Dziś jest wtorek, 19 lutego. Imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

KKO wygrywa z Chrobrym [ZDJĘCIA]

12.02.2018 o 08:54Komentarzy: 14Kategoria: Sport
Koszykarski Klub Oleśnica w niedzielę w hali sportowej OKR Atol podejmował zespół Chrobry XXI Kłodzko. Gospodarze wygrali 91:71.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

KKO wygrywa przed własną publicznością 91:71

W niedzielny wieczór podopieczni Piotra Gliniaka podejmowali u siebie Chrobrego XXI Kłodzko. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem oleśniczan 91:71

Po pierwszej kwarcie na tablicy widniało 23:23. W drugiej kwarcie oleśniczanie minimalnie odskoczyli wynikiem (16:12). Trzecia i czwarta kwarta spotkania również należała do oleśniczan (24:15, 28:21). Mecz ostatecznie wygrali zawodnicy KKO wynikiem 91:71.

Najwięcej punktów dla oleśniczan w tym spotkaniu zdobyli Tomasz Gruba i Adrian Zuber. W ramach 17. kolejki ekipa Marcina Stacha pojedzie na mecz do Kobierzyc.

KKO: Gruba 23, Zuber 23, Zakrzewski 12, Piasecki 9, Siworski 8, Cetera 6, Janiszewski 3, Cepuch 2, Stach 2, Zakrzewski 2, Kruczała 1, Narolski