Dziś jest niedziela, 24 marca. Imieniny Gabriela, Marka, Gabora.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Rezerwy Pogoni przegrywają z liderem

15.04.2018 o 10:00Komentarzy: 3Kategoria: Sport
Pogoń II Oleśnica (dawna Olimpia Oleśnica) przegrywa w wyjazdowym spotkaniu z KS Oława 0:3.

Lider tabeli pokonał rezerwy Pogoni / arch.

Pewnie zmierzająca do klasy okręgowej KS Oława była zdecydowanym faworytem w starciu z Pogonią II Oleśnica i pewnie pokonują drużynę prowadzoną przez trenera Grzegorza Grafa 3:0.

Szymona Maligę w pierwszej połowie pokonał Łukasz Anklewicz w 14. minucie oraz Krzysztof Telatyński w 19. minucie. Po zmianie stron po raz drugi na listę strzelców wpisał się Telatyński w 54. minucie ustalając wynik spotkania.

W kolejnym spotkaniu Pogoń II czekają derby z LZS Solniki Małe. Mecz odbędzie się 22 kwietnia o godzinie 14. w Oleśnicy.

Pogoń II: Maliga - Świątek, Stanisławski (Mazur 80.), Grzelak (Antosiewicz 46.), Kędzierski, Sopart (Sikora 62.), Smyczyński, Wolski (Piekarski 70.), Olczykowski, Kopek.