzenia przez okna mieszkań!!! Dbanie o dobro publiczne wynosi się z domu, ale jak mamusia i tatuś tego nie nauczą, to potem są takie efekty...ehhhh, szkoda słów!!

Zgłoś
Taka prawda11.08.2018 o 06:04

To do cholery sami oleśniczanie śmiecą, to i niech do cholery sami sprzątają po sobie! Niestety tak jest w całej Polsce, wszędzie pełno śmierci! Niech każdy patrzy na siebie i od siebie zacznie naukę porządku i kultury! To śmiecenie , to wstyd dla ogromnej większości Polaków!

Zgłoś
Gdzie Policja?10.08.2018 o 23:03

Policji tam nie ma wcale, chodzę codziennie z dzieckiem do tego parku i nie widziałem od dawna tam Policjant?w

Zgłoś
WAM 10.08.2018 o 21:27

Podobno towarzyszu kołaciński to milicja miała dbać o porządek w mieście za zlikwidowaną przez was towarzyszu straż miejską. I co ja,sie kur.a pytam?

Zgłoś
M10.08.2018 o 21:21

Normalne, przecież ciągle patologia siedzi po nocach w tym parku. To samo jest na terenie przy szpitalu, jedno wielkie wysypisko śmieci. Policji oczywiście w tych miejscach nikt nie ma okazji oglądać.

Zgłoś
.10.08.2018 o 20:36

takich miejsc w Oleśnicy jest wiele

Zgłoś
Krystyna10.08.2018 o 19:56

A niech chleją jeszcze automaty bym z wodką darmowa postawił i dopalaczami

Zgłoś
Soul10.08.2018 o 19:53

@spacerowicz sam jesteś obsranym kundlem....

Zgłoś
Krzysztof 10.08.2018 o 19:39

Proszę o rejestrację tych, którzy chcą się wypowiedzieć i sprawa zostanie załatwiona. Inaczej każdy podpis może nie odpowiadać prawdziwej osobie. Pan Kowalski może nim nie być...

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski10.08.2018 o 19:16

Czystość wokół nas, czyli w parkach, na chodnikach, wokół budynków mieszkalnych, przy pojemnikach na odpadki jest świadectwem jak jeden człowiek szanuje drugiego człowieka. Przeglądając wpisy dokonywane chociażby tu - trudno doszukać się przejawów szacunku człowieka do człowieka, bo pisanie anonimowo jest wyrazem braku szacunku. I ? Internauta, chowający się za "m.in. brak mieszczan" pisze o rozwoju kultury umysłowej w Polsce, gdy sam, poprzez pisanie anonimowo, wyraża swój brak szacunku. Czyż nie jest to przejaw obłudy, albo fałszywego postrzegania relacji międzyludzkich, albo jeszcze inaczej - sam jest poza. To tak jak w skeczu Kabaretu Moralnego Niepokoju - małżeństwo wyliczało wady swoich znajomych i doszli małżonkowie do konkluzji, iż mają tylu znajomych i tylko oni są normalni.

Zgłoś
Krystyna10.08.2018 o 19:06

A pomyśleć że kiedyś był to park gdzie odbywały się potańcówki i konkursy na Dzień Działkowca Dzień Kolejarza oraz występowały różne zespoły muzyczne.Żal

Zgłoś
Ona10.08.2018 o 18:50

Mapa Zagrożeń - tam należy zaznaczać takie problemy. Tak mówią mundurowi. I problem zniknie?

Zgłoś
m.in. brak mieszczan10.08.2018 o 17:26

Istnieje jeszcze co najmniej kilka czynników, które utrudniały rozwój kultury umysłowej w Polsce. Na pierwszym miejscu wymieniłbym słaby rozwój miast. To właśnie tam powstają zwykle ośrodki nauki i kultury, tam też ludzie najczęściej się spotykają i wymieniają poglądy, następuje cyrkulacja wiedzy oraz informacji. W przeszłości Polacy żyli w dużym rozproszeniu, a dodatkowo poziom urbanizacji był ? i nadal jest ? wyraźnie niższy niż na Zachodzie. Tym samym nie została na polskich ziemiach stworzona silna kultura mieszczańska. Właśnie w jej obrębie powstawały na Zachodzie zjawiska istotne dla rozwoju nowoczesnej umysłowości. Mam tu na myśli głównie rolę kształcenia zawodowego i wyłaniania się profesjonalistów w wolnych zawodach oraz w zawodach inżynieryjnych. To oni stawali się symbolami nowoczesności, bo ich rozumowanie kształtowała zobiektywizowana wiedza, a nie romantyczne majaczenie. W tym samym czasie nasze nie tak liczne mieszczaństwo miało skłonność do kopiowania wzorów szlacheckich i sarmackich. Kultura umysłowa Polaków ? dlaczego myślimy tak, jak myślimy? prof. dr hab. Andrzej Zybała

Zgłoś
tylko SLD10.08.2018 o 16:59

Krzysztof Kowalski do ciebie! chcieliscie nowych porzadków to macie! czemu teraz psioczysz tak ma byc i basta? Muszą wrócic dobre stare sprawdzone rozwiazanie rodem z PRL-lu to bedzie porzadek

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Sygnał o możliwej śmierci mężczyzny
wczoraj/ Aktualności
Jazz w obiektywie Roberta Piętki
wczoraj/ Kultura
Spalice wybrały sołtysa
wczoraj/ Aktualności
Poczta Polska zamiast redaktora
wczoraj/ Aktualności
Kiedy ruszy przebudowa pl. Zwycięstwa?
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube