reklama
reklamareklama
Dziś jest niedziela, 20 stycznia. Imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Proboszcz prosi o pieniądze na kościół

4.06.2018 o 11:17Komentarzy: 309Kategoria: Aktualności
Duchowni wybudowali już plebanię, a teraz ksiądz proboszcz Jan Kudlik prosi wiernych o dodatkowe pieniądze na dokończenie budowy kościoła przy ulicy Ludwikowskiej w Oleśnicy.


Proboszcz prosi wiernych o pieniądze na dokończenie budowy kościoła / arch.

- 10 czerwca będę gościł w parafii Świętego Jana Apostoła i Ewangelisty w Oleśnicy. Chcę podziękować za nieocenioną pomoc przy budowie kościoła i poprosić, by nie zapominali o nas - brzmi komunikat księdza proboszcza Jana Kudlika z parafii NMP Fatimskiej w Oleśnicy.

Okazuje się, że kapłan będzie prosił wiernych o kolejne datki na dokończenie budowy kościoła przy ulicy Ludwikowskiej. Przypomnijmy, najpierw jednak duchowni wybudowali plebanię, która znajduje się przy nowej świątyni.

- 10 czerwca w naszej parafii będzie gościł ks. Jan Kudlik, proboszcz parafii NMP Fatimskiej z prośbą o wsparcie budowy kościoła. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na cel budowy - czytamy w ogłoszeniu na stronie parafii św. Jana Apostoła i Ewangelisty.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (309)

stefan14.06.2018 o 22:37

Mam 50 lat i pytam się ile jeszcze kościołów będę urządzać w swoim życiu? Do jakiej parafii mnie jeszcze przerzucą? Co jeszcze będzie trzeba sponsorować? Czy ktoś mnie pytał czy chcę do nowej parafii ? Szkoda słów! Tylko dać i dać!

Zgłoś
Allelujaaaaa13.06.2018 o 22:26

No i wyszlo szydlo z worka....tacy niby swieci,a to tylko zwykly czlowiek tylko,ze w sukience.Zeby tak krecic,oszukiwac... sami odpychaja od siebie ludzi i dobrze,bo moze niektorym otworza sie w koncu oczy.

Zgłoś
Allelujaaaaa13.06.2018 o 22:25

No i wyszlo szydlo z worka....tacy niby swieci,a to tylko zwykly czlowiek tylko,ze w sukience.Zeby tak krecic,oszukiwac... sami odpychaja od siebie ludzi i dobrze,bo moze niektorym otworza sie w koncu oczy.

Zgłoś
amen12.06.2018 o 19:33

A moze tak chwilowke i niech splaca.

Zgłoś
pracowac i p12.06.2018 o 06:48

A do roboty,a nie na gotowe.Niech zobaczy jak ludzie ciezko pracuja na chleb,a on jeszcze chce im zabierac! Co raczki sie pobrudza.....ale w luksusie to sie chce zyc!

Zgłoś
!!!12.06.2018 o 06:47

A do roboty,a nie na gotowe.Niech zobaczy jak ludzie ciezko pracuja na chleb,a on jeszcze chce im zabierac! Co raczki sie pobrudza.....ale w luksusie to sie chce zyc!

Zgłoś
!!!12.06.2018 o 06:46

A do roboty,a nie na gotowe.Niech zobaczy jak ludzie ciezko pracuja na chleb,a on jeszcze chce im zabierac! Co raczki sie pobrudza.....ale w luksusie to sie chce zyc!

Zgłoś
Adept11.06.2018 o 22:10

Trzeba było najpierw wybudować kościół dla wiernych a nie landarę dla księży. Ksiądz ma auto to mógł dojeżdżać z Łużyckiej.

Zgłoś
katolik11.06.2018 o 20:02

A moze by tak do pracy do Amazonu np.zamiast prosic biednych katolikow

Zgłoś
?11.06.2018 o 19:18

jehowi twierdzą ,że kto nie jehowy będzie potępiony czyli jakieś 7,5milarda ludzi dalej uważasz, że są lepsi?

Zgłoś
Karol11.06.2018 o 19:11

Jehowi sa lepsi od katolikow bo przynajmniej sie szanuja.....i nie wyzywaja nikogo od ateistow itd.

Zgłoś
alleluja11.06.2018 o 19:07

Teizm to jest wiara niby katolikow!

Zgłoś
?11.06.2018 o 17:53

jeśli katolik chcę żebyś się na drogę do nieba, mówimy wtedy, że chcę on Cie nawrócić, a kiedy ateista, próbuje zabić twoją więź z Bogiem, to mówimy wtedy, że co on chce Ci zrobić?

Zgłoś
wszystko się może zdarzyć11.06.2018 o 17:51

ateisto mówisz o nienawiści katolików, a już ranisz uczucia każdego katolika swoim podpisem, to tak jakbyś kogoś mocno bił i oskarżał go o agresję. Miłość to nie jest wtedy kiedy ktoś Ci zrobi dobrze, tylko kiedy ty dostaniesz się do Nieba, bo miłość weryfikuję Bóg który jest czystą miłością, seks to nie miłość, pieniądz to tez nie jest miłość, tylko Bóg to miłość, dlatego to co dla nas jest miłością, dla was może być nie zrozumiała, a co wy uważacie za miłość, dla nas może być potępieniem waszych dusz

Zgłoś
kuria wasza mać11.06.2018 o 17:49

A poza tym jak widzę główne wasze schorzenie polega na tym, że zdanie innych zawsze traktujecie jako nienawiść. To już jak czyrak na dupie, nie możecie się od tego wyzwolić. Dlatego ateiści muszą wam czyraka wyciskać, a to jak widać strasznie dla was bolesne. Autentycznie współczuję. Natomiast wasza miłość jest znana, szczególnie ze stosów w średniowieczu. Gdybyście mogli coś takiego powtórzyć... Podpisywanie się nickiem "prawda" przeczy rzeczywistości Kościoła od ponad dwóch tysiącleci. Kościół powstał dzięki poganinowi, który posłużył się kłamstwem. I tak Kościół = kłamstwo, a nie prawda... Bywaj.

Zgłoś
Jezus Chrystus11.06.2018 o 17:47

@ prawda to wy katolicy macie we krwi ta nienawisc....wychodzicie z koscila i d..y obrabiacie,wrogo nastawieni jestescie do wszystkiego,potraficie tylko gadac gdzie jaka jest msza i ile trzeba zaplacic.Nawet widzicie swietych....NAWIEDZENI JESTESCIE DO SZPIKU KOSCI! Wierzycie w zabobony,gusla i w to co wam sie sni....rozmawiacie ze swietymi i robicie tak jak wam te sny dyktuja....To jakas paranoja,obled!!!! A szkoda z takimi gadac....

Zgłoś
prawda11.06.2018 o 17:29

kuria twoja nienawiść świadczy o miłości nas katolików, wystarczy porównać się do Twojej osoby i już wszyscy wychodzą jako super dobrzy

Zgłoś
!11.06.2018 o 17:27

Koronke mam w sukience!

Zgłoś
kuria wasza mać11.06.2018 o 17:26

Czy religijny katolik może powiedzieć, że wie o czym mówi ? Bóg, duch święty, miłosierdzie boże, bóg jest miłością itd. itp. Co to wszystko znaczy ? Kto to wie ? Ateista, jeśli autentyczny, przynajmniej mówi o tym co jest. A katolicy zawsze o tym, o czym bredzi każdy ksiądz, który też nie wie najczęściej o czym mówi... Najgorsi są ci księża niewierzący w żadne religijne pseudoświętości, a którzy idą do służby watykańskiej po to, aby się nieźle pobawić za czyjeś, wyhędożyć głupie młode dziołchy itd. Ci, którzy wierzą w to co bredzą księża i biskupi, to teiści - a ci co tych bredni nie uznają to ateiści, i tyle. I przestańcie już na tych forach bredzić także, weźcie się do książek, a nie bajek gości w sukienkach. Teraz już w Oleśnicy jakiś cudak w czarnej sukience, próbuje zawojować młode naiwne charaktery teobańkologią ! I publicznie pokazuje głupawe bańkowanie - jako cuda ? Wielebny teobańkologu, przestań już drwić z waszego boga i katolickiej ciemnoty. Ament !

Zgłoś
hipolit11.06.2018 o 17:09

jak zostać religijnym kozakiem, odmawiajcie raz dziennie, albo Koronkę do Bożego Miłosierdzia, albo różaniec w intencji dusz czyśćcowych, a gwarantuję wam, że wasze duszę będą kozackie

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Koncert kolęd w cerkwi
dzisiaj o 09:35/ Kultura
Miejska sesja w czwartek
dzisiaj o 09:25/ Aktualności
Numer ósmy zastrzeżony dla Mira!
dzisiaj o 08:31/ Sport
Orlicy APO zagrali w Krakowie
dzisiaj o 07:41/ Sport
Zastrzeż utracone dokumenty
dzisiaj o 06:17/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube