reklama
reklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest niedziela, 16 grudnia. Imieniny Albiny, Zdzisławy, Adelajdy.
reklama
reklama
reklama

Zdobądź wyższe wykształcenie i dyplom najlepszej niepublicznej uczelni na Dolnym Śląsku! Rekrutacja trwa!

Artykuł sponsorowany
Podejmując decyzję o wyborze studiów, warto wybrać taki kierunek, który po studiach otworzy drzwi do kariery i co najważniejsze zapewni stabilne zatrudnienie. Ważne też, aby w trakcie studiów mieć możliwość zdobywania wiedzy, doświadczenia zawodowego, a przy tym móc realizować własne pasje i zainteresowania. Taką ofertę posiada Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu.W tegorocznym rankingu szkół wyższych, organizowanym przez Magazyn Perspektywy, najlepszą niepubliczną uczelnią magisterską na Dolnym Śląsku po raz kolejny uznana została Dolnośląska Szkoła Wyższa, która jednocześnie awansowała w klasyfikacji krajowej do TOP-10 najlepszych niepublicznych szkół wyższych w Polsce. Uczelnia od lat posiada pełne uprawnienia akademickie (do nadawania stopnia doktora i doktora habilitowanego) i prowadzi studia: licencjackie, inżynierskie, magisterskie, podyplomowe i doktoranckie.

Jaki kierunek mogą wybrać kandydaci?

Dolnośląska Szkoła Wyższa w roku akademickim 2018/2019 proponuje 12 kierunków studiów licencjackich lub magisterskich, prowadzonych w trybie dziennym i zaocznym, są to m.in. dziennikarstwo i komunikacja społeczna, media kreatywne: game design, animacja i efekty specjalne, bezpieczeństwo narodowe, administracja, informatyka, czy jedyne we Wrocławiu studia zaoczne na kierunku geodezja i kartografia.

Oferta DSW obejmuje też takie kierunki, których autorskie programy kształcenia opracowane przez ekspertów z DSW, wielokrotnie były już nagradzane m.in. przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego lub Ministerstwo Edukacji Narodowej. Niesłabnącym od lat zainteresowaniem wśród kandydatów na studia cieszą się pedagogika i pedagogika specjalna. W tym roku nowością w ofercie są jednolite studia magisterskie z psychologii. Uczelnia prowadzi rekrutację również na takie kierunki jak: praca socjalna, czy sztuki nowoczesne – Design Now! (jedyny tego typu interdyscyplinarny kierunek w Polsce!).Bezpłatne studia dualne i cztery dofinansowane specjalności od października!

Dolnośląska Szkoła Wyższa wprowadza też nowość do tegorocznej oferty edukacyjnej. Uczelnia dzięki dofinansowaniu z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju rekrutuje na bezpłatne studia dualne na kierunkach: Pedagogika specjalna oraz Praca socjalna. Wszystkie koszty związanych ze studiami zostaną pokryte z wygranych przez DSW projektów. W ramach dofinansowania 48 studentów weźmie udział w stażach zawodowych, zagranicznych i krajowych wizytach studyjnych oraz certyfikowanych kursach objętych programem studiów. Rekrutacja trwa tylko do 21 września.

W tym roku DSW otrzymała też ponad 4,5 mln. złotych dofinansowania na realizację innego projektu pn. „Zintegrowany Program Rozwoju Dolnośląskiej Szkoły Wyższej”, w ramach którego uruchomione zostaną cztery nowe specjalności na prowadzonych już przez DSW kierunkach. Na studiach licencjackich w ramach kierunku Pedagogika wprowadzona zostanie specjalność Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne z elementami glottodydaktyki, a na magisterskich powstanie specjalność: Nauczanie języka polskiego jako obcego. W ramach studiów z zakresu Bezpieczeństwa narodowego, zaplanowana jest specjalność: Obrona terytorialna i ochrona ludności, natomiast na Administracji studenci będą mogli wybrać specjalność: E-administracja.Praktyczny charakter studiów, stałe czesne i wiele atutów

Każdy z wyżej wymienionych kierunków studiów posiada również bogaty wachlarz specjalności, które studenci wybrać mogą już od drugiego roku studiów na danym kierunku. Największym atutem studiów w Dolnośląskiej Szkole Wyższej jest to, że zajęcia naukowo-dydaktyczne mają charakter praktyczny. Studenci już w trakcie studiów realizują praktyki zawodowe. Wiele z nich realizowanych jest przez firmy, które zatrudniają absolwentów DSW zaraz po studiach. Uczelnia od lat współpracuje z szerokim gronem ekspertów i przedsiębiorców w ramach specjalnie powołanego ciała doradczego - Konsultacyjnej Rady Pracodawców. Niewątpliwie ważne jest również to, że uczelnia gwarantuje stałe czesne przez cały okres studiów i wspiera finansowo swoich studentów poprzez bardzo rozbudowany system stypendiów. W nowym roku akademickim wszyscy studenci dostaną również dostęp do pakietu Office 365 bez ponoszenia dodatkowych kosztów.Międzynarodowy charakter studiów i przyjazne warunki do rozwoju naukowego!

Studenci, absolwenci oraz pracownicy mają do dyspozycji jedną z największych w Polsce niepublicznych akademickich bibliotek, własną księgarnię, wydawnictwo naukowe, studio telewizyjne, pracownie (multimedialne, informatyczne, projektowe i fotograficzne) oraz nowoczesne laboratorium dźwięku ze studiem nagraniowym. Dolnośląska Szkoła Wyższa, jako jedna z niewielu uczelni w Polsce, posiada również własną pracownię motion capture do tworzenia animacji 3D i efektów specjalnych. W ramach uczelni aktywnie funkcjonują także galeria sztuki, teatr akademicki, Dolnośląski Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz własne Centrum Konferencyjne.

Studenci, którzy myślą o międzynarodowej karierze, mogą w trakcie studiów zdobyć certyfikat językowy. Działająca w strukturze uczelni Pracownia Kształcenia Językowego od 2018 roku jest Centrum Egzaminacyjnym PTE General – Pearson. Dolnośląska Szkoła Wyższa w ramach programu Erasmus+ współpracuje także z blisko 100 ośrodkami naukowymi na terenie całej Europy, prowadzi Szkoły Letnie z nowojorską The New School, a także organizuje międzynarodowe konferencje i seminaria z udziałem wybitnych naukowców z całego świata.Masz już wyższe wykształcenie? Wybierz studia podyplomowe

Dolnośląska Szkoła Wyższa oferuje blisko 30 kierunków studiów podyplomowych, w tym m.in.: Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z przygotowaniem pedagogicznym, Logopedia, Przygotowanie pedagogiczne, Psychoterapia neurolingwistyczna, Inspektor Ochrony Danych Osobowych [IODO], Animacja 3D w mediach, e-Administracja, Menedżer odnawialnych źródeł energii, Systemy informacji geograficznej (GiS), Realizacja filmowa i telewizyjna. Nowością w tym roku będą jedyne w Polsce studia na kierunku Pedagogika Montessori oraz Integracja Sensoryczna i Psychomotoryka.Rekrutacja trwa! Nie zwlekaj z decyzją do ostatniego momentu

Rekrutacja w Dolnośląskiej Szkole Wyższej trwa do 15 października 2018r. Zapisy prowadzone są online poprzez system Internetowej Rejestracji Kandydatów. Wszystkie informacje, w tym pełna oferta kierunków studiów i specjalności, zasady rekrutacji oraz wysokość czesnego, dostępne są na stronie www.dlakandydata.dsw.edu.pl.sp

reklama

reklama
reklama
reklama

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter