reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 23 marca. Imieniny Oktawiana, Pelagii, Zbisława.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Zwłoki znalezione w mieszkaniach

8.08.2018 o 14:13Komentarzy: 9Kategoria: Aktualności
Dwa przypadki zgonów w mieszkaniach na terenie Oleśnicy w krótkim odstępie czasu zanotowała policja. Przypuszcza się, że nastąpiły one z przyczyn naturalnych.


Policja pod jednym z bloków na Serbinowie

Wczoraj w godzinach popołudniowych w bloku przy pl. Zwycięstwa w Oleśnicy znaleziono zwłoki starszej kobiety.

- Był to zgon z przyczyn naturalnych - mówi portalowi MojaOlesnica.pl st. asp. Sławomir Gierlach z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.

Z kolei dzisiaj przed południem policja i straż pożarna dostała się do jednego z mieszkań na Serbinowie. Znaleziono tam ciało mężczyzny. Okoliczności jego śmierci są wyjaśniane przez policję i mundurowych.


Akcja straży pożarnej przy ulicy Sucharskiego

op

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (9)

Melka14.08.2018 o 21:43

Jezus Chrystus, co to za komentarz tej trzustki, wykład medyczny dla studenta medycyny, szok termiczny, ale cz ubki działają

Zgłoś
trzustka13.08.2018 o 21:39

Część jamy brzusznej człowieka. 1?7: drogi żółciowe, 8: brodawka dwunastnicza, 9: pęcherzyk żółciowy, 10?11: płaty wątroby, 12: śledziona, 13: przełyk, 14: żołądek, 15: trzustka, 16: przewód trzustkowy dodatkowy, 17: przewód trzustkowy, 18: jelito cienkie, 19: dwunastnica, 20: jelito czcze, 21?22: nerki. Trzustka kota domowego. Trzustka człowieka. 1: głowa trzustki, 2: wyrostek haczykowaty, 3: wcięcie trzustki, 4: trzon t., 5: powierzchnia przednia t., 6: powierzchnia wewnętrzna t., 7: powierzchnia górna t., 8: brzeg przedni t., 9: brzeg wewnętrzny t., 10: guz sieciowy, 11: ogon t., 12: dwunastnica. Trzustka (łac. pancreas) ? narząd gruczołowy kręgowców, przy czym trzustka wyspowa występuje też u innych strunowców[1]. Przybiera rozmaite formy u różnych taksonów. Może być zwartym narządem lub być rozproszona wśród innych tkanek. Powstaje z trzech zawiązków w nabłonku jelita, przy czym u ssaków jeden zanika. Składa się z dwóch rodzajów tkanek: pęcherzykowej i wyspowej. Pęcherzyki trzustkowe są gruczołami zewnątrzwydzielniczymi produkującymi wiele enzymów trawiennych, rozkładających różne rodzaje pokarmu. Łączą się one z wydzielinami ścian uchodzących do jelita przewodów wyprowadzających tworząc sok trzustkowy. Wysepki trzustkowe są rozproszone lub tworzą odrębny narząd. Wyróżnia się w nich 5 rodzajów komórek. Pełnią funkcję gruczołów dokrewnych, wydzielając m.in. hormony: insulinę, somatostatynę, a u żuchwowców też glukagon.

Zgłoś
Jaav12.08.2018 o 12:09

Jakie on brał wynalazki, Pil czysta ze sklepu,

Zgłoś
trumna10.08.2018 o 14:12

Pojęcie ?eutanazja? po raz pierwszy pojawiło się najprawdopodobniej w V w. p.n.e., w komedii Kratinosa o nieustalonym tytule. Określił on w ten sposób ?osobę mającą dobrą śmierć? nie wyjaśniając sensu tego terminu. Po raz kolejny pojęcie to zostało użyte pod koniec IV w. p.n.e. przez innego greckiego poetę ? Menandra. Drugie znaczenie nadane terminowi ?euthanatos?, określało ?łatwą śmierć? będącą efektem posiadania dystansu do własnego życia[5]. Także w kulturze Starożytnego Rzymu pojęcie ?eutanazji? było obecne. Swetoniusz w Żywotach cezarów, zawarł opis śmierci cesarza Oktawiana Augusta, który chciał umrzeć w spokoju, bezboleśnie, szybko a nade wszystko świadomie, tak by móc uporządkować swoje sprawy, co było mu dane[5]. Zatem w powyższych znaczeniach, na początku swojej historii, termin ?eutanazja? oznaczał śmierć naturalną, ale w takim stanie zdrowia, by nie była ona powolnym umieraniem połączonym z cierpieniem[6].

Zgłoś
Szakal10.08.2018 o 13:24

Sucharskiego wiem kto to ten wykolejeniec Mirek.B te wynalazki go wykonczyly i wykitowal w domu

Zgłoś
AleLalaMaNochala9.08.2018 o 07:55

to wina PiS i konowałcińskiego - przez nich Allach zsyła na nas gniew w postaci upałów

Zgłoś
Hydrałlik8.08.2018 o 17:26

Żar robi swoje.Pewnie oboje uduszeni od upału.

Zgłoś
Niezadowolony8.08.2018 o 16:08

W tym wspaniałym kraju, gdzie młodzi i średnia klasa wiekowa musi wyjechać żeby zarobić. Nikt nie ma czasu zająć się starszymi.

Zgłoś
przykre8.08.2018 o 15:19

Upały wykańczają starszych i schorowanych...

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Gwiazdy na Dni Twardogóry 2019
dzisiaj o 07:21/ Kultura
Piknik ekologiczny w Bierutowie
dzisiaj o 06:25/ Aktualności
Oni wystąpią na przeglądzie SONORO
wczoraj/ Kultura
Policja na ratunek niedoszłemu samobójcy
wczoraj/ Aktualności
Odwołany dyrektor pozwie starostwo?
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube