reklama
reklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest poniedziałek, 12 listopada. Imieniny Renaty, Witolda, Czcibora.
reklama
reklama
reklama

Bądź architektem swojego szczęścia

Dodano: 2018-10-17 08:23:40 | Komentarzy: 3 | Kategoria: Aktualności
galeria istnieje dla tego artykułu
Pod hasłem "Bądź architektem swojego szczęścia" w oleśnickim zamku odbyła się konferencja w ramach kolejnej edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Publikujemy komunikat PCEiK.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia


Spotkanie w oleśnickim zamku

Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Oleśnicy było organizatorem konferencji pod nazwą "Bądź architektem swojego szczęścia" realizowanej w ramach X edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w powiecie oleśnickim.

Konferencja odbyła się w Zamku Książąt Oleśnickich, a uroczystego otwarcia dokonali wicestarosta Piotr Karasek i dyrektor PCEiK Grażyna Dłubakowska.

Uroczystość prowadzili uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy - Zuzanna Zmyślony i Kacper Mularczyk, a działania koordynowały Ryszarda Wiśniewska-Paluch - doradca metodyczny ds. doradztwa zawodowego w PCEiK oraz Elwira Broszczakowska i Ewelina Wieczorek - doradcy zawodowi z PUP.

Ogólnopolski Tydzień Kariery to coroczna akcja Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej adresowana między innymi do szkół i placówek oświatowych, mająca na celu inspirowanie do podejmowania działań na rzecz doradztwa zawodowego.

W wydarzeniu uczestniczyli licznie zgromadzeni goście oraz młodzież szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych powiatu oleśnickiego, młodzież pełna pasji, kompetentna, wytrwała, odważna, z uporem pokonująca trudności, a przede wszystkim ciekawa świata.

Podczas konferencji jej adresaci mieli możliwość wysłuchania prelegentów, którymi byli Paweł Okoński - aktor i współwłaściciel Wrocławskiego Teatru Komedii s.c., Jagoda Kropidłowska - członek Zarządu Głównego Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej z Warszawy, Michał Mielczarek - dyrektor Biura Karier Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, Anna Łoza wolontariuszka i koordynatorka oleśnickiej „Szlachetnej Paczki”, Ola Turoń i wokalistki z jej pracowni muzycznej - Natalia Krawiec, Nina Graba, Wiktoria Bryn.

Uczestnicy wydarzenia mogli również podziwiać wystawę pt. "Kobieta-Słowianka" autorstwa Anity Tomali-Najmrodzkiej - artystki i instruktora zajęć plastycznych w PCEiK. Prace plastyczne na temat "Kim będę?" wykonały dzieci z Przedszkola w Bierutowie. Uczestnikom konferencji - nauczycielom i uczniom - serdecznie dziękujemy za udział.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd, źródło: PCEiK

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (3)

Ale ładne dziewczynki :)))

Podpis: Koneser
Dodano: 2018-10-17 11:38:09 | Zgłoś naruszenie

Konferencję otwierał Karasek i Dłubakowska. Ale duet. A w sali kinowej Kołaciński prawił, że dzisiaj liczymy na to, że spuścizna Wojtyły może być fundamentem programów społecznych. Przygotowanie do karier w seminariach i zakonach ?

Podpis: kuria ich mać
Dodano: 2018-10-17 09:15:29 | Zgłoś naruszenie

A co tam robi Susidko? Co ona ma wspólnego z Tygodniem Kariery? Ona powinna w tym czasie być w pracy w Twardogórze bo za to jest opłacana z naszych podatków. Mam nadzieję, że Potyrała przegra wybory i ona w pierwszej kolejności wyleci z pracy, bo tak dłużej być nie może, to jest lekceważenie podatników.

Podpis: Twardogórzanin
Dodano: 2018-10-17 08:47:50 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter