reklama
reklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest piątek, 16 listopada. Imieniny Edmunda, Marii, Gertrudy.
reklama
reklama
reklama

Młodzież z CKiW OHP na szkoleniu

Dodano: 2018-11-09 10:01:07 | Komentarzy: 0 | Kategoria: Aktualności
Publikujemy komunikat CKiW OHP w Oleśnicy ze szkolenia "Poczuj, że jesteś Wartościowy".W dniach 5-6 listopada grupa uczestników z CKiW OHP w Oleśnicy rozpoczęła cykl szkoleń w ramach innowacji „Poczuj, że jesteś Wartościowy”.

Szkolenie odbyło się na terenie Fundacji Opolskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej w Bielicach. W Szkoleniu brało udział 7 wychowanków. W ramach szkolenia młodzi ludzie uczyli się poprawnej komunikacji w pracy zespołowej, radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

W towarzystwie wykwalifikowanych ratowników uczestnicy ćwiczyli umiejętności posługiwania się sprzętem ratowniczym, korzystania z nawigacji GPS, radiostacji, jazdy quadem, współpracy z psem-ratownikiem.Zajęcia z psychologiem służyły budowaniu pozytywnego wizerunku, zwiększenia poczucia własnej wartości, radzenia sobie z emocjami. Głównym celem szkolenia było planowanie wspólnych działań, pokonywanie trudności w akcji poszukiwania zaginionych osób, a tym samym budowanie poczucia własnej wartości.

Mimo trudu i zmęczenia na twarzach młodych ludzi widać było dumę i radość z pokonywania własnych słabości. Na koniec pierwszego spotkania dowódca Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej Leszek Kois wręczył uczestnikom dyplomy za udział w zajęciach „Podstawy ratownictwa”, „Radzenie sobie z emocjami”.

źródło: CKiW OHP w Oleśnicy

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter