reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest wtorek, 21 maja. Imieniny Kryspina, Wiktora, Jana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

COB na półmaratonie Słowaka

12.06.2018 o 13:58Komentarzy: 3Kategoria: Sport
Publikujemy relację stowarzyszenia Cała Oleśnica Biega z udziału zawodników w Półmaratonie "Słowaka" w Grodzisku Wielkopolskim.W ubiegłą niedzielę o godzinie 5 grupa 40 biegaczy z Oleśnicy i okolic wyruszyła na jeden z najbardziej utytułowanych półmaratonów w Polsce - Półmaraton "Słowaka" w Grodzisku Wielkopolskim.

Wyjazd został zorganizowany przez Stowarzyszenie Cała Oleśnica Biega, był skierowany do wszystkich zapisanych na wspomniany bieg, a także osób zainteresowanych udziałem w wydarzeniu w roli widza. Za transport na miejsce odpowiadał autokar udostępniony przez Fundację Tomek i Tola w Oleśnicy, którego wynajęcie pomaga dzieciom wyjechać na kolonie marzeń. Podczas zawodów w Grodzisku Wlkp. grupa COB testowała również nowe koszulki, które zaprojektowała i zrealizowała firma Deepbox.Same zawody obfitowały w wiele atrakcji oraz niesamowitą atmosferę. Z pewnością można uznać je za organizatorski majstersztyk. Uczestnicy biegu oprócz bogatych pakietów, pięknych medali, a także pysznego, lokalnego jedzenia, mogli stać się częścią wydarzenia, którym żyje całe miasto. Mieszkańcy tłumnie wyszli na ulice, aby kibicować i urozmaicać trasę biegającym. Wiele jest półmaratonów, w których warto wziąć udział. Jednak Hunters Gordzisk Półmaraton "Słowaka" powinien znaleźć się na liście każdego, kto ceni sobie nie tylko ciekawą trasę oraz świetną organizację, ale także doskonały klimat.

Karolina Rasała / COB

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (3)

S K12.06.2018 o 19:31

SUPER MARIO

Zgłoś
agnieszka12.06.2018 o 18:49

Sebastian P ladniejszy

Zgłoś
xyz12.06.2018 o 15:10

ten Mario to najładniejszy

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Mężczyzna zakłócił przebieg mszy
wczoraj/ Aktualności
Lądowanie LPR-u w Smolnej
wczoraj/ Aktualności
Pożar nieużytków niedaleko Stroni
wczoraj/ Aktualności
Oleśnica wesprze weteranów
wczoraj/ Aktualności
Olimpiada Robotów LEGO w SP4
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube