reklama
reklama
Dziś jest czwartek, 21 lutego. Imieniny Eleonory, Kiejstuta, Fortunata.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Piknik "Na pomoc! Mam cyberdziecko" [ZDJĘCIA]

18.06.2018 o 08:24Komentarzy: 11Kategoria: Aktualności
Miejska Komisja Rozwiązywania Problemow Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii zorganizowała piknik pod hasłem "Na pomoc! Mam cyberdziecko".

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia


Piknik MKRPAiPN

Wczoraj przez kilka godzin przy amfiteatrze w Parku nad Stawami w Oleśnicy odbywał się piknik rodzinny, którego organizatorem była Miejska Komisja Rozwiązywania Problemow Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii.

Tematem przewodnim wydarzenia było radzenie sobie z problemem uzależnienia dzieci od cyberprzestrzeni. W programie znalazły się m.in. występy artystyczne, dmuchańce, zajęcia artystyczne, puszczanie baniek oraz dyżury specjalistów w sprawach uzależnień dzieci i młodzieży.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (11)

Antynatalista20.06.2018 o 10:35

@padux2 sensem życia jest to co ktoś sobie uzna za sens życia. Hedonizm, materializm i epikureizm to też sens życia. Moją ojczyzną jest miejsce mojego urodzenia, a nie jakieś dziecioroby. Rodzina to ścierwo najgorsze i piekło dla dziecka. Lepiej dla twoich dzieci żebyś spuścił się w doniczkę i lepiej byłoby dla ciebie gdyby twoi rodzice też to zrobili. Ale bezmyślnie popełniasz ten sam błąd, a twoje dzieci pewnie też go powtórzą...

Zgłoś
padux220.06.2018 o 09:23

Anty..... nie oszukuj sensu życia -człowieku , wyrwij się ze swojej nihilistycznej świadomości , która sytuuje cię w pozycji gorszej niż bydło. Pozbądź się swoich egzystencjalnych rozterek i uwierz, że nie wziąłeś się z doniczki, a "dziecioroby" i" bękarty" to twoja ojczyzna ,oczywiścia zakładam, że nie masz rodziny- no bo skąd z doniczki?

Zgłoś
Antynatalista19.06.2018 o 10:09

@padux2 idiotami są właśnie takie dziecioroby jak ty którzy uważają że wokół twoich dzieci kręci się cały świat. Jak narobiłeś bachorów to je sobie pilnuj, nikt ci nie kazał płodzić ani rodzić to twój kaprys więc sam sobie o niego dbaj. Odetnij mu internet, zamknij go w pokoju i nie wypuszczaj do 18 roku życia. Żadnego szacunku wyłącznie pogardą dla roszczeniowych dzieciorobów i ich bękartów. Jak dla mnie mogłeś się spuścić w doniczkę zamiast biadolić jacy to bezdzietni są źli i jak was traktują. Traktujemy was tak jak na to zasługujecie. Zero litości dla takich jak wy, jak sobie pościeli liście tak się wyśpicie

Zgłoś
padux219.06.2018 o 09:16

Blablanie bezdzietnych idiotów ,którzy dookoła siebie widzą tylko ich własną wersję świata nie zdających sobie sprawy jak wielkim zagrożeniem jest niekontrolowane serfowanie dziecka w cyberprzestrzeni jest idiotyzmem. Szanujmy proszę ludzi ,którzy chcą dobra naszych i waszych dzieci.

Zgłoś
Mama18.06.2018 o 22:05

Bartnik szarżujący po alejce nad stawami i pouczający spacerowiczów to najlepsza wizytówka tej imprezy. Nic dodać, nic ująć. Żenada na całego.

Zgłoś
1018.06.2018 o 13:48

Świetlicowe mamuśki !

Zgłoś
PiS & Love18.06.2018 o 12:06

Super sprawa,bardzo fajne przedsięwzięcie. Dziękuję

Zgłoś
racjonalista Domański18.06.2018 o 10:12

Największym zagrożeniem jest parasol ochronny nad takimi imprezami przez kościół kat. Służalczy postomuniści, z czasów dominacji ZSRR, np. "moherowy doktor" czy syn czołowego wojskowego komunisty i funkcjonariusza stanu wojennego w Oleśnicy,dziś we władzach powiatu. To ludzie których wahadło życiowe zawsze jest w skrajnej pozycji. Nie ma w tych zachowaniach i działaniu normalności. Jeszcze jak widzę faceta w sutannie to wiem, to jak za czasów komuny sekretarz partii. To zawsze ludzie o pokręconych charakterach. Nie wolno mieć zaufania do żadnego klechy jak kiedyś do sekretarza partii. A poza tym kaznodziejów omijam z daleka, za ich zawodowe łgarstwa !

Zgłoś
Elka18.06.2018 o 09:35

Każda forma uświadamiania rodziców o zagrożeniu ich dzieci w cyberprzestrzeni jest dobra. Dużo osób, wręczając dziecku telefon, tablet lub laptopa , nie zdaje sobie sprawy na jakie niebezpieczeństwo ich naraża.

Zgłoś
głos_rozsądku18.06.2018 o 09:10

Brak wysokiej kultury podwórkowej = "cyberholizm"

Zgłoś
piniondze na chore dzieci18.06.2018 o 08:39

Pikniki jakies koncertow sie zachciewa a ile to piniendzy na chore dzieci lepiej dac!

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
764. urodziny Oleśnicy
dzisiaj o 18:03/ Aktualności
Dron zbada jakość powietrza
dzisiaj o 17:39/ Aktualności
Bezzasadna skarga na burmistrza
dzisiaj o 17:20/ Aktualności
Śmieci w lesie w Ligocie Polskiej
dzisiaj o 17:18/ Aktualności
Fotopstryk: drzewo rośnie na odwrót?
dzisiaj o 15:23/ Ciekawostki
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube