reklama
reklama
Dziś jest czwartek, 21 lutego. Imieniny Eleonory, Kiejstuta, Fortunata.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Po raz czwarty przeciwko aborcji

10.02.2018 o 10:41Komentarzy: 114Kategoria: Aktualności
Przy szpitalu odbył się kolejny - czwarty już w ostatnim czasie - protest przeciwko aborcjom wykonywanym w jednostce. Tym razem w zgromadzeniu uczestniczyło dziewięć osób.


To kolejny protest przeciwko aborcji

Dzisiaj przy wejściu do oleśnickiego szpitala odbył się kolejny - czwarty w ostatnim czasie - protest przeciwko aborcjom wykonywanym w jednostce. W zgromadzeniu tym razem uczestniczyło dziewięć osób.

Zaprezentowano dwa antyaborcyjne plakaty, przedstawiające zdjęcia po wykonanych aborcjach. W ramach akcji odmówiono modlitwę, a całość była zabezpieczana przez funkcjonariuszy policji. Organizatorem protestu jest fundacja "Pro - prawo do życia".


W zgromadzeniu uczestniczyło dziewięć osób

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (114)

enre17.02.2018 o 18:14

co za ciemnogród na tym forum - medycyna już od dawna wie, że życie zaczyna się w chwili zapłodnienia a ci dalej swoje

Zgłoś
zw-kowalski17.02.2018 o 00:58

Mad. Prokuratura dzieli przestepców na swoich i nie swoich. były i obecny burmistrz nie udzielił Panu Kalecinskiemu info jawnej. Obwarowane jest to karą grzywny. I ch... prokuratura w Olesnicy nie widzi w tym znamion przestepstwa. jesli Ty temu samemu organowi nie pokazesz dokumentów to jestęś ścigany za utrudnianie kontroli. Kumasz tak to działa.

Zgłoś
hehehe15.02.2018 o 20:26

Te panie zamierzaja zajsc w ciaze.....i zawczasu protestuja.hehehe

Zgłoś
Komitet Obrony Dekapitacji15.02.2018 o 15:28

Abortuje się stąd.

Zgłoś
aaa14.02.2018 o 09:51

masakra!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś
mad13.02.2018 o 22:20

ROK 2015. Czym zajmuje się rząd PO pod koniec swojej kadencji? .... "Zmiany w okresie przedawnienia to kolejny ukłon wobec przestępców" - Pisze Gazeta Prawna. - Liczba osób, którym na skutek zmiany w kodeksie karnym uda się bezkarnie uniknąć odpowiedzialności, jest trudna do oszacowania - uważa dr Sławomir Dudziak, prokurator Prokuratury Rejonowej w Międzyrzeczu. Z całą pewnością - jak mówi - nie będzie to jednak liczba mała. Konieczność umorzeń dotyczyć będzie bowiem znacznej części tych spraw, w których - wedle dzisiejszych przepisów - można by jeszcze ścigać sprawców przez najbliższe pięć lat.

Zgłoś
olo13.02.2018 o 21:17

Jak długo można pier....ć o tym samym gdzie my żyjemy ciemna masa z tego narodu .

Zgłoś
zet13.02.2018 o 20:31

to nie ma naszych radnych, bo wybory idą

Zgłoś
ee13.02.2018 o 19:24

Ja nie cierpię ,Nie jestem chora. Nikt z moich przyjaciół z Zespołem Downa także nie cierpi. Prowadzimy szczęśliwe życie Mamy tylko dodatkowy chromosom Jesteśmy istotami ludzkimi. Nie jesteśmy potworami. Nie bójcie się nas? Proszę nie próbujcie zabić nas wszystkich ...... Charlotte Fien

Zgłoś
ee13.02.2018 o 19:20

https://www.youtube.com/watch?v=1Xqku6RwaAY

Zgłoś
ament !13.02.2018 o 14:26

Aborcja jest potrzebna, wręcz niezbędna, szczególnie dla biedaków i elementu menelskiego. Im ludzie nie pomogą, a boga nie ma więc kto ? Do kościoła nie oddawać, bo ta banda uprawia handel dziećmi i nie wiadomo w jakim celu są one kupowane. Najokrutniejsze bezbożnictwo jest w kościele !

Zgłoś
Aborcja jest dobra13.02.2018 o 13:49

@? - tak, można, a nawet powinno się i gorąco zachęcam do tego wszystkich - zwolenników, przeciwników i tych co się wachają

Zgłoś
:(13.02.2018 o 13:13

A gdzie ta Pani rodzila trojke swoich dzieci ? Czyzby nie w Olesnickim szpitalu ? moze wypadaloby podziekowac ze sa zdrowe a nie korzystac z uslug a pozniej oczerniac bo to wstyd .

Zgłoś
zw-kowalski13.02.2018 o 10:23

MAD. Ja jedynie kwestionuję zakłamanie radnej Szczuraszek. Jestem ateistą wle jestem przeciwnikiem przerywania ciąży. Ale nie jestem za zakazami bandyckiego państwa. Jak funkcjonuje ta Polska dla Polaków to widzę i czytam na tym portalu. Państwo obywatela zostawia samego sobie na każdym kroku. Liczba tych fundacji, stowazyszeń jest tego najlepszym przykładem. Katolicka rada nawet w wigilie (24/12) nie była w stanie zaopiekować się bezdomnymi i pokrzywdzonymi przez los. Dawałem na portalu przykład ze Szwecji. Ksiądz Polka, źle zrozumiała mojego sms w sprawie życzeń. Więc za telefon i do mnie. Zbigniew zapraszam na wigilie do nas. Przyjeżdżaj. A ja akurat byłem na wigilii w Warszawie (17 osób). Napisałem jej sms, ze nie mogłem się dodzwobić więc zamaist zyczenia złożyć jej osobiście składam wysyłając SMS. Widzisz różnice między ksiedzem Anią a proboszczem Ozimkiem i radną Szczuraszek bo ja widzę.

Zgłoś
?13.02.2018 o 07:22

To jak te 9 osób nie pomoże, to już będzie można na legalu mordować dzieci?

Zgłoś
Iva13.02.2018 o 06:26

Dziewięć osób, które tak dzielnie protestuje, zamiast protestować niech nie korzysta jeżeli jest przeciw aborcji. Sytuacja w której kobieta decyduje się na aborcję, to bardzo trudna decyzja i trudny moment w życiu kobiety. I protest 9 osób nie ma wpływu na podjęcie takiej decyzji. Proponuję tym osobom by pomogły rodzinom z chorymi dziećmi a nie stały bezproduktywnie pod szpitalem robiąc schow.

Zgłoś
mad13.02.2018 o 00:09

zw-kowalski, ja ciągle powtarzam, że jestem za pozostawieniem tej kompromisowej ustawy aborcyjnej w spokoju. Dla jednych jest zbyt restrykcyjna, dla innych zbyt liberalna, więc zostawmy ją bez zmian. Znana piosenkarka publicznie chwali się aborcją zdrowego dziecka, cieszy się z podjętej decyzji i namawia do tego inne kobiety. Jestem tym przerażony, ale nie obrażam, nie hejtuję. Tutaj kobiety głęboko wierzące protestują przeciwko legalnej aborcji eugenicznej, nie popieram tej formy protestu, ale ten hejt mnie przeraża !! Zw-kowalski, czy Ty wiesz, ile kosztuje utrzymanie schroniska dla psów? Ile kosztuje utrzymanie psa, którego nie można uśpić, ile właściciele psów płacą za operacje chorych, często starych psów, żeby im przedłużyć życie o kilkanaście miesięcy? Czy również pytasz miłośników zwierząt, którzy organizują zbiórki pieniędzy na utrzymanie schroniska, ile pieniędzy zebrali już na leczenie chorych dzieci lub na schroniska dla bezdomnych ludzi?

Zgłoś
?12.02.2018 o 22:59

to jak nie dam na pogorzelców z Bratniej złotówki, to będzie mieli moralne prawo to zabijania dzieci?

Zgłoś
zw-kowalski12.02.2018 o 22:50

Obrońcy zycia poczetego. Sprawdźcie sobie tylko na tym portalu ile biegów i podobnych akcji organizuje społeczeństwo aby wspomóc chorych na np nowotwory. Gdzie jest wtedy państwo polskie? Gdzie jest radna Szczuraszek jak trzeba zebrać setki tysiecy na jakąś kurację ratujaca zycie. Ile swoich diet oddała na pogorzelców w Olesnicy z Bratniej czy innych akcji?

Zgłoś
zw-kowalski12.02.2018 o 22:44

Odnosze wrażene, że źle zrozumiałeś Mada. On jest przeciwnikiem usówania ciązy. Ja przynajmniej tak odczytałem wczesniejsze jego komentarze.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Dwa miliony na nowy skatepark
dzisiaj o 10:30/ Aktualności
Kolejna kraksa na Dobroszyckiej!
dzisiaj o 10:18/ Aktualności
Możliwości Przytul Pyska na wyczerpaniu
dzisiaj o 09:59/ Aktualności
Chcą przebudować ul. Armii Krajowej
dzisiaj o 09:27/ Aktualności
Powiatowe Targi Edukacyjne
dzisiaj o 09:16/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube