Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest piątek, 19 stycznia. Imieniny Henryka, Mariusza, Erwina.
reklama
reklama
reklama

Install - SAT - profesjonalna naprawa komputerów!

Artykuł sponsorowany
Znalezienie dobrego serwisu laptopów i komputerów w dzisiejszych czasach to nie lada wyczyn. W dobie rozwijającej technologii często nie jesteśmy w stanie nadążyć za postępem. W takim momencie dużo serwisów korzysta z naszej niewiedzy i niestety odbija się to na cenie za daną usługę. Najzwyczajniej w świecie jesteśmy oszukiwani.Postanowiliśmy przyjrzeć się sprawie. Po wpisaniu w Google naprawa laptopów Oleśnica, natrafiliśmy na stronę firmy Install - SAT. Pierwsze na co zwróciliśmy uwagę, to w pełni profesjonalny wygląd strony. Zdecydowaliśmy się sprawdzić Panów serwisantów. Przekazaliśmy do naprawy jeden komputer z wadą dysku twardego, aby sprawdzić jak serwis działa od podszewki.

Firma mieści się w typowym budynku biurowym. Co jest dużym plusem. Ktoś, kto się zajmuje marketingiem i reklamą ma głowę na karku, ponieważ w Mapach Google po wpisaniu Install - SAT nawigacja od razu doprowadziła nas do celu.

Przejdźmy do przebiegu oddania sprzętu do serwisu. Pan serwisant położył laptopa na specjalnej macie i zaczął wprowadzać go do swojego systemu. Zapytał o usterkę i jej objawy oraz co dzieje się dokładnie ze urządzeniem. Bardzo ogólnie nakreśliliśmy problem, którym był zawieszający się komputer. Chcieliśmy, aby Pan miał większe pole do popisu. W takich sytuacjach niekiedy klienci zostają narażeni na niepotrzebną "wymianę płyty głównej" lub "wymianę układu graficznego BGA". Wynika to z nieuczciwości serwisantów.

Padło pytanie, czy są jakieś ważne dane na urządzeniu, które trzeba byłoby zachować. Stwierdziliśmy, że nie ma potrzeby zachowania danych. Zostaliśmy poinformowani o przebiegu naprawy, otrzymaliśmy potwierdzenie zlecenia serwisowego. Nie pozostało nic innego jak czekać na kontakt ze strony Pana serwisanta. Następnego dnia w południe otrzymaliśmy telefon z informacją o uszkodzeniu dysku twardego. Zostaliśmy poinformowani o kosztach.

Dodatkowo otrzymaliśmy darmowy przegląd urządzenia z racji tego, że firma dopiero się rozwija. Po 3 dniach od daty oddania sprzętu do serwisu zadzwonił telefon notebook był gotowy do odbioru. Udaliśmy się po jego odbiór. Zapłaciliśmy za usługę wcześniej ustaloną kwotę. Zabraliśmy sprzęt i pojechaliśmy do biura przyjrzeć się bliżej naprawie. Stary dysk został nam zwrócony. Zamontowany dysk, był nowy. Urządzenie w środku zostało bardzo starannie wyczyszczone. Zrobiliśmy krótkie testy. Komputer nie grzał się. Pasta termoprzewodząca i termopady zostały wymienione. Chłodzenie również zostało wyczyszczone tak jak nam Pan obiecał i zrobił to za zero złotych.

Podsumowując całą usługę. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Komputer został naprawiony jak należy. Czas wykonania usługi uważamy za błyskawiczny. System monitorowania naprawy przez internet działa bezbłędnie. Bardzo wysoka jakość usługi, za niewygórowaną cenę. Gdy będziecie szukać profesjonalnego serwisu, to nie zastanawiajcie się długo, tylko udajcie się do Install -
SAT.

Install - SAT
ul. Wileńska 31A lok. 2.25
56-400 Oleśnica
tel. 881 567 561
www.installsat.pl


sp

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

PW Media © 2009-2017
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter