reklama
reklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest piątek, 16 listopada. Imieniny Edmunda, Marii, Gertrudy.
reklama
reklama
reklama

Mistrzowie parkowania cz. 47

Dodano: 2018-10-20 07:26:56 | Komentarzy: 66 | Kategoria: Ciekawostki
Czas na kolejną odsłonę lokalnych mistrzów parkowania. Są to kierowcy, którzy najwyraźniej nie myślą o uczestnikach ruchu - zarówno pieszych, jak i poruszających się innymi pojazdami.

Portal MojaOlesnica.pl prezentuje kolejną odsłonę mistrzów parkowania, czyli kierowców, którzy zdecydowanie nie świecą przykładem. Zasady publikacji są proste. Wystarczy wysłać do nas zdjęcie "mistrza", opisać je, a następnie wybierzemy najciekawsze propozycje do publikacji.

Na sam początek trafia sama słodycz. Parkowanie na przejściu dla pieszych i przy skrzyżowaniu, a całość ma miejsce przy Szkole Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy.


Rozmach!

Teraz należy zaprezentować osobną kategorię - "pożeracze chodników".


Pożeracz nr 1


Ścieżka rowerowa też może być "smaczna"


Zająć część chodnika pod znakiem zakazu zatrzymywania się - to jest coś!


Niestety, ale to norma w niemal każdy weekend


W sam raz do treningu parkour


Czytelnik sam rozróżnił, kto jest "mistrzem", a kto pozytywnym "gościem"

Wygląda na to, że przybywa coraz więcej samochodów, a zwyczajnie brakuje miejsc parkingowych. Sytuacja przy ul. Wojska Polskiego w Oleśnicy.


Kiedy brakuje miejsc, kierowcy parkują, gdzie się da

Na jednym z oleśnickich osiedli rover zaparkował na dwóch miejscach. Nie wiadomo, co kierowca miał na myśli.


Czy tylko my mamy skojarzenia z grą Tetris?

Ładny mercedes, ale po co go tak eksponować? Nie wygląda na miłośnika zieleni.


Pas zieleni, okolice ronda...

Sytuacja pod jednym z oleśnickich marketów. Skoro jest tyle miejsc dla osób niepełnosprawnych, to czemu z nich nie skorzystać?


"Ja tylko na chwilę"

Na koniec iście mistrzowskie parkowanie. Zaparkować na drodze w pobliżu ronda i zablokować ruch? A czemu nie!


Reszta może poczekać

Dziękujemy autorom nadesłanych zdjęć!

Chcecie pokazać innych mistrzów parkowania? Prześlijcie nam zdjęcia i opiszcie je!

Zobacz też: Poprzednia część mistrzów parkowania

rd

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (66)

Policja protestuje, dzwońcie do Straży Miejskiej. Aha, zlikwidowaliście? To róbcie zdjęcia :))

Podpis: Mieszkaniec
Dodano: 2018-11-06 14:33:45 | Zgłoś naruszenie

zw kowalski co powiesz o szczepieniu na odre

Podpis: mama
Dodano: 2018-11-05 14:31:33 | Zgłoś naruszenie

Jak tam, dzwonicie na policję?

Podpis: Buhaha
Dodano: 2018-11-05 14:23:31 | Zgłoś naruszenie

zapraszam na chodnik przy placu zwycięstwa a zwłaszcza policję

Podpis: janek
Dodano: 2018-11-04 17:01:40 | Zgłoś naruszenie

do śmiejącej się gęby. Pieprzysz. Składając zawiadomienie do KPP pokazałem im jakby "środkowy palec" lub plunąłem w twarz. Napisałem wprost KPP , że tak ch.... parkujące auta to zasługa policji. Jeśli MO robi 47 odsłonę MP to zastanawiam się czy nie pracują tam analfabeci wtórni. Komendant KPP przy 47 odsłonach MP mógł się zwrócić przynajmniej raz do MO o udostępnienie danych owych aut i z urzędu wszcząć postępowanie. MO zaoszczędza bohaterom w policji paliwo i daje świadków (autorów zdjęć). Amen

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2018-11-03 22:49:16 | Zgłoś naruszenie

Proszę podjechać pod Centrum Biznesu FENIKS ul Lwowska 31 - oczywiście parking.Znaki swoje a kierowcy lekceważą znaki tak ustanowione. Lekko w ciągu dnia na mandatach można wyciągnąć na spoko 10 tys zł.

Podpis: rr
Dodano: 2018-11-03 21:31:10 | Zgłoś naruszenie

i ma najdłuższego w Ovik.

Podpis: .
Dodano: 2018-11-01 17:13:47 | Zgłoś naruszenie

zw-kowalsk.......od kablowania i wypisywania durnot to jesteś specjalistą.

Podpis: :)
Dodano: 2018-11-01 16:59:55 | Zgłoś naruszenie

LIVE. Widziałeś mnie włóczącego się po policji? We współczesnych czasach wystarczy mail lub SMS aby sprawę załatwić. Jak Policja czy Prokuratura twierdzi, ze czegoś nie wie to można im wysłać maila lub SMS aby nie mogli się tłumaczyć niewiedzą. Amen

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2018-10-31 23:34:46 | Zgłoś naruszenie

Jacek G. Masz rację. Tylko, ze są tacy jak LIVE którzy twierdza, że świata (czytaj Oleśnicy ) nie zmienisz. A ja twierdzę, że jak kilku internautów zgłosi mailowo KPP mistrzów parkowania to po pewnym czasie niektórzy ch.... parkujący bardziej będą się obawiali aparatu czy komórki MO lub przechodniów niż patrolu policyjnego.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2018-10-31 23:31:52 | Zgłoś naruszenie

Live. W d... byłeś, g.... widziałeś. Tysiące baranów donosiło wydziałowi komunikacji kopie wypisów z CEIDG. A ja pokazałem im środkowy palec i wygrałem. Kilka tysięcy przedsiębiorców z zagranicy w CEIDG nie mogło wpisać jako adresu do korespondencji adresu zamieszkania za granicą. Postawiłem się. Ministerstwo program udoskonaliło i od roku można jak adres do korespondencji wpisać adres zamieszkania za granicą. Minister Rozwoju urzędowo skorygował mój wpis. W sądach nie bywam często. Bywam wtedy gdy działalność mnie do tego zmusza. Poza tym mam stwierdzone 5 przypadków przewlekłości postępowań sądowych. Tylu nie mają raczej wszyscy adwokaci razem wzięci w Oleśnicy. Ty należysz do tych, że żonę ci będzie posuwał szef a ty stwierdzisz, że świata nie zmienisz. Była taka co w pewnej partii rzekomo z ad... miała pracę. A uczciwiej było być prostytutką.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2018-10-31 23:27:44 | Zgłoś naruszenie

Policja niech bierze się za robotę. W sprawach takiego parkowania należy dzwonić na Policję.

Podpis: Jacek G
Dodano: 2018-10-31 09:20:07 | Zgłoś naruszenie

@zw?kowalski ale ty masz życie?Ciągle włóczysz się po sądach i policji żal mi ciebie i współczuję .Świata nie naprawisz,niedługo umrzesz jak my wszyscy a dzień będzie jak co dzień .

Podpis: LIVE
Dodano: 2018-10-30 10:20:59 | Zgłoś naruszenie

@j23 przy pałacyku, zwłaszcza wieczorem też miejsca nie uświadczysz. A jeśli już są, to ja też tam wolę parkować choć mam dalej. Miejsca szersze i łatwiej wyjechać. Parking w kierunku basenu trochę nie budzi mojego zaufania. Nawet nie chodzi o odległość. Tam jest ciemno, pusto i na uboczu. Bałbym się tam auto na noc zostawić. I masz rację że są osoby, które za wszelką cenę muszą zaparkować max 10 metrów od drzwi. Choćby na trawniku czy zastawiając wyjazd innym :(

Podpis: KK
Dodano: 2018-10-29 21:52:43 | Zgłoś naruszenie

@KK pod pomarańczowymi blokami jest armagedon, nawet jak jest sporo pustych miejsc przy pałacyku. Bo przecież przejść kilka metrów to już wyzwanie, trzeba stanąć pod samą bramą... Nie wspominając już o kilkudziesięciu pustych miejscach parkingowych za zakrętem w stronę basenu.

Podpis: j23
Dodano: 2018-10-29 08:43:01 | Zgłoś naruszenie

Dzięki :)

Podpis: Mieczysław
Dodano: 2018-10-28 17:18:12 | Zgłoś naruszenie

Powinna być taka fajna sztuczka , dla tych parujących jak na nie których zakładach dużych pracy.. "źle parkujesz naklejke otrzymujesz" ...a to nie są zwykłe naklejki :D:D ciężkie do zdarcia ze szyby...jak by poskrobał z 40 minut naklejke to by później może się zastanowił (a) że nie warto czas tracić,na zabawe z naklejkami... a nauczka fajna bo nie szkodliwa dla auta tyle że , trochę zabawy przy zdejmowaniu jej...

Podpis: klopers
Dodano: 2018-10-26 19:32:28 | Zgłoś naruszenie

Maruderzy dla samego marudzenia. Nie narzekajcie. To też pośrednio wasza wina. Komendant policji ma adres mailowy. Złóżcie zawiadomienie. MO da dane aut i będzie po sprawie. Przy waszej oraz MO bezczynności wysłałem takiego maila "Panie Komendancie. W 47 odsłonie mistrzów parkowania z 20 października 2018 roku portalu MO jest wizytówka pracy policji w Oleśnicy. To dzięki wam policjantom tak kierowcy przestrzegają zasad KD. Wnoszę o wszczęcie postępowań o wykroczenia wobec sprawców. Co najmniej 80 % kierowców nadaje się do ukarania. Redakcja MO posiada dane aut i dane autorów zdjęć. Proszę o poinformowanie mnie o podjętych działaniach przez KPP w Oleśnicy wobec sprawców wykroczeń. Bez poważania Zbigniew Kowalski

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2018-10-25 10:02:53 | Zgłoś naruszenie

do KK. W Szwecji prawie każde mieszkanie ma przydzielony miejsce parkingowe. Ileś tam płatne. I przy bliku sa max 1 lub 2 miejsca dla odwiedzających. Problem rozwiązany. Nigdzie i nigdy nie widziałem tak ch... zaparkowanych aut jak w Oleśnicy czy Polsce. Jak jadę do znajomych to mi tylko mówią które miejsce jest ich. Żadnych szlabanów tylko napis rezerwowane lub odwiedzający. I to działa.

Podpis: zw/kowalski
Dodano: 2018-10-25 09:39:00 | Zgłoś naruszenie

gdyby byla straz miejska to te wszystkie zdolne inaczej asy by płakały

Podpis: sm
Dodano: 2018-10-24 20:12:09 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter