reklama
reklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest środa, 24 października. Imieniny Marcina, Rafała, Arety.
reklama
reklama
reklama

WWwash - nowoczesna usługa w Oleśnicy

Artykuł sponsorowany
Pojawiły się nowe rozwiązania dla właścicieli firm, chcących umyć samochód. Można to zrobić bez używania bilonu lub karty i dodatkowo otrzymać fakturę. Publikujemy wywiad z Robertem Ilskim z sieci Auto-Spa.Dziś rozmawiamy z Robertem Ilskim zarządzającym siecią myjni Auto-Spa. Jedna z nich znajduje się w Oleśnicy przy ul. Wojska Polskiego. Sieć, którą charakteryzuje samoobsługowe, kompleksowe wyposażenie pozwalające na dokładne i bezpieczne mycie, wprowadziła teraz nową i zarazem nowoczesną usługę. To aplikacja WWwash, czyli możliwość skorzystania z myjni za pomocą telefonu.

- Skąd pomysł na taką innowację?
- [RI] Zauważyliśmy, że płatności mobilne cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród Polaków, którzy chętnie obsługują swoje zakupy przez telefon i wręcz oczekują, by sklepy czy dostawcy innych usług oferowali również aplikacje na smartphone. Stąd też pomysł, aby z myjni Auto-Spa dało się skorzystać, w tym zapłacić, przy pomocy telefonu, który przecież każdy z nas ma zwykle przy sobie, w odróżnieniu od drobnych monet. Z drugiej strony zauważyliśmy, że wielu klientów myjni chciałoby otrzymywać fakturę za mycie i odliczyć te koszty od pod podatku. Postanowiliśmy zrealizować te potrzeby.

- Jak umyć samochód w WWwash?
- [RI] Wystarczy ściągnąć na telefon aplikację WWash i dodać kartę kredytową lub zasilić swoje konto w aplikacji szybkim przelewem. System sam skieruje nas do najbliższej myjni. Kiedy już tam jesteśmy, wybieramy stanowisko oraz kwotę, za którą chcemy umyć samochód. Po potwierdzeniu wyboru w aplikacji możemy rozpocząć mycie pojazdu. Zmiany kolejnych programów obsługujemy już fizycznie w myjni – są dostępne bezpośrednio na panelu danego stanowiska. Może w opisie brzmi to jak skomplikowany proces, ale zapewniam, że wszystko jest bardzo proste i intuicyjne, a nasi klienci nie mają żadnych problemów, ani z obsługą myjni, ani aplikacji. Co bardzo istotne, WWwash przekazuje automatycznie fakturę za mycie na wskazany przez nas adres e-mail. Jest to niezmiernie wygodne i opłacalne dla klientów, którzy prowadzą firmę.- Czyli to rozwiązanie dla właścicieli firm oraz flot pojazdów?
- [RI] Dokładnie tak. WWwash daje także możliwość zarządzania i kontroli usług mycia dla całej floty pojazdów. Klienci flotowi, którzy korzystają z WWwash, mają dostęp do specjalnego panelu, dzięki któremu kontrolują wydatki na mycie pojazdów, określają budżet i kontrolują koszty.

- A co z użytkownikami, którzy nie posiadają firmy ani floty pojazdów?
- [RI] WWwash jest rozwiązaniem, z którego mogą korzystać również osoby prywatne. Aplikacja jest darmowa i dostępna dla każdego posiadacza telefonu z systemem Android lub iOS. Co ciekawe, płatność przez aplikację zajmuje krócej niż wyjęcie gotówki z portfela, a z samochodu wysiadamy już tylko po to, by go umyć.

- Jakie są pierwsze opinie klientów, którzy korzystają z aplikacji?
- [RI] Klienci bardzo chwalą możliwość płatności telefonem. WWwash jest dla nich narzędziem, które usprawnia mycie auta. Ponadto, obecnie mamy specjalną ofertę – każdy nowy użytkownik, który uruchomi WWwash na swoim smartfonie otrzyma 10 zł na pierwsze mycie. Wystarcza to na dokładne umycie samochodu i przetestowanie usługi. Jestem pewien, że ten kto spróbuje, będzie zadowolony i wkrótce do nas wróci.

- Jak można skorzystać z promocji?
- [RI] Jedyne co trzeba zrobić, to pobrać aplikację i przy podpinaniu karty kredytowej bądź płatniczej, wpisać kod o treści: WWWASH.

- Dziękujemy za rozmowę.
- [RI] Ja również dziękuję i serdecznie zapraszam wszystkich do naszej myjni oraz korzystania z aplikacji WWwash.Zobacz też: wwwash.pl

sp
reklama

reklama
reklama
reklama
Ogłoszenia
Nieruchomości (40), Motoryzacja (17), Nauka (5), Praca (62), Usługi (21), Zwierzęta (5), Inne (10)
Dodaj ogłoszenie
reklama
Ostatnio komentowane
MojaOlesnica.pl
Wernisaż na rocznicę MAK-u
"Lewa strona jak coś..."~:D
reklama
Kalendarium
27.10.2018 o godz. 14:00
Piłka nożna: Pogoń Oleśnica-Strzelinianka Strzelin
Stadion w Oleśnicy
29.10.2018 o godz. 19:00
Spektakl pt. "Impreza" (więcej)
Sala widowiskowa BiFK w Oleśnicy
04.11.2018 o godz. 07:00
Wybory samorządowe - druga tura
Śledź nas na Facebooku

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter