reklama
reklama
Dziś jest czwartek, 21 lutego. Imieniny Eleonory, Kiejstuta, Fortunata.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Zbierali pieniądze na leczenie dla Hani [ZDJĘCIA]

17.06.2018 o 21:13Komentarzy: 50Kategoria: Aktualności
Dziś na terenie amfiteatru przy oleśnickich stawach miał miejsce koncert charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie chorej na cukrzycę Hani.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia


Nad stawami miał miejsce koncert dla Hani

Dzisiaj na terenie amfiteatru przy oleśnickich stawach miał miejsce koncert charytatywny w ramach pomocy dla małej Hani, która zmaga się z cukrzycą typu I.

W ramach wydarzenia wystąpili miejscowi artyści, co przyciągnęło wielu spragnionych muzyki mieszkańców. Oprócz tego na wszystkich chętnych czekały licytacje wartościowych przedmiotów, zabawy dla dzieci, malowanie twarzy, bańki mydlane, a także lody, wata cukrowa i ciasta.

Całość odbyła się pod patronatem burmistrza Michała Kołacińskiego. Wydarzenie poprowadził miejski radny i utytułowany bokser Wojciech Bartnik. Jak podają organizatorzy, dla Hani zebrano łączną kwotę 17.975,50 złotych.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (50)

głos_rozsądku20.06.2018 o 19:14

@Krzysztof A. Kowalski co do meritum pańskich wypowiedzi nikt nie kwestionuje pańskich społecznikowskich zapędów,lecz w obecnej groteskowej polityce na każdym szczeblu Pańskie wywody to "wołanie na puszczy"...Każda ekipa od 4 czerwca 1989 roku stosuje propagandowe zagrywki rodem z połowy XVIII wieku-mentalność folwarczna(cytat za dziennikarzem Kubą Wątłym z kanału TV SUPERSTACJA) mające na celu ukryć bolszewickie podstawy działalności autokratycznych kanapowych partyjek i koalicyjek...Dopóki nie będzie lewicy wolnościowej czyli bezprzymiotnikowych socjalistów nic się nie zmieni...Jakim autorytetem dla mnie człowieka z 1980 roku może być agent SB a potem WSI LW czy obrońca dewiantów seksualnych JP2PAC ??? Dopóki każda opcja chodzi "na pasku" Watykanu,Waszyngtonu czy Brukseli będziemy nadal Pakistanem Europy :-)

Zgłoś
Tadeusz 20.06.2018 o 06:48

Nie zwalaj nic na samorządowców , dlaczego sam nie zaczniesz działać w sprawie budynku po WKU , oczywiście masz prawo krytykować wszystko i to Ci tylko wychodzi , nic Pan nie potrafi zorganizować , tak jak napisała Monika ,zorganizuj coś dla dzieci i my to ocenimy ,ocenia pan to co zorganizował Bartnik .a wcześniej Chrzanowski

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski19.06.2018 o 22:54

Do Internauty, podpisującego się Tadzio: czy to Pana prawdziwe imię? Jeżeli nie, to jest Pan tchórzem nie mającym szacunku do drugiego człowieka, ba pisząc "Poza sobą kryrykujesz organizatorów czegokolwiek" dajesz Pan do zrozumienia, iż jesteś zdenerwowany, co wynika z pisowni słowa "kryrykujesz", a jeżeli miało to być "krytykujesz", to napisał Pan nieprawdę. Proszę udowodnić tą swoją (według mnie nieprawdziwą tezę), a jeżeli Pan nie potrafi tego, to proszę nie pisać bzdur. Co to znaczy "czegokolwiek"? Mam prawo do wpisywania tu moich uwag. A jeszcze nikt nie zaprzeczył temu, co napisałem. Koszmarnie napisałeś swój wpis. Co do zabytku - samorządowcy oleśniccy wielokrotnie otrzymali ode mnie prawne podstawy do działania - nic nie uczynili. Można było wiele uczynić, ale powinni to uczynić przedstawiciele lokalnego samorządu.

Zgłoś
aga19.06.2018 o 20:23

Szanowny Panie Kowalski jak Pan oceni mecz ,uwielbiam to ze jeździ Pan po wszystkich

Zgłoś
Polonus19.06.2018 o 15:43

Czy szanowny Pan Kowalski będzie kandydatem na burmistrza Oleśnicy?z takimi osiągnięciami ma mój głos.

Zgłoś
[O_O]19.06.2018 o 14:47

Tadziu, samorządowcy w Oleśnicy i tak nic nie robią, KOMPLETNIE NIC! Więc dobrze że ktoś próbuje od nich czegoś wymagać. Może chociaż dla świętego sposobu coś zaczną robić. Chociaż nie, teraz przed wyborami to i tak już ich nie dotyczy.

Zgłoś
[O_O]19.06.2018 o 14:43

// abstrahując // Na czym polegają te (nagminne ostatnio) błędy pisowni, gdzie jakby wtrącane są zupełnie bezsensowne wyrazy? To jakoś automatycznie jest wpisywane? Jakich przeglądarek (dodatków) używacie?

Zgłoś
Tadzio19.06.2018 o 14:32

Gdzie Kowalski widzisz problem ???? Poza sobą kryrykujesz organizatorów czegokolwiek w Oleśnicy taka czy inna inicjatywę Ale ok.zostanmy przy spalonym zabytku i samorządzie bo widzę że bardzo serce o to Cię boli .samorząd ma to gdzieś dlatego że właścicel tego budynku jest ale ma w skupie olesnickie zabytki bo nie jest związany niczym z Oleśnica Ty twierdzisz że jest to obiekt zabytkowy i masz w 1000 % rację. Więc jako miłośnik Oleśnicy działacz i społecznik z takimi osiągnięciami jak sam się niżej podpisałes pisz do konserwatora zabytków aby pszczół postępowanie o zniszczenie obiektu zabytkowego światowej klasy - gdzie widzisz problem albo napisz do właścicela tej nieruchomości żeby Ci jak przekazał a Ty ja wyremonujesz i po sprawie

Zgłoś
Krzysztof A Kowalski19.06.2018 o 13:01

Dodam: jeżeli komuś coś tu zarzucam, to jest to merytoryczne, z podaniem faktów. Nikogo nie obrażam. No, chyba, że dla kogoś podanie faktów i wskazanie na bezczynność samorządowca jest obrażające.

Zgłoś
Krzysztof A Kowalski19.06.2018 o 12:57

Do tchórzliwego Internauty zza tlk: nie chowa się tak, jak Ty. Nie obrażam innych tak jak Ty. Ty nie masz szacunku wobec innych, bo piszesz anonimowo. Ha, prawdę napisałeś, że samorządowe ma prawo do ratowania zabytków, ale problem w tym, że Oleśnicy z tego nie korzystają. Anonimowość jest przejawem słabości.

Zgłoś
tlk19.06.2018 o 12:08

Do tchórzliwego Internauty podpisującego się Krzysztof A.Kowalski to czemu nie wybrali Pana na burmistrza ???????????????????????????????????????????????????? nie czepiaj się Pan ludzi którzy chcą jeszcze cokolwiek robić w Oleśnicy.Jako mieszkaniec Oleśnicy tak samo pan ma prawo ratować zbytki jak samorządowiec lub inny podmiot ,wnioski o popełnieniu przestępstwa poprzez zniszczenie zabytku

Zgłoś
GIZELA19.06.2018 o 10:54

Super, Gratulacje jeżeli tak było nikt Panu tych zasług nie odbiera i nie krytykuje, co często sam Pan czyni wobec innych. Życzę wszystkiego dobrego i najpiękniejszego!!

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski19.06.2018 o 10:42

Czy ktoś wie? Dzięki moim staraniom przed laty: oleśnicki samorząd otrzymał duży mahoniowy stół konferencyjny z kompletem krzeseł, powstała redakcja "Gazety Oleśnickiej", odbywał się turniej charytatywny z udziałem reprezentacji Konsulatu Generalnego Niemiec, reprezentacji Gminy Oleśnica, Miasta Oleśnica, Urzędu Wojewódzkiego, pierwszy mecz piłki nożnej reprezentacja Konsulatu Generalnego Niemiec (po zjednoczeniu) rozegrała z reprezentacją Gminy Oleśnica, poprzedni burmistrz Oleśnicy wszedł w kręgi niemieckiego biznesu, inwestującego na Dolnym Śląski, Powiat Oleśnicki mógł zostać partnerem przemysłowego okręgu Kamentz - tego nie chciał pan Potyrała, oleśniccy artyści mogli uczestniczyć w londyńskim wydarzeniu kulturalnym (jedna osoba chciała i uczestniczyła), podczas wydarzeń sportowych o randze międzynarodowej (Stuttgart, Berlin, Budapeszt, Wiedeń) - pomagałem przybyszom z Oleśnicy, przedsiębiorcy z Oleśnicy mogli korzystać z mojego wsparcia, Bierutów stał się partnerem niemieckiego Bernstadt, samorządowcy Oleśnicy nie chcieli partnerstwa z Deggendorf (miasto znacznie poważniejsze od obecnego partnera), oleśnicka szkoła mogła nawiązać współpracę ze szkołami z holenderskiego Appelndorn itd.

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski19.06.2018 o 10:31

Do tchórzliwego Internauty, któremu odwagi wystarcza na ukrywanie się za: "Kibic boksu z siekirowic " - nie dziwię się, że Internauto chowasz się, bo przede wszystkim nie potrafisz poprawnie konstruować zdania. To jest przykre, gdy Polak tak kaleczy polską pisownię. Zabytkowe obiekty przy ul. Wojska Polskiego są na liście Narodowego Instytutu Dziedzictwa - oleśniccy samorządowcy nie uczynili nic dla ich ratowania. Sam w pojedynkę, jako mieszkaniec Oleśnicy - nic nie osiągnę - żaden dolnośląski parlamentarzysta na jeden, pojedynczy głos - nie odpowiedział. A te obiekty mogły być znakomitą wizytówką Oleśnicy - magnesem przyciągającym turystów, biznesmenów. Oleśniccy samorządowcy wielokrotnie otrzymywali ode mnie prawne wskazówki. Nic nie uczynili. Człowieku, gdybyś czynił tyle ile ja - nie pisałbyś tego, co napisałeś. Popraw swoją pisownię. Tak, właśnie mało wiedzy oleśnickich samorządowców to coś podobnego do zdań napisanych przez Pana - Internauto.

Zgłoś
Kolejarz 19.06.2018 o 10:21

Pan Kowalski WYBUDOWAŁ Olesnicki dworzec PKP

Zgłoś
Kibic boksu z siekirowic 19.06.2018 o 10:19

Panie Krzysztofie A Kowalski przykry jest Pan wypisują wszystkim cokolwiek robiący w Oleśnicy krytyczne komentarze.czepia się Pan wszystkiego to sportu to pałacyku powojskowego, zależy Panu jak to Pan sam pisze na tym zabytku to proszę powiadomić prokuraturę o zniszczeniu zabytku jest właścicel tego obiektu dostanie nakaz zabezpieczenia i problem zniknie ale oczywiście woli Pan siedzieć i polemizować na mo dlatego że tak prościej .miej siedzenia przed klawiaturą więcej działania życzę Panu

Zgłoś
Monika19.06.2018 o 10:10

Po jego działaniach został wyremontowany stadion na brzozowej

Zgłoś
Fik19.06.2018 o 10:09

PAN KOWALSKI DO WIELKI CZŁOWIEK WYBUDOWAŁ OBWODNICĘ OLEŚNICY

Zgłoś
Olesniczanin 19.06.2018 o 10:07

Co Kowalski uczynił dla tego miasta czy ktoś wie ???

Zgłoś
Ania 19.06.2018 o 08:44

Dobre , uczyniłem od 20 trwa ,co takiego Pan uczynił ?

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
764. urodziny Oleśnicy
dzisiaj o 18:03/ Aktualności
Dron zbada jakość powietrza
dzisiaj o 17:39/ Aktualności
Bezzasadna skarga na burmistrza
dzisiaj o 17:20/ Aktualności
Śmieci w lesie w Ligocie Polskiej
dzisiaj o 17:18/ Aktualności
Fotopstryk: drzewo rośnie na odwrót?
dzisiaj o 15:23/ Ciekawostki
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube