reklama
reklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest poniedziałek, 23 kwietnia. Imieniny Jerzego, Wojciecha, Adalberta.
reklama
reklama
reklama

McDonald's poszukuje pracowników w Oleśnicy

Artykuł sponsorowany
Umowa o pracę już od pierwszego dnia, elastyczny grafik, wyrozumiali przełożeni i rodzinna atmosfera - to wszystko gwarantuje swoim pracownikom McDonald's. Dodatkowo osoby, które chcą się rozwijać, mogą liczyć na szkolenia i szybki awans. Aby dostać pracę, nie trzeba mieć doświadczenia w gastronomii.McDonald’s jest jednym z największych pracodawców w Polsce – w całym kraju zatrudnia ponad 22 tysiące osób i aktualnie poszukuje pracowników w Oleśnicy. Firma zatrudnia zarówno osoby młode, jak i starsze, w różnych sytuacjach życiowych.

Poszukujemy osób, które razem z nami będą rozwijać restaurację

Każdy, kto dobrze wykonuje swoje obowiązki, może liczyć na premie finansowe i propozycję objęcia wyższego stanowiska. W McDonald’s aż 98% kierowników zaczynało jako szeregowy pracownik restauracji, dlatego znają dobrze specyfikę pracy i wiedzą, z jakimi wyzwaniami mierzy się ich załoga. Dzięki temu są bardziej wyrozumiali, a to przekłada się na przyjacielską atmosferę w pracy.

Jak mówi Katarzyna Stępczak, licencjobiorca restauracji w Oleśnicy: „Każdy pracownik McDonald’s podczas codziennej pracy odpowiada za całościowe doświadczenie gościa w restauracji. Poszukujemy zarówno członków załogi, jak i managerów, którzy są pozytywnie nastawieni i zmotywowani do rozwijania swoich umiejętności przywódczych. Razem z nimi chcemy stale budować lepszy McDonald’s. Jestem przekonana, że razem z nowym zespołem stworzymy miejsce pracy, w którym przyjazną, naturalną atmosferę zauważą także nasi goście”.

Umiejętności cenione na rynku pracyMcDonald’s oferuje swoim managerom szeroki pakiet szkoleń m.in. z zarządzania czy radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych.

„Wielu moich znajomych od lat pracuje w McDonald’s i to oni polecili mi pracę tutaj. Dostałam się na stanowisko managerskie i aktualnie poznaję specyfikę różnych pozycji. Codziennie zdobywam nowe umiejętności cenione na rynku pracy, takie jak: multizadaniowość, zarządzanie czasem czy szybkie podejmowanie decyzji” – mówi Katarzyna Ropuszańska, uczestniczka programu „manager w szkoleniu”.

Najważniejszy jest zespół

Rodzinna atmosfera i różnorodny zespół – to te zalety pracy w McDonald’s, które pracownicy wymieniają najczęściej. W restauracjach można spotkać studentów, którzy łączą pracę z nauką, osoby dojrzałe i takie, które zbliżają się do emerytury. Firma jest otwarta również na rodziców, którzy dzięki elastycznym godzinom pracy mogą opiekować się dziećmi.„Jestem aktywnym sześćdziesięciolatkiem i cieszę się, że mam codzienny kontakt z ludźmi. W restauracji świetnie się wszyscy dogadujemy, jesteśmy jak silnik, gdzie każdy element ma znaczenie, żeby całość mogła prężnie działać – dodaje Piotr Jurgiewicz, pracownik McCafé.

Osoby zainteresowane pracą w McDonald’s mogą zgłaszać się bezpośrednio do kierownika restauracji, dzwoniąc na numer 882 086 631: albo wysłać swoje zgłoszenie online na [email protected].

***

McDonald’s w Polsce to obecnie ponad 400 restauracji, w których zatrudnionych są ponad 22 000 pracowników. Jako pracodawca zapewnia możliwości zróżnicowanym grupom kandydatów: od młodocianych, zdobywających swoje pierwsze doświadczenia w czasie ferii czy wakacji, po osoby tuż przed emeryturą. Sieć oferuje nie tylko umowę o pracę i wynikające z niej świadczenia, ale i elastyczny grafik oraz możliwość szybkiego rozwoju i awansu – aż 98 proc. wszystkich kierowników restauracji McDonald’s zaczynało pracę w roli szeregowego pracownika. McDonald’s to ponadto stabilna organizacja, która wyjątkowo elastycznie podchodzi do potrzeb pracowników.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Ogłoszenia
Nieruchomości (59), Motoryzacja (8), Nauka (4), Praca (81), Usługi (36), Zwierzęta (4), Inne (12)
Dodaj ogłoszenie
reklama
reklamareklamareklama
reklama
Ostatnio komentowane
MojaOlesnica.pl
Ostatni dzień głosowania!
"Projekt nr 6 : wieś..."~Ni miś
reklama
Kalendarium
29.04.2018 o godz. 08:30
XV Turniej Badmintona w Oleśnicy (więcej)
Hala sportowa OKR Atol w Oleśnicy
02.05.2018 o godz. 18:00
Koncert Jubileuszowy - Chopin na 100 (więcej)
Sala widowiskowe BiFK w Oleśnicy
03.05.2018 o godz. 09:30
Biało-Czerwony XIX Rajd Rowerowy z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości (więcej)
Start o godz. 10, Rynek w Oleśnicy
03.05.2018 o godz. 09:30
Biało-Czerwony XIX Rajd Rowerowy z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości (więcej)
Start o godz. 10 z Rynku w Oleśnicy
Śledź nas na Facebooku

PW Media © 2009-2017
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter