reklama
reklamareklama
Dziś jest czwartek, 17 stycznia. Imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Podejrzany o pedofilię na wolności

21.05.2018 o 08:23Komentarzy: 147Kategoria: Aktualności
Sąd Rejonowy w Oleśnicy nie zastosował aresztu wobec mężczyzny podejrzanego o umawianie się na seks z 13-latką. Oznacza to, że przed wymiarem sprawiedliwości ma odpowiadać z wolnej stopy.


Podejrzany mężczyzna jest już na wolności / fot. Krzysztof Dymkowski / Facebook

W minionym tygodniu Krzysztof Dymkowski, znany jako Łowca Pedofilów, wraz z policją ujął mężczyznę, który miał się umawiać na seks z 13-latką. Do zatrzymania podejrzanego doszło w Ligocie Wielkiej (więcej). Pod nastolatkę w ramach prowokacji podszywała się znajoma K. Dymkowskiego.

- Wydruków rozmów jest ponad 300 stron, są trzy rozmowy telefoniczne jak rozmawia z 13-latką i mówi, co będzie robił, masakra. Internauci mają nadzieję, że prokuratura zastosuje sankcje. Bo jak policja w miejscu zatrzymania sprawdziła telefon pedofila, to pisał z wieloma dziećmi - podał Łowca Pedofilów.

Prokuratura podaje, że śledczy mężczyźnie udowodnili tylko jeden czyn, czyli próbę umówienia się na stosunek seksualny z osobą poniżej piętnastego roku życia. Za to usłyszał zarzut, ale podejrzany nie przyznał się do jego popełnienia. O jego winie lub jej braku zadecyduje sąd w toku dalszego postępowania.

- Jest to tak zwane usiłowanie nieudolne. W rzeczywistości mężczyzna nie mógłby popełnić przestępstwa, ponieważ nie istniała osoba, z którą miał się umawiać - mówi portalowi MojaOlesnica.pl Arleta Pawłowska, zastępca Prokuratora Rejonowego w Oleśnicy. Dodaje, że taki czyn jest zagrożony karą do dwóch lat pozbawienia wolności.

Dodatkowo oleśnicki sąd nie zastosował wobec podejrzanego aresztu, a jedynie dozór policyjny. Oznacza to, że jest już na wolności. Przed wymiarem sprawiedliwości ma odpowiadać z wolnej stopy.

op

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (147)

OleśnickiMenelKłusownikZłodzie28.05.2018 o 18:55

Ja już co miałem to ci wytłumaczyłem. Mówimy o jednym a ten mi tu o PKB. Piszesz że w Umea nie widać ty imigrantów, oczywiście bo wszyscy siedzą na południu Szwecji a Umea jest na pólnocy, (wszyscy) tzn największe ich skupiska. Proponuje pojechać do miasteczka Sodertalje, albo do Sztokholmu lub Malmo i przejść się po dzielnicach muzułmańskich, a przepraszam nie przejdziesz się bo biali mają tam zakaz wstępu pod groźbą śmierci. W miastach(w każdym dużym) na południu Szwecji są ich największe chordy więc ty mi tu nie wyskakuj cwaniaku północą. Byłeś na południu widziałeś co się tam dzieje? Jesteś zwykłym cwaniaczkiem i ignorantem.

Zgłoś
zw/kowalski28.05.2018 o 09:07

Powinno byc "wielodzietne rodziny". Sorry

Zgłoś
zw-kowalski27.05.2018 o 12:37

OleśnickiMenelu z autopsji. Ja nie mam monopolu na wiedzę o Szwecji. Ja jedynie opisuję taką Szwecję pólnocną jaką znam. Mad, Ryś nie będąc w Szwecji widzą tylko wieleletnie rodziny imigrantów. A ja teraz będąc w Umea 3 dni na jarmarkach widziałem w ciązy praktycznie tylko białe kobiety. Jak była rodzina z 3 czy 4 dzieci to też była to biała rodzina. No chyba , ze uchodźcy się pochowali w swoich ośrodkach i bija się publicznie pokazywac w ciąży czy z 3 czy 4 dzieci. Gdyby burmistrz Olesnicy otworzył jeden odział przedszkolny czynny na druga zmiane czy w sobote czy niedziele (jak np w moim Ovik) to zajście w ciązę młodej dziewczyny nie byłoby tragedią czy wykluczeniem z pracy na okres kilku lat nim dziecko pójdzie do szkoły. Uchodxcy czy imigranci (w tym i ja) przynoszą inne nawyki prawne i kulturowe ale nie jest tak źle jak kreuje to PiS. Wieksze spustoszenie w Szwecji robi UE i same niemieckie firmy niż owi uchodxcy z Bliskiego Wschodu czy Afryki. Jak jesteś taki oświecony to wytłumacz mi dlaczego aż 4 POalków musi wytwarzać taki PKB jak jeden mieszkaniec Szwecji.

Zgłoś
zw-kowalski27.05.2018 o 12:29

Oleśnicki Menelu z autopsji. W Głogowie 34 letnia Polka, matka podcięła gardło swojej 4 letniej córce. I co według ciebie wszystki Polki, matki są takie w Polsce. Nie umiesz korzystać z mózgu. W Polsce według orzeczenia Sądu Najwyższego do gwałtu dochodzi tylko wtedy gdy ofiara broni się. kłośno krzyczy i stawia silny opór. Według prawa szwedzkiego gwałt jest wtedy gdy partnej nie ma wyraźniej zgody na czynność seksualną. Najwięcej gwałtów w Szwecji jest w związkach a nie tych dokonanych przez imigrantów. Gwałtem jest stosunek z partnerką która jest pijana czy nieświadoma z tego , ze jest w trakcie stosunku. W Szwecji milczenie kobiety czy brak oporu z jej strony nie jest prawnie uznany za wyrażenie zgody. Baranie gdyby szwedzkie normy zastosowac w Polsce to gwałcicielem byłby prawie każdy mężczyzna w tym i ja prawdopodobnie też. Według Polaków delikatnie wypowiedziane NIE przez kobietę nie oznacza, że nie chce ale , że się droczy czy udaje cnotkę. W Polsce policja i sądy wymyśliły sobie też pojęcie "pieszy wtargnął" na pasy.

Zgłoś
@27.05.2018 o 06:00

Niech ten łowca wejdzie na dyskotekę i zobaczy co wyprawiają te ,,dzieci" po niżej 15 roku życia ! wyglądające na dorosłe kobiety to szybko zmieni zdanie Trochę kosmetyków i smarkula zamaskowana . a ci co mają najwięcej do powiedzenia sami się pośrednio do tego przyczyniają

Zgłoś
Sverige25.05.2018 o 13:15

W Polsce jak w lesie. W Szwecji to Polacy przebrani za Arabów gwałcą kobiety, dzieci i zwierzęta żeby zrzucić z siebie odpowiedzialność na prawdziwie religijnych ludzi, To polska prowokacja i taka jest prawda

Zgłoś
OleśnickiMenelKłusownikZłodzie25.05.2018 o 07:48

Zw kowaski. Tak tak bo tylko ty masz monopol na wiedzę o tym co się dzieję w szwecji, nie rozśmieszaj mnie. I te porównanie do Oleśnicy haha obrona ukochanej "oświeconej" szwecji poprzez atak, jakie to jest znamienne dla ludzi twojego pokroju. Masz racje gwałty zdarzają się w Polsce czy nawet w Oleśnicy ale to nie Oleśnica jest Europejską "stolicą" gwałtów tylko Sztokholm w twojej kochanej szwecji. Zapewne nie ma to nic wspólnego z ogromnym napływem imigrantów z bliskiego wschodu i afryki tak oo nagle biali szwedzi zaczeli gwałcić szwedki. Lecz się dziadu!

Zgłoś
zw-kowalski24.05.2018 o 23:51

OlesnickiMenelu z autopsji. Jesteś takim samym tchórzem i plotkarzem jak mad. Zaden dorosły mężczyzna nie bierze sobie w Szwecji branke za żonę w społeczności muzułmańskiej. Od czasu jest akcja społeczna w formie prowokacji gdzie rzekoma nastolatka opisuje,że wychodzi za maż za starszego mężczyzne którego nie zna. To w Oleśnicy bracia gwłacili swoje siostry, ojcowie swoje córki itp itd.

Zgłoś
OleśnickiMenelKłusownikZłodzie24.05.2018 o 19:39

zw kowalski Skoro mam umysł i go używam to jak mogę nie mieć pojęcia o ludzkim umyśle? Choć co do używania to widzę że ty masz pewne ograniczenia. Ja jako normalny facet twierdzę że pożądanie dziecka jakim na pewno jest 13 latka jest chore i to bez względu na to czy ona jest już płciowo i seksualnie rozwinięta czy nie. Ja wiem że w twojej "oświeconej" szwecji nikt już nie zwraca uwagi ma małe dziewczynki brane za żony przez dorosłych facetów w społeczności muzułmańskiej, pewnie bojąc się oskarżeń o rasizm ale jestem przekonany że te dziewczynki, które są jeszcze dziećmi na pewno wolały by w przyszłości poznać kogoś i zakochać się a nie wychodzić pod przymusem za starego obleśnego dziada traktującego je gorzej niż zwierzę. Wiesz co zostań tam na tym zachodzie i kur.. nie udzielaj się już tutaj.

Zgłoś
Rzymski katolik konserwatysta24.05.2018 o 06:53

Średniowiecze to akurat szczytowy okres cywilizacji łacińskiej i tylko wyjątkowy lewak i ignorant może to negować. Po średniowieczu obserwujemy tylko tendencję spadkową i degrengoladę moralną trwającą do dziś

Zgłoś
mad24.05.2018 o 01:39

zw-kowalski, "W wielu lepszych i wyższych kulturach i cywilizacjach dwunastolatkowie nie są już dziećmi, tylko są dorośli" - nie zaprzeczam temu, że gdzieś w Afryce czy w Azji, nawet 10-letnie dziewczynki traktowane są jak dorosłe kobiety, a wielu pedofilów z Europy robi sobie do tych azjatyckich "wyższych kultur" seks wycieczki. Tak, świat się zmienia i o tym, czy dziewczynka staje się kobietą, nie świadczy już zdolność do zajścia w ciążę, przynajmniej nie w "lepszych i wyższych kulturach i cywilizacjach" !! Nie żyjemy w średniowieczu ale w cywilizowanych czasach !! Za jakiś czas nawet dziesięcioletnie dziewczynki zaczną miesiączkować, przez zanieczyszczenie środowiska i hormony w pożywieniu, dlatego to prawo decyduje o tym, kiedy dziecko przestaje być dzieckiem, przynajmniej w "lepszych i wyższych kulturach i cywilizacjach".

Zgłoś
zw-kowalski23.05.2018 o 22:09

Mad. W innych klimatach czy kulturach młodzi szybciej dojrzewają. Inazcej ejst na równiku a inaczej za kołem podbiegunowym. Około 30 lat temu Polka wychodziła za mąż w wieku ok 22 lat a Polak żenł sie w wieku ok 23 lat. Treaz to się przesuneło o jakies 9 lat. Kiedyś pierwszą prace podejmowało się w wieku około 20 lat teraz to sie przesuneło na ponad 25 lat. Świat się zmienia. To nie prawo a natura decyduje o tym kiedy kobieta jest zdolna do zajścia w ciążę a kiedy mężczyzna może spłodzić dziecko. Skoro Rzekomo Bóg stworzył człowieka to wiedział od jakiego momentu kobieta i mężczyna moga być małżeństwem i mieć dzieci. Amen.

Zgłoś
Xyz23.05.2018 o 20:03

Masakra..... KPINA!!!!! Był przekonany że jedzie na spotkanie z dzieckiem. Co na to Ziobro???

Zgłoś
Obrońca z urzędu23.05.2018 o 19:44

60 cm widocznie nie znasz życia i żyjesz sobie w swoim wyimaginowanym świecie komfortu ale rzeczywistość wygląda trochę inaczej niż myślisz

Zgłoś
60 cm w bicepsie23.05.2018 o 14:28

obrońca z urzędu, państwo chroni takie zdegenerowane jednostki jak ty, zaufaj mi, gdyby ludzie mieli wolną rękę, dawno by wykastrowali wszystkich zwolenników seksu z dziećmi, i bym problem się skończył, bo nawet jak was się chemicznie wykastruję, to zobaczycie w 12 letniej dziewczynie dziecko, a bez chemicznej kastracji, rodzą się urojone pomysły, jakie to zbieraczki pokemonów dorosłe są i jak szukają chłopów dorosłych, gdzie nawet normalna 20 latka nie umówi się z 35 latkiem bo za stary dla niej

Zgłoś
60 cm w bicepsie23.05.2018 o 14:28

obrońca z urzędu, państwo chroni takie zdegenerowane jednostki jak ty, zaufaj mi, gdyby ludzie mieli wolną rękę, dawno by wykastrowali wszystkich zwolenników seksu z dziećmi, i bym problem się skończył, bo nawet jak was się chemicznie wykastruję, to zobaczycie w 12 letniej dziewczynie dziecko, a bez chemicznej kastracji, rodzą się urojone pomysły, jakie to zbieraczki pokemonów dorosłe są i jak szukają chłopów dorosłych, gdzie nawet normalna 20 latka nie umówi się z 35 latkiem bo za stary dla niej

Zgłoś
mad23.05.2018 o 14:20

Obronca, piszesz: "W wielu lepszych i wyższych kulturach i cywilizacjach dwunastolatkowie nie są już dziećmi, tylko są dorośli" - ktore to cywilizacje ?

Zgłoś
ola23.05.2018 o 14:00

Proponuję wynająć temu pedofilowi mieszkanie tuż obok tego sędziego. Mam nadzieję że ma dzieci lub wnuki...

Zgłoś
obrońca z urzędu23.05.2018 o 13:59

@haha, nie, to nie są żadni "normalni mężczyźni" i nigdy nimi nie byli. Normalny mężczyzna odczuwa pociąg do kobiet pomiędzy 12-45 rokiem życia i tak było od setek tysięcy lat dopóki nie pojawiło się lewactwo postawiło wszystko d góry nogami. W średniowieczu (czyli w normalnych czasach) takie małżeństwa stosunki były na porządku dziennym. Dziękuj lewactwu za to, że jesteś nienormalny i wciśnięto ci chorą lewacką propagandę[email protected] - dobrowolny seks pomiędzy zainteresowanymi stronami nikogo nie krzywdzi. To wy krzywdzicie nastoletnią młodzież zrównując ją do dzieci i zakazując im tego. To one podejmują o tym decyzję i nikomu nic do tego. A o swoją córkę rzeczywiście mógłbym być zazdrosny, o ile by mnie pociągała i utrzymywalibyśmy bardzo bliskie relacje. W wielu lepszych i wyższych kulturach i cywilizacjach dwunastolatkowie nie są już dziećmi, tylko są dorośli

Zgłoś
hłehłe23.05.2018 o 12:19

szczerze współczuje :(

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
O bezpieczeństwie w gminie Oleśnica
dzisiaj o 17:50/ Aktualności
Medale za długoletnie pożycie małżeńskie
dzisiaj o 16:43/ Aktualności
Minuta ciszy dla Pawła Adamowicza
dzisiaj o 16:27/ Aktualności
Oblał piwem, szarpał się z policją
dzisiaj o 16:12/ Aktualności
Nowa dyrektor ZOS-u
dzisiaj o 15:33/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube