reklama
reklama
Dziś jest czwartek, 21 lutego. Imieniny Eleonory, Kiejstuta, Fortunata.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Zwłoki znalezione w mieszkaniach

8.08.2018 o 14:13Komentarzy: 9Kategoria: Aktualności
Dwa przypadki zgonów w mieszkaniach na terenie Oleśnicy w krótkim odstępie czasu zanotowała policja. Przypuszcza się, że nastąpiły one z przyczyn naturalnych.


Policja pod jednym z bloków na Serbinowie

Wczoraj w godzinach popołudniowych w bloku przy pl. Zwycięstwa w Oleśnicy znaleziono zwłoki starszej kobiety.

- Był to zgon z przyczyn naturalnych - mówi portalowi MojaOlesnica.pl st. asp. Sławomir Gierlach z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.

Z kolei dzisiaj przed południem policja i straż pożarna dostała się do jednego z mieszkań na Serbinowie. Znaleziono tam ciało mężczyzny. Okoliczności jego śmierci są wyjaśniane przez policję i mundurowych.


Akcja straży pożarnej przy ulicy Sucharskiego

op

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (9)

Melka14.08.2018 o 21:43

Jezus Chrystus, co to za komentarz tej trzustki, wykład medyczny dla studenta medycyny, szok termiczny, ale cz ubki działają

Zgłoś
trzustka13.08.2018 o 21:39

Część jamy brzusznej człowieka. 1?7: drogi żółciowe, 8: brodawka dwunastnicza, 9: pęcherzyk żółciowy, 10?11: płaty wątroby, 12: śledziona, 13: przełyk, 14: żołądek, 15: trzustka, 16: przewód trzustkowy dodatkowy, 17: przewód trzustkowy, 18: jelito cienkie, 19: dwunastnica, 20: jelito czcze, 21?22: nerki. Trzustka kota domowego. Trzustka człowieka. 1: głowa trzustki, 2: wyrostek haczykowaty, 3: wcięcie trzustki, 4: trzon t., 5: powierzchnia przednia t., 6: powierzchnia wewnętrzna t., 7: powierzchnia górna t., 8: brzeg przedni t., 9: brzeg wewnętrzny t., 10: guz sieciowy, 11: ogon t., 12: dwunastnica. Trzustka (łac. pancreas) ? narząd gruczołowy kręgowców, przy czym trzustka wyspowa występuje też u innych strunowców[1]. Przybiera rozmaite formy u różnych taksonów. Może być zwartym narządem lub być rozproszona wśród innych tkanek. Powstaje z trzech zawiązków w nabłonku jelita, przy czym u ssaków jeden zanika. Składa się z dwóch rodzajów tkanek: pęcherzykowej i wyspowej. Pęcherzyki trzustkowe są gruczołami zewnątrzwydzielniczymi produkującymi wiele enzymów trawiennych, rozkładających różne rodzaje pokarmu. Łączą się one z wydzielinami ścian uchodzących do jelita przewodów wyprowadzających tworząc sok trzustkowy. Wysepki trzustkowe są rozproszone lub tworzą odrębny narząd. Wyróżnia się w nich 5 rodzajów komórek. Pełnią funkcję gruczołów dokrewnych, wydzielając m.in. hormony: insulinę, somatostatynę, a u żuchwowców też glukagon.

Zgłoś
Jaav12.08.2018 o 12:09

Jakie on brał wynalazki, Pil czysta ze sklepu,

Zgłoś
trumna10.08.2018 o 14:12

Pojęcie ?eutanazja? po raz pierwszy pojawiło się najprawdopodobniej w V w. p.n.e., w komedii Kratinosa o nieustalonym tytule. Określił on w ten sposób ?osobę mającą dobrą śmierć? nie wyjaśniając sensu tego terminu. Po raz kolejny pojęcie to zostało użyte pod koniec IV w. p.n.e. przez innego greckiego poetę ? Menandra. Drugie znaczenie nadane terminowi ?euthanatos?, określało ?łatwą śmierć? będącą efektem posiadania dystansu do własnego życia[5]. Także w kulturze Starożytnego Rzymu pojęcie ?eutanazji? było obecne. Swetoniusz w Żywotach cezarów, zawarł opis śmierci cesarza Oktawiana Augusta, który chciał umrzeć w spokoju, bezboleśnie, szybko a nade wszystko świadomie, tak by móc uporządkować swoje sprawy, co było mu dane[5]. Zatem w powyższych znaczeniach, na początku swojej historii, termin ?eutanazja? oznaczał śmierć naturalną, ale w takim stanie zdrowia, by nie była ona powolnym umieraniem połączonym z cierpieniem[6].

Zgłoś
Szakal10.08.2018 o 13:24

Sucharskiego wiem kto to ten wykolejeniec Mirek.B te wynalazki go wykonczyly i wykitowal w domu

Zgłoś
AleLalaMaNochala9.08.2018 o 07:55

to wina PiS i konowałcińskiego - przez nich Allach zsyła na nas gniew w postaci upałów

Zgłoś
Hydrałlik8.08.2018 o 17:26

Żar robi swoje.Pewnie oboje uduszeni od upału.

Zgłoś
Niezadowolony8.08.2018 o 16:08

W tym wspaniałym kraju, gdzie młodzi i średnia klasa wiekowa musi wyjechać żeby zarobić. Nikt nie ma czasu zająć się starszymi.

Zgłoś
przykre8.08.2018 o 15:19

Upały wykańczają starszych i schorowanych...

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Sygnał o możliwej śmierci mężczyzny
wczoraj/ Aktualności
Jazz w obiektywie Roberta Piętki
wczoraj/ Kultura
Spalice wybrały sołtysa
wczoraj/ Aktualności
Poczta Polska zamiast redaktora
wczoraj/ Aktualności
Kiedy ruszy przebudowa pl. Zwycięstwa?
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube