reklama
reklama
reklama
reklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest środa, 21 listopada. Imieniny Janusza, Marii, Konrada.
reklama
reklama
reklama

Kołaciński nie chce debaty

Dodano: 2018-10-14 06:27:22 | Komentarzy: 444 | Kategoria: Aktualności
Nie odbędzie się debata kandydatów na burmistrza Oleśnicy, która mogła być transmitowana na żywo. Sztab Michała Kołacińskiego na samym początku odmówił udziału w takim wydarzeniu.


Oleśniczanie nie zobaczą debaty kandydatów na burmistrza. Propozycję na samym początku odrzucił sztab Michała Kołacińskiego

W tegorocznych wyborach samorządowych o stanowisko burmistrza Oleśnicy będą ubiegali się aktualnie urzędujący burmistrz Michał Kołaciński (Oleśnica Razem, Prawo i Sprawiedliwość), były burmistrz i powiatowy radny Jan Bronś (KW Jana Bronsia) oraz Monika Romanowicz (Forum Rozwoju).

Od samego początku swojego istnienia portal MojaOlesnica.pl stawia na formy, które nie były do tej pory wykorzystywane przez jakiekolwiek inne lokalne media. Tradycyjnie zobaczymy wideoprezentacje kandydatów, na co wszyscy wyrazili zgodę i już wkrótce czytelnicy będą mogli zapoznać się z ich wystąpieniami.

Natomiast w tym roku zaproponowaliśmy nowość, czyli debatę transmitowaną na żywo przez Internet. Wstępna propozycję wysłaliśmy do wszystkich komitetów. - Wchodzimy w to - brzmiała odpowiedź ze sztabu J. Bronsia. Do propozycji nie odniósł się komitet FR od M. Romanowicz.

Jednoznaczną odpowiedź otrzymaliśmy od sztabu M. Kołacińskiego. - p. burmistrz nie przewiduje debaty z politykami. Preferuje bezpośrednie rozmowy z mieszkańcami, w związku z czym prosi, by nie brać go pod uwagę przy organizowaniu takiego wydarzenia - odpisał Michał Skrzypek, rzecznik prasowy burmistrza.

W związku z tym redakcja portalu MojaOlesnica.pl podjęła decyzję o braku dalszych planów dotyczących debaty w związku z faktem, że nie wszyscy kandydaci mogliby się na niej pojawić.

rd

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (444)

Wybierzcie ludzi godnych,dla których jest ważna przyszłość pokoleń ,mieszkańca i miasta ,i wioski tuż obok, gminy, powiatu, a nie ponowne parcie na stołek i dbanie o własną przyszłość i lokalne układy,tak oby to im i ich rodzinom w pierwszej kolejności się dobrze wiodło.

Podpis: komuno nie wróć!
Dodano: 2018-10-20 21:23:56 | Zgłoś naruszenie

Zmiany to były dawno temu w rynku, wymienili kostkę brukową. A gdzie się podziała ta z przed wymiany?

Podpis: hłehłe
Dodano: 2018-10-20 10:16:13 | Zgłoś naruszenie

Kołaciński co zrobiłeś dla Oleśnicy ? zrobisz minę jak szrek z wrocka - chyba tak

Podpis: olk
Dodano: 2018-10-19 23:35:23 | Zgłoś naruszenie

Pan Bronś - popytajcie ludzi na mieście - większość docenia co zrobił, chciała zmiany, ale się zawiodła - wszyscy, których znam a głosowali na Kołacińskiego, drugi raz nie potwórzą tego błędu w związku z czym wygrywa Jan Bronś!!!

Podpis: wybory
Dodano: 2018-10-19 23:07:14 | Zgłoś naruszenie

My tu gadu, gadu a tymczasem Kołaciński myśli jaką podwyżke swojemu kumplowi - przewodniczącemu rady zrobić - w końcu zarabia w bibliotece tylko 135 złotych za godzinę!

Podpis: 21.10
Dodano: 2018-10-19 23:06:31 | Zgłoś naruszenie

Panie Michale Kołaciński, pana przegrana już wkrótce i nawet "redaktory" z gazety która dostała 200 tysięcy panu nie pomogą :)

Podpis: hehe
Dodano: 2018-10-19 23:05:37 | Zgłoś naruszenie

Bronś oznacza powrót do Oleśnicy czystej, zadbanej, gdzie buduje się wiele, gdzie dzieje się wiele. Kołaciński (PIS) zapewni nam modlitwy, rządy ozimka i kiboli. ja za takie miasto podziękuję!!!

Podpis: fajna
Dodano: 2018-10-19 23:04:56 | Zgłoś naruszenie

21 października oleśniczanie mówią PAPA Kołacińskiemu. Musimy iść do wyborów i zagłosować na Bronsia jeżeli chcemy odsunąc PiS-owca, który nic nie robi od władzy. Dość tego zapuszczania miasta i robienia z niego pośmiewiska razem z tym jego kolegą śmiesznym Kocińskim

Podpis: meta
Dodano: 2018-10-19 23:03:44 | Zgłoś naruszenie

Karpienko, Siwecki, Bartnik, Szczuraszek i Kaszubowa kościelne. ZA TAKICH KANDYDATÓW NA RADNYCH od Kołacińskiego podziękuję! Oleśnica powinna być nowoczesna, a nie kościelna i PISowska

Podpis: wyborca
Dodano: 2018-10-19 23:02:47 | Zgłoś naruszenie

Karpienko jest kandydatem na radnego od Kołacińskiego (Oleśnica Razem, a tak naprawdę Prawo i Sprawiedliwość) - LUDZIE, KIM TEN CZŁOWIEK SIĘ OTACZA!

Podpis: marta
Dodano: 2018-10-19 23:01:51 | Zgłoś naruszenie

Najlepsi są kandydaci na radnych z Oleśnica Razem - PiS, czyli od Kołacińskiego. Stanisław Pytel - twierdził, że zna osobę opętaną przez karate. Janina Szczuraszek, Zofia Kaszuba - protestowały pod szpitalem z różańcem w ręku przeciwko aborcji. Wojciech Bartnik - zdradził Bronsia, klęczał i modlił się w internecie. Bielański - dostał fuchę kierownika technicznego w ATOL-u. No i Kazimierz Karpienko - ale o nim chyba nie trzeba nic pisać, mieszkańcy sami wiedzą... Jednym słowem: porażka... Pozostaje jedynie komitet Jana Bronsia i jego kandydaci na radnych

Podpis: prawda
Dodano: 2018-10-19 23:00:58 | Zgłoś naruszenie

Kołatek to po prostu nie ma nic do powiedzenia bo nic nie zrobił. Jak to konował.

Podpis: wirus
Dodano: 2018-10-19 19:36:28 | Zgłoś naruszenie

Kolacinski odmówił ??? Bo co amator ma do powiedzenia...

Podpis: Amatorzy
Dodano: 2018-10-18 20:21:22 | Zgłoś naruszenie

Frank i Rom. Nie moja to sprawa ale namawiam was na udział w wyborach. Polacy pod tym względem mają fatalną opinie w Europie. Bardzo niska frekwencja wyborcza. W jakiś 5% procentach winna ordynacja wyborcza. Inaczej za was zadecydują inni. I znów oponenci będą twierdzili, że burmistrz otrzymał mandat od tylko np 20% mieszkańców więc nie legitymacji całego społeczeństwa. Jeśli myślicie jak myślicie to możecie oddać nieważny głos skreślając wszystkich ale pokazując, że macie jaja i liczy się dla was rozwój Oleśnicy. Inaczej za was zadecydują emeryci i bezrobotni bo oni mają najwięcej czasu i tego dnia mogą się nudzić więc pójdą na wybory.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2018-10-18 08:45:05 | Zgłoś naruszenie

A ja pójdę i zagłosuję na BRONSIA ponieważ nie można głosować na PiS !!! To cofanie się do tyłu , a ja chcę iść do przodu ???

Podpis: wyborca
Dodano: 2018-10-17 22:29:02 | Zgłoś naruszenie

Zgadzam się z przedmówcą.Romanowicz-plankton i nieporywający margines ,Bronś -buta, arogancja i rządy autorytarne, już to przerabialiśmy,Kołaciński - "bez jaj".Też nie pójdę.Nie będę wybierał mniejszego zła.

Podpis: Rom
Dodano: 2018-10-17 21:55:28 | Zgłoś naruszenie

Cóż, nie ma dobrego wyboru. Romanowicz bez szans i też nie porywająca, Bronś już był jego czas się skończył, a Kołaciński nic po Bronsiu nie zmienił. Zostawiając już jedynie relanych dwóch kandydatów - Bronś to krok albo dwa wstecz, Kołaciński dalej pozostanie bez wyrazu. Chyba nie idę głosować, nie umiem wybrać.

Podpis: Frank
Dodano: 2018-10-17 20:55:38 | Zgłoś naruszenie

"p. burmistrz nie przewiduje debaty z politykami. Preferuje bezpośrednie rozmowy z mieszkańcami, w związku z czym prosi, by nie brać go pod uwagę przy organizowaniu takiego wydarzenia " Skrzypek raczej nie kuma o co chodzi. Debata nie ma być z burmistrzem Oleśnicy ale z Michałem Kołacińskim jako kandydatem na burmistrza. Protest wyborczy składał kandydat na burmistrza a nie burmistrz. O ile kilka lat wcześniej brak udziału w debacie mógł być zasadny o tyle teraz to typowe tchórzostwo. Ma bowiem 4 letnie doświadczenie, nie jest już najlepiej zarabiającym "uczniem" w zawodzie burmistrz. Utrzymanie Michała Kołacińskiego kosztowało was około pół miliona. Zatem winien jest wam wytłumaczenie się co zrobił lepiej a co nie i do tego potrzebna jest debata. A tak monolog żaby. Jak jestem piekna i nteligentna twierdzi żąba w dowcipie.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2018-10-17 10:38:36 | Zgłoś naruszenie

Smutne te wasze wybory. Kazdy komitet cos tam w rogu po tajniacku nadaje. Tzw monolog. Nie rozumiem dlaczego kandydaci nie moga sie spotkac w jednym miejscu i wzajemnie sie wypunktowac. Nie rozumiem dlaczego wszystkie komitety w jednym miejscu nie moga wystawic swoich namiotow wyborczych i odpowiedziec na nurtujace mieszkanców pytania. Wtedy przyslowiowy Kowalski obszedlby za jednym razem wszystkie komitety i miałby wiedzę o wszystkich. A tak musi to zajac kilka dni i kilka kilometrow dreptania miedzy jednym a drugim miejscem.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2018-10-17 10:31:05 | Zgłoś naruszenie

Bronś udowodnił że jest człowiekiem z klasą i pomysłem na miasto

Podpis: ole
Dodano: 2018-10-16 11:52:45 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter