reklama
reklamareklama
Dziś jest niedziela, 20 stycznia. Imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Mistrzowie parkowania cz. 42

25.02.2018 o 07:19Komentarzy: 73Kategoria: Ciekawostki
Czas na kolejną odsłonę lokalnych mistrzów parkowania. Są to kierowcy, którzy najwyraźniej nie myślą o uczestnikach ruchu - zarówno pieszych, jak i poruszających się innymi pojazdami.

Portal MojaOlesnica.pl prezentuje kolejną odsłonę mistrzów parkowania, czyli kierowców, którzy zdecydowanie nie świecą przykładem. Zasady publikacji są proste. Wystarczy wysłać do nas zdjęcie "mistrza", opisać je, a następnie wybierzemy najciekawsze propozycje do publikacji.

Ładny mercedes na "gościnnych występach", czyli posiadający tablice rejestracyjne daleko spoza powiatu oleśnickiego. Akurat jego kierowca zaparkował na dawnym pasie zieleni przy rondzie Sybiraków w Oleśnicy. Na pamiątkę ktoś mu nawet przykleił kartkę z apelem o szanowanie zieleni.


Przez takich kierowców niszczona jest zieleń!

- Sięgacz ulicy Wojska Polskiego w Oleśnicy przy skrzyżowaniu z Koszarową. Ponura codzienność parkingowa mieszkańców osiedla... - napisał autor zdjęcia.


Zjazd pożeraczy chodników

Podobny przypadek przy ulicy Rycerskiej w Oleśnicy. - Nawet wózkiem nie dało się ominąć tego auta. Wychodząc z podwórka trzeba było iść naokoło - czytamy w wiadomości.


Wszyscy się zmieszczą!

Na jednym z miejscowych podwórek ktoś poczuł się niczym kierownik, parkując na dwóch kopertach. - Nie ma to jak parkowanie skośne na kopertach ;) - pisze fotograf.


Co wolno "kierownikowi", to nie wolno tobie...

Jeden ze spacerów w pobliżu oleśnickich stawów mógł niespodziewanie zakończyć się na iście mistrzowsko zaparkowanej toyocie yaris. Bo skoro nie ma miejsc parkingowych, to przecież chyba tak można. Prawda?


Na wszelki wypadek toyota jest czerwona, aby piesi przypadkiem w nią nie weszli

XXI wiek, a parking przy oleśnickim szpitalu nadal przypomina okopy z czasów I wojny światowej. Inną sprawą jest wyobraźnia kierowców, która bardziej przypomina osławioną grę "Tetris".


Tetris Tetrisem, ale jak stąd wyjechać?

Są takie miejsca, że zatłoczone parkingi powodują wzrost kreatywności u kierowców. Oto żywy przykład.


Parkowanie na chodniku i tuż przy przejściu dla pieszych - ale rozmach!

Podobno w centrum miasta to norma. Zaraz, to czy w tym miejscu nie obowiązuje płatne parkowanie? Jednak nie, bo zamiast kary za brak ważnego biletu można dostać mandat od policji.


Autor zdjęcia sam wyśmiał kierowcę za pomocą napisu

Dziękujemy autorom nadesłanych zdjęć!

Chcecie pokazać innych mistrzów parkowania? Prześlijcie nam zdjęcia i opiszcie je!

Zobacz też: Poprzednia część mistrzów parkowania

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (73)

serbiniak21.07.2018 o 16:31

Wielkie podziękowania dla POLICJI za "wyczyszczenie" drogi z samochodów pomiędzy blokami przy ul. Sikorskiego 1 a Sikorskiego 3( "STREFA ZAMIESZKANIA"). Podziękowania od mieszkańców a także od panów wywożących śmieci i firm transportowych.Zapraszamy jeszcze raz gdyż jeszcze jest trzech upartych " kierowców"(w tym emerytowany kierowca PKS - u) i parkują nadal przy transformatorze skutecznie blokując dostęp służbom energetycznym.

Zgłoś
To Ja25.04.2018 o 21:38

OK! Karać psubratów tak jak wbicie na pal! I to jest jedyne rozwiązanie (Jasiu - wężykiem, wężykiem...)

Zgłoś
ChGW25.04.2018 o 21:28

Oczywisty jest brak patroli POLICJI w mieście, brak takich patroli zachęca kierowców do parkowania pojazdów gdzie chcą, na trawnikach, chodnikach, dzikich wjazdach i podjazdach do domów gdzie nie ma zjazdów! To brak POLICJI w mieście jest powodem łamania prawa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś
szatan syn jezusa25.03.2018 o 20:03

czyty. Pewnie dopiero trawa zasiana była tłuku.

Zgłoś
czyty4.03.2018 o 18:00

Gdzie ta zieleń przy tym białym Meśku? Może najpierw niech się zajmą tymi z psami co chodzą i sr... po trawnikach!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś
Emeryt 4.03.2018 o 14:56

Moja Oleśnica to jak sępy interesują się tym co nie potrzeba. To portal jak wiejski latają by z czegoś zrobić sensacje. Cwaniak z mojaoleśnica niech się zajmie czymś sensownym.

Zgłoś
Eka4.03.2018 o 09:56

Dopóki nie będzie kar za nieprawidłowe parkowanie, dopóty będą kierowcy , którzy mają w nosie przepisy!

Zgłoś
Grzesio Z Chetyna2.03.2018 o 22:31

Oni tak przez roztargnienie wszyscy.

Zgłoś
za darmo2.03.2018 o 19:23

ajron na burmiszcza wybuduje nam parkingi

Zgłoś
pw1.03.2018 o 20:02

rozwiazaniem problemu moze byc uzywanie zamiast cementowych pełnych kostek, takich kostek kratek miedzy którymi rosnie trawa.. ale po co..

Zgłoś
budowlaniec1.03.2018 o 19:55

wojska polskiego - koszarowa to jeden wielki kołchoz sąsiad sąsiadowi zagląda do okna

Zgłoś
Komuch 1.03.2018 o 13:51

Towarzyszu Kowalski, Czynem zmieniaj Oleśnicę jak twoi czerwoni idole!

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski27.02.2018 o 21:17

Do Internauty, który nie ma odwagi cywilnej i ukrywa się za "Pluton egzekucyjny": marzec 2018 to 50 rocznica marca 1968, gdy młodzież nie chowała się za nikami, loginami, ksywkami, pseudonimami. Dzisiaj mamy tak powszechne tchórzostwo, strach przed identyfikacją, strach przed otwartym sprzeciwem wobec tego z czym się nie zgadza. Dlaczego jawnie nie napiszesz, że źle robię nie zgadzając się na to, by kierowcy niszczyli trawnik przy Rondzie Sybiraków i ul. gen J. Hallera?

Zgłoś
Pluton egzekucyjny27.02.2018 o 20:45

Krzysztof ale z Ciebie społeczniak, taki ORMOwiec dzisiejszych czasów

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski27.02.2018 o 15:10

Aha, spełnię tchórza życzenie - kartek nie będę przyklejał, od dziś będę dzwonił na policję. I z pewnością będzie to tak wyglądało: podjedzie radiowóz, zatrzymają się na chwilę, jeżeli kierujący pojazdem się nie pojawi - zdarzenie zarejestrują i kierujący otrzyma mandat pocztą.

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski27.02.2018 o 15:03

Nie przebierałem się. Przykrym jest, że tu tak wiele tchórzostwa, tak wiele braku szacunku do drugiego człowieka. Pisanie anonimowe jak i złe parkowanie jest wyrazem braku szacunku dla drugiego człowieka. Tego nie mogę pojąć: jak mieszkaniec Oleśnicy może miasto, w którym mieszka - dewastować, jak można nie dbać o dobro wspólne. Tu odnoszę się głównie do tych, którzy parkują na trawnikach. A czytając niektóre wpisy, widząc zachowanie kierowców odnoszę wrażenie, że dbałość o dobro wspólne jest im obca. Mają za nic to, jak będzie wyglądać otoczenie Ronda Sybiraków i ul. gen J. Hallera. Jest to zdumiewające jak można mieć w pogardzie estetykę miasta, w którym się mieszka, wysiłek ludzi, którzy kiedyś dbali o trawniki, którzy je wypracowali. Kartki przyklejałem samochodom, gdy nie było kierujących, gdy były osoby kierujące - zadawałem pytanie: "Dlaczego parkuje Pani w tym miejscu?" Większość parkujących na tym klepisku w bezpośrednim sąsiedztwie przejścia dla pieszych ... to były młode kobiety i to z dziećmi. Jaki przykład? Cóż, jak sami dbacie, tak sami macie.

Zgłoś
dla niepoznaki 27.02.2018 o 08:20

W takim razie kartkę przyklejał nasz Krzysiu w przebraniu kobiety.

Zgłoś
wernychora27.02.2018 o 07:08

Ty Krzystow A. Kowalski kartke to sobie przyczep na czole trolu!

Zgłoś
czosnek27.02.2018 o 07:05

I bardzo dobrze kierowcy parkowac gdzie sie da nie ci z Ratusza zniosa platne strefy parkowania i PO klopocie. Wiecznie nie nasyceni pieniadzem jak dlugo beda skubac kierowcow

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski26.02.2018 o 23:26

Aha, jeszcze jedno - żadna kobieta tej kartki nie przyklejała. Kartka była przygotowana, bo nie było dnia, by jakaś osoba w tym miejscu nie parkowała. Pismo na kartce jest moim pismem. Wydawać by się mogło, że tak wytwornym pojazdem porusza się osoba o taki samych manierach - parkowanie w tym miejscu (Rondo Sybiraków, ul. generała J. Hallera) temu przeczy.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Koncert kolęd w cerkwi
dzisiaj o 09:35/ Kultura
Miejska sesja w czwartek
dzisiaj o 09:25/ Aktualności
Numer ósmy zastrzeżony dla Mira!
dzisiaj o 08:31/ Sport
Orlicy APO zagrali w Krakowie
dzisiaj o 07:41/ Sport
Zastrzeż utracone dokumenty
dzisiaj o 06:17/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube