reklama
reklama
reklama
reklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest wtorek, 20 listopada. Imieniny Anatola, Rafała, Edmunda.
reklama
reklama
reklama

McDonald's poszukuje pracowników w Oleśnicy

Artykuł sponsorowany
Umowa o pracę już od pierwszego dnia, elastyczny grafik, wyrozumiali przełożeni i rodzinna atmosfera - to wszystko gwarantuje swoim pracownikom McDonald's. Dodatkowo osoby, które chcą się rozwijać, mogą liczyć na szkolenia i szybki awans. Aby dostać pracę, nie trzeba mieć doświadczenia w gastronomii.McDonald’s jest jednym z największych pracodawców w Polsce – w całym kraju zatrudnia ponad 22 tysiące osób i aktualnie poszukuje pracowników w Oleśnicy. Firma zatrudnia zarówno osoby młode, jak i starsze, w różnych sytuacjach życiowych.

Poszukujemy osób, które razem z nami będą rozwijać restaurację

Każdy, kto dobrze wykonuje swoje obowiązki, może liczyć na premie finansowe i propozycję objęcia wyższego stanowiska. W McDonald’s aż 98% kierowników zaczynało jako szeregowy pracownik restauracji, dlatego znają dobrze specyfikę pracy i wiedzą, z jakimi wyzwaniami mierzy się ich załoga. Dzięki temu są bardziej wyrozumiali, a to przekłada się na przyjacielską atmosferę w pracy.

Jak mówi Katarzyna Stępczak, licencjobiorca restauracji w Oleśnicy: „Każdy pracownik McDonald’s podczas codziennej pracy odpowiada za całościowe doświadczenie gościa w restauracji. Poszukujemy zarówno członków załogi, jak i managerów, którzy są pozytywnie nastawieni i zmotywowani do rozwijania swoich umiejętności przywódczych. Razem z nimi chcemy stale budować lepszy McDonald’s. Jestem przekonana, że razem z nowym zespołem stworzymy miejsce pracy, w którym przyjazną, naturalną atmosferę zauważą także nasi goście”.

Najważniejszy jest zespół

Rodzinna atmosfera i różnorodny zespół – to te zalety pracy w McDonald’s, które pracownicy wymieniają najczęściej. W restauracjach można spotkać studentów, którzy łączą pracę z nauką, osoby dojrzałe i takie, które zbliżają się do emerytury. Firma jest otwarta również na rodziców, którzy dzięki elastycznym godzinom pracy mogą opiekować się dziećmi.„Jestem aktywnym sześćdziesięciolatkiem i cieszę się, że mam codzienny kontakt z ludźmi. W restauracji świetnie się wszyscy dogadujemy, jesteśmy jak silnik, gdzie każdy element ma znaczenie, żeby całość mogła prężnie działać – dodaje Piotr Jurgiewicz, pracownik McCafé.

Osoby zainteresowane pracą w McDonald’s mogą zgłaszać się bezpośrednio do kierownika restauracji, dzwoniąc na numer 882 086 631: albo wysłać swoje zgłoszenie online na [email protected].

***

McDonald’s w Polsce to obecnie ponad 400 restauracji, w których zatrudnionych są ponad 22 000 pracowników. Jako pracodawca zapewnia możliwości zróżnicowanym grupom kandydatów: od młodocianych, zdobywających swoje pierwsze doświadczenia w czasie ferii czy wakacji, po osoby tuż przed emeryturą. Sieć oferuje nie tylko umowę o pracę i wynikające z niej świadczenia, ale i elastyczny grafik oraz możliwość szybkiego rozwoju i awansu – aż 98 proc. wszystkich kierowników restauracji McDonald’s zaczynało pracę w roli szeregowego pracownika. McDonald’s to ponadto stabilna organizacja, która wyjątkowo elastycznie podchodzi do potrzeb pracowników.

reklama

reklama
reklama
reklama

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter