Porażka Pogoni na zakończenie sezonu

10.06.2018 o 11:02Komentarzy: 19Kategoria: Sport
Pogoń Oleśnica przegrywa w Ząbkowicach Śląskich 2:5.

Pogoń przegrała na koniec sezonu / arch.

Ostatni mecz sezonu i po raz 22. oleśniczanie schodzą z boiska jako pokonani. Tym razem podopieczni trenera Mandziejewicza nie dali rady Orłowi Ząbkowice Śląskie.

Do przerwy kibice na stadionie w Ząbkowicach Śląskich zobaczyli dwie bramki. Jedną zdobyli gospodarze, a druga trafiła na konto Pogoni. W 25. minucie spotkania do remisu doprowadził Sławomir Kopek.

Druga połowa to już zdecydowana przewaga zawodników Orła. Pogoń straciła w niej aż cztery bramki, a sama odpowiedziała tylko jedną. W końcówce meczu po raz drugi na listę strzelców wpisał się Kopek, pewnie wykorzystując rzut karny.

W całym sezonie Pogoń zdobyła 16 punktów. Złożyły się na to cztery zwycięstwa, cztery remisy i dwadzieścia dwie porażki. Bilans bramek wynosi 30-66. W tabeli Pogoń zajęła przedostatnie, piętnaste miejsce.

Pogoń: Maliga - Mazur, Kapusz, Wolski, Karga, Siódmiak, Kopek, Jasiński, Świerczyński (Antosiewicz), Korcik, Szczypkowski