reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 16 stycznia. Imieniny Marcelego, Włodzimierza, Walerego.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Mistrzowie parkowania cz. 41

7.01.2018 o 08:03Komentarzy: 67Kategoria: Ciekawostki
Czas na kolejną odsłonę lokalnych mistrzów parkowania. Są to kierowcy, którzy najwyraźniej nie myślą o uczestnikach ruchu - zarówno pieszych, jak i poruszających się innymi pojazdami.

Portal MojaOlesnica.pl prezentuje kolejną odsłonę mistrzów parkowania, czyli kierowców, którzy zdecydowanie nie świecą przykładem. Zasady publikacji są proste. Wystarczy wysłać do nas zdjęcie "mistrza", opisać je, a następnie wybierzemy najciekawsze propozycje do publikacji.

Ulica Krzywoustego w Oleśnicy. Kierowca mitsubishi zaparkował w sposób, który trudno opisać. To trzeba zobaczyć!


"Ja tylko na chwilkę"?

Osiedle przy ulicy Wojska Polskiego w Oleśnicy. Kierowca mercedesa zaparkował na chodniku, uniemożliwiając korzystanie z niego przez pieszych.

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

Podobnie postąpił inny użytkownik... mercedesa, parkując tuż przed wejściem do oleśnickiego Lidla.


Gdyby mógł, wjechałby do środka?

I jeszcze ujęcie spod Biedronki przy ulicy 3 Maja. Fantazja i gracja w jednym.


Bliżej wejścia się nie dało

Częstym problemem jest parkowanie samochodów na chodnikach. Bo wyobraźnia wiele ma imion...


Jestem kią picanto - jak zjem trochę chodników, to będę kią sportage!

Gdzieś w Oleśnicy kierowca passata zaparkował na zielonej trawie, a właściwie tym, co z niej zostało przez podobnie parkujące osoby.


Miłośnik trawki z passerati

Kolejny, nieco nowszy passat zaparkował na chodniku w pobliżu Urzędu Gminy Oleśnica.


Komuś zabrakło wyobraźni

- Parking na ulicy Sejmowej obok Stokrotki. Przy wjeździe na parking jest znak zakazu (z wyjątkiem mieszkańców Sejmowej 1 i 2). Jako mieszkaniec Sejmowej 1 codziennie użeram się z osobami, które parkują tam wbrew przepisom - o ile jeszcze potrafią parkować, to jakoś się żyje, ale jak trafi się taki (tu musimy wypikać - przyp. red.) jak ze zdjęcia w załączniku, to nóż się w kieszeni otwiera. Na zdjęciu kierowca-(piik!) stanął na samym środku "przejazdu" (zamiast po lewej, bądź prawej stronie) uniemożliwiając mi dojazd do mojego garażu (na którym widnieje duża czerwona tabliczka pt. brama wjazdowa - nie zastawiać, de facto widoczna na zdjęciu) - napisał autor zdjęcia.


BMW - Bardzo Mały Wóz i wszyscy się zmieszczą? Niekoniecznie!

Dziękujemy autorom nadesłanych zdjęć!

Chcecie pokazać innych mistrzów parkowania? Prześlijcie nam zdjęcia i opiszcie je!

Zobacz też: Poprzednia część mistrzów parkowania

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (67)

baba24.02.2018 o 15:14

nie dawajcie aut do naprawy do warsztatu w dobroszycach do pana P.bo to cygan fuszer.

Zgłoś
Amstaff29.01.2018 o 21:18

A kia ceed dol l516 nigdzie nie było?! Szok

Zgłoś
ana27.01.2018 o 18:12

czym drozszy samochod tym wiekszy idiota

Zgłoś
Adwokat VOLVO27.01.2018 o 16:49

Doktor Prozac. A znasz takie słynne powiedzenie Jana Bronsia "Każdy sądzi według siebie". Owe Volvo każdego dnia przez miesiac dawało miastu 10 do 20 zł za parkowanie. Do tego doszły opłaty za przeglądy techniczne, mechaników, ubezpieczenie, paliwo. Trochę kasy to auto zostawiło. A że Starostwo nie chciało zarejestrować i żadało oryginałów z CEIDG to straciliście kolejne opłaty. A właściciel VOLVO odpowiednio grając ma oszczędności wynoszace do ok 2 tys. złotych. Na tym to polega gdy urzędnik ma taką a nie inną niewiedzę.

Zgłoś
cura te ipsum27.01.2018 o 13:40

Doktor Prozac. Napiszę ci coś co cytowała jedna osoba gdy burmistrz Kołaciński napisał jej, ze się będzie modlił. Cura te ipsum.

Zgłoś
NIE 41/201727.01.2018 o 10:34

Ponad 2 mln zł grupa dwudziestolatków wyprowadziła z prywatnego konta jednego z trójmiejskich duchownych. Fałszowali przelewy i robili lipne przelewy. Sprawę bada prokuratura. Do tej pory zatrzymano kilku podejrzanych. No, no. Czapki z głów. Nie, nie dla tych młodych ludzi. Oczywiście dla księdza. Uciułać z tacy 2 mln zł to jest spory sukces. Wróć, 2 mln to mu zdążyli ukraść. Ile miał na koncie, nie wiadomo. Szacun, proszę księdza.

Zgłoś
doktor Prozac26.01.2018 o 11:39

A stan kierowcy? według mnie budzi wątpliwości....

Zgłoś
Adwokat VOLVO26.01.2018 o 10:10

Do życzliwego. Czerwone Volvo HSJ posiada zawsze aktualny przegląd techniczny. Zawsze kiedy jest w ruch posiada obowiązkowe OC i Asistance. Auto na przełomie roku stało na parkingu koło KPP i zostało gruntownie sprawdzone. Przy tekstach jakie sa pisane pod adresem policji, prokuratury czy sądu i komornika jazda bez przeglądu i OC byłaby samobójstwem.

Zgłoś
życzliwy26.01.2018 o 09:12

Do oleśnickiej policji. Bardzo proszę gruntownie sprawdzić pod względem sprawności i wymogów określonych Prawem o Ruchu Drogowym czerwone volvo kombi na szwedzkich numerach rejestracyjnych poruszające się po oleśnickich ulicach. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ów pojazd nie powinien by.ć dopuszczony do ruchu.

Zgłoś
zw-kowalski15.01.2018 o 14:53

Pamietacie jak pisałem, że policja jeździała nieznakowanym pojazdem Hundai DOL04KC z niedsniezonymi tablicami 6/1 2017? Wnosiłem o ukaranie sprawcy czyli Roberta Kowalskiego. Komendant Fron nie chce wnieść wniosku o ukaranie ponieważ kierocę sierż, sztabowego pouczono. A zgodnie z kodeksem nie można pouczyć jeśli nie było się świadkiem. Osoba czyli policjant nie mógł pouczyc innego policjanta tylko musi na mocy prawa wnieść pisemny wniosek o ukaranie. To jak z radarem Policjant na drodze jak przekroczysz prędkość może pouczyć. Jak ci zrobia zdjecie nie może pouczyć. To KPP w Oleśnicy w pigułce.

Zgłoś
zw-kowalski15.01.2018 o 14:41

Pamietacie źle zaparkowane auto policyjne HPBC 645 na okręznej.? Sprawcą była policjantka sierz. Kamila Gonciarz. Komendant Froń pracował 1 stycznia w nowy rok i napisał, ze nie wniesienie wniosku o ukaranie do sądu. jak Kamila Gonciarz będzie was kontrolowała to przypomnijcie jej to zdarzenie.

Zgłoś
Jerzy14.01.2018 o 17:54

Zasuwajcie ulicami, a nie użalacie się na swój los. Nie ma gdzie parkować dlatego kierowcy parkują na chodnikach czy trawnikach.

Zgłoś
guru14.01.2018 o 16:54

Widać jak w Olesnicy pracuje policja ,a raczej jak nie pracuje.

Zgłoś
zw-kowalski13.01.2018 o 02:32

10 stycznia jakis czub zrobił sobie jaja ze źle zaparkowanych na trawniku autach przed ZUS i US w Oleśnicy. Ktos anonimowy za szyby aut włożył kartki -" Chamie zatrudniony w tym budyku. gdzie kipiłes swoje prawo jazdy, że nie potrafisz prawidłowo parkować. Rozumiem twój chamowski rodowód. Wychowany na wsi parkujesz w błocie. Podatnicy ufundowali trawniki a ty chamie traktujesz to jak wiesniak z dziada pradziada." Powyższe działania anonimowego sprawcy zgłosiłem naczelnikowi US.

Zgłoś
zw-kowalski10.01.2018 o 06:41

W Polsce jest zasada, że "WADZA" może wiecej. Będąc w ZUS zwróćcie uwagę jak parkują anonimowi pracowcy US, ZUS i PZU. Im zawsze wydaje się, ze sa lepsi i prawo ich nie dotyczy. Z waszych podatków ktos sieje trawe na trawniku. A pracownicy US,ZUS,PZU demoluja trawniki parkując gdzie popadnie i jak się da. Przy okazji rozliczenia sparwdzcie jak to tam wyglada. Policji oraz zarzadct budynku podałem numery rejestracyjne wszystkich aut.

Zgłoś
KK10.01.2018 o 06:14

Słyszałem że w jakimś kraju są mandaty za to że kierowca nie zmieścił się w obrębie miejsca postojowego. Gdyby za to dawać mandaty to myślę że sytuacja parkingowa by się trochę poprawiła a ludzie nauczyliby się parkować. Na wspomnianym osiedlu przy ul. Wojska Polskiego mamy po pierwsze mamusie odbierające dzieci ze żłobka przy ul. Koszarowej a po drugie klientki salonów kosmetycznych i fryzjerskich z centrum Jast. Nikomu nie życzę takich kierowców na osiedlu :( Ich sposób parkowania to totalna katastrofa. Wracam po pracy i nie mam gdzie zaparkować. Wszystkie wolne miejsca są na szerokość 3/4 samochodu bo pańcie parkują jak się uda :/ Mało której uda się zmieścić w jedno miejsce, nawet niewielkim Seicento.

Zgłoś
Emeryt9.01.2018 o 19:58

To,że w Oleśnicy niema miejsc do parkowania to wszyscy wiedzą,ci co mieszkają w mieście,ale jak taki burak przyjeżdża okolicy miasta i staje swoją furmanką najlepiej w sklepie bo akurat mu pasuje,to przykład braku kultury i szacunku dla mieszkańców.Mnie również wkurzają osoby parkujące swoje pojazdy na przy murze naprzeciw ul.Rzemieślnica.Przyjeżdza taki do pralni chemicznej i blokuje wjazd,a na prośbę by zjechał bo mieszkaniec bloku za murem nie może wjechać,to powie ci poczekaj zaraz odjadę i ma cię w dupie,a ty stój na ulicy ,bo być może jak jego flawa załatwi sprawę to cię wpuści byś mógł wjechać na zatokę postojową.

Zgłoś
marzyciel9.01.2018 o 18:22

Nie zamazywać tablic rejestracyjnych TYCH BURAKÓW ---- I KARAĆ !!!- kiedy mój apel doczeka się wdrożenia ???

Zgłoś
jj9.01.2018 o 17:49

Im droższe auto, tym większy burak za kierownicą. Taka jest niestety prawda... Szkoda, że policja nie interweniuje, tylko mieszkańcy muszą robić zdjęcia i wysyłać do mediów.

Zgłoś
potrzebna tv9.01.2018 o 17:10

Wydaje mi się, że znajdzie sie ktoś, kto porobi zdjęcia i zadzwoni do telewizyjnych Absurdów drogowych - niech przyjadą i pokażą. Lokale usługowe niedostępne, bo szlabanik zagradza. No już - filmujcie i alarmujcie, takiej głupoty nie ma w Polsce, niech pan W, zostanie telewizyjnym celebrytą.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Wynik WOŚP w Twardogórze
dzisiaj o 17:45/ Aktualności
Żałoba i apel burmistrza
dzisiaj o 16:31/ Aktualności
Tu jest wyjątkowo niebezpiecznie!
dzisiaj o 16:11/ Aktualności
Termin gali przełożony
dzisiaj o 14:16/ Kultura
Pięć nowych radiowozów
dzisiaj o 13:29/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube